Vaše parfémové plány pro rok 2016

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1357 příspěvků 01.01.16 10:28
Vaše parfémové plány pro rok 2016

Jelikož jsem nenašla pro následující rok tohle téma, tak zakládám nové. Jaké jsou vaše parfémové plány? Které vytoužené vůně si chcete během následujícího roku pořídit? A podařilo se vám splnit si svá loňská parfémová přání a předsevzetí?

Já už mám nějaký čas v plánu tyto vůně:

• soOud Ouris
  • Penhaligon's Ma­labah
  • Agonist Arctic Jade
  • M. Micallef Ananda Dolce
  • Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire: California Réverie

A co se týká splněných předsevzetí, tak už se konečně ovládám a odolávám zběsilému nakupování slepáků, což mě velmi těší, protože si pak můžu koupit raději nějakou lepší vůni a o to větší z ní mám potom radost.

A jak jste na tom vy ostatní? Podělte se o své plány, ráda se inspiruji. :)

Na poličce 61 parfémů 171 miniatur 58 odstřiků 638 vzorků V tužebníku 130 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Arietui
Učednice 39 příspěvků 01.01.16 11:36

Ja uz se konecne propracovala od „chci to vsechno a HNED“ k trochu organizovanejsimu nakupovani, tak doufam ze mi to vydrzi (tuk tuk tuk)

a spis nez cele flakonky ke koupi mam vyhlidnute vune ke kterym bych moc rada privonela - o nekterych si dopredu myslim ze se mi treba ani nebudou libit a nechtela bych je nosit, spis jen tak pro tu zkusenost a predstavu o cem je rec

Takze muj plan na 2016 - zkouset, poznavat nepoznane a trenovat nos!

a treba me cestou potka nejaka nova parfemova laska ♡ necham se prekvapit..

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 245 vzorků V tužebníku 8 parfémů

italiana
Učednice 62 příspěvků 01.01.16 14:17

Mám v plánu:

Penhaligon's - Iris Prima
VCA - Bois d'Iris
VCA - Air de First Rosée
Lolita - dvě u nás zatím nedostupné - Minuit d'Or a Édition Perles

Ale určitě se neudržím a přírůstků bude povícero :D

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineJitka77
Parfémová maniačka 904 příspěvků 01.01.16 15:30

Rok 2015 byl mým parfémovým rokem číslo 2. Dařilo se mi docela dobře pokračovat v mapování terénu, pokud jde o hlavní typy vůní, známější parfémy a značky. Postupně si začínám být jistější v rozeznávání složek a toho, jak spolu ve vůni fungují. Jsem už snad schopná vůni jakž takž popsat a propojit tenhle popis s osobními dojmy.

Vysledovala jsem několik okruhů složek a jejich kombinací, které se mi obvykle spíš zamlouvají a které mi spíš nesedí. U některých sympatií a antipatií už si troufám odhadovat, že půjde o stabilnější rysy mého parfémového vkusu a že tedy začínám mít v ruce pevnější vodítka pro nákupy i pro pronikání do odlehlejších koutů voňavého vesmíru.

Zbavila jsem se několika předsudků.

Víc jsem si všímala, jak se vůně chová v různých ročních dobách, v závislosti na počasí.

V roce 2016 budu sledovat, jestli se tyto moje sezónní preference nějak opakují, nebo jestli je vliv momentální nálady tak silný, že si pro sebe nemůžu zatím říct „jo, tohle je moje zimní vůně“.

Jsem zvědavá, jestli k nějakému parfému přilnu tak, abych měla chuť pořídit si aspoň druhý odstřik (téhle mety zatím dosáhly dva: No. 5 EdP a SPI, přičemž u prvního z nich už to pomalu vypadá na stálý vztah).

Jsem zvědavá, jestli konečně vypotřebuju nějaký flakon.

Mám v plánu vyvažovat v sobě objevitele, systematika a požitkáře tak, aby mi vůně a přemýšlení o nich braly přesně tolik času a prostředků, kolik jim chci věnovat, a dávaly mi pořád stejnou radost.

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinemmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6777 příspěvků 01.01.16 15:46

@Jitka77 moc hezky napsáno. Mám podobné pocity.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 01.01.16 15:55

@Jitka77
:potlesk: . A malá prosba, zkoušej a piš :kytka: .
Já mám v plánu držet na uzdě požitkáře, protože i mezi mainstreamem je spousta hezkých vůní. Trošku chci omezit své polévání, abych si nezabila čichové buňky a hodlám nenaříkat, pokud mě nadchne vůně, kterou si nemůžu dovolit, ale mít radost, že jsem měla možnost ji vyzkoušet (to půjde těžko, ale musí) a podělit se o své dojmy z vůní, které mě zaujaly (něco mám v hlavě, tak snad to nějak učešu).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Misha17
Nevyléčitelná závislačka 1679 příspěvků 01.01.16 22:03

Ja som si dala zavazok ze nebudem nakupovat slepaky a vyhodne kupy, len preto ze sa to oplati. Ako pozeram na policku, tak na zimu som vybavena a preto najblizsie budem kupovat nieco na jar, ale z voni ktore uz mam v tuzobniku. Vidim to na J'adore alebo Chloe L'eau, obe su na jar krasne :kytka:
Teraz prednostne dominam odstreky a budem sa snazit minut aj nejaky ten flkonik… a potom sa budem snazit odolat tomu aby som minutu vonu kupila znova :) snad sa mi to podari ;)

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 02.01.16 01:21
@Misha17 píše:
Teraz prednostne dominam odstreky a budem sa snazit minut aj nejaky ten flkonik… a potom sa budem snazit odolat tomu aby som minutu vonu kupila znova :) snad sa mi to podari ;)

No,když dopotřebuješ něco, co už není k sehnání, tak je šance opětovně to nekoupit poměrně vysoká ;) :mavam:

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1321 příspěvků 02.01.16 10:20
Van Cleef & Arpels

Ja už dúfam konečne tento rok zakúpim niektorú z Collection Extraordinaire , lebo ich aj prestanú vyrábať , kým sa rozhodnem … hlavne , že som už dve kúpila ako darček inde a na mojej poličke ani Ň . :,(

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

sisa.b
sv. Parfema z Kecálburgu 2820 příspěvků 02.01.16 10:56

@Tanulik a po ktorej túžiš? :)
Ja som si dopriala Bois d´Iris pod strom. A takú Orchidee Vanille už mám takmer dva roky v túžobníku. Najnovšie sa mi zapáčila Rose Velours. Len kde na to brať a nekradnúť? :D

Na poličce 32 parfémů 30 miniatur 18 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1321 příspěvků 02.01.16 11:08

@sisa.b Ja by som brala všetky :P okrem Precious Oud . Veď práve sa neviem rozhodnúť , ktorú kúpiť prvú … a mám v pláne tento rok dve od Penhaligon´s a od Hermes Jour d´Hermes Gardenia … ale mám o mesiac meninky a potom hneď narodky , tak sa mi určite niečo ujde … a zbytok dokúpim sama :dance:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Makiiii
sv. Parfema z Kecálburgu 2950 příspěvků 02.01.16 19:42

@sisa.b @Tanulik Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire mám moc ráda, jen mě mrzí, že některé z vůní už nejsou k sehnání a jiné zase, které se ještě koupit dají, není možné vyzkoušet, např. Muguet Blanc :roll:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 38 odstřiků 298 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lillly1
Znalkyně 265 příspěvků 02.01.16 21:30

Tak v roce 2016 bych chtěla hlavně poznat zase spoustu nových vůní pomocí vzorečků a kupovat jen ty,co mě opravdu zaujmou :) Nechci jít přes 30 flakonů a 30 odstřiků,ale to si nejsem úplně jistá jestli zvládnu :mrgreen: možná ano,když občas i něco prodám :D Každpádně teď jsem se svou poličkou spokojená. Už nemám pocit jak před rokem,že mi na poličce pořád něco jakoby chybí… :)

Na poličce 44 parfémů 0 miniatur 30 odstřiků 523 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 02.01.16 22:12

Na jaro určitě RÊVE OPULENT (Terry de Gunzburg), Must (Cartier) a dál se uvidí ;) .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5389 příspěvků 03.01.16 10:27

Budu pokračovat v cestě objevování italských vůní, které jsem po léta zanedbávala.

a přitom

Bruno Acampora s vůní Prima T

Acqua di Parma s vůní Profumo

Amorvero Profumo s Amorvero jsou mi dostatečným důkazem, že stojí za to se jimi zabývat .

Dále si chci držet přiměřenou hladinu flakónů, plus/mínus jako nyní. :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist