Vaše šmink-tašky/kufříky/prostě úložny malovátek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.04.11 23:08
Vaše šmink-tašky/kufříky/prostě úložny malovátek

Zajímá mě, kde a jak máte uspořádanou svou dekorativní kosmetiku? Kde se líčíte?

Mým snem je budoár, ve kterém stojí úžasný toaletní stolek s mnoha praktickými šuplíčky a velkým zrcadlem, na které dopadá světlo z naprosto správného úhlu. Takže se mi nemůže stát, že mám jednu tvářenku téměř neviditelnou a druhou jako Marfušenka. Bohužel, není na to prostor. Taky v koupelně to není žádná hitparáda, jsem ráda, že se tam vejde to nejnutnější příslušenství.

Líčím se vsedě na koberci před šatní skříní, která má na dveřích zvenku zrcadlo. Nic moc poloha a světlo na mě dopadá z boku, proto mi občas hrozí ta Marfuša. :? No a malovátka mám v toaletní tašce z Tchiba. Na první pohled to vypadá celkem přehledně a na druhý už je to jasná hrabárna. Abych vylovila nějakou malou krabičku se stíny, musím vyndat půl tašky. Jasně, kdybych tam měla řasenku, pudřenku a dvoje stíny, tak je to přehledný až až. Jenže … no však se podívejte na fotky. :roll:

Jak to máte vy?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 15.04.11 23:19

U nás to také nehrozí, v malém bytě nějaký toaletní stoleček jak z filmu - nereálná představa. Líčím se nejraději se zrcátkem v ruce, nebo to stolní se stojanem. Dekorativku mám v kufříku, dostala jsem ho od švagra k vánocům už je to pár let a je fajn. Nevím zda je to ten samý, ale vypadá stejně. http://www.magicnails.cz/index.php?kosm … rihradkami

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 16.04.11 10:09

U mě je to podobné. Líčím se v koupelně, jediné plus je snad jen to, že je tam dostatek denního světla. Dekorativku mám v kosmetické tašce, stejně jako Marianna :wink: Jen ty pudrové od EM mám v šuplíku v zrcadle, aby se k nim nedostala dcera :wink: ta se v malovátkách strašně ráda přehrabuje a maluje se s nima. Holt je to ženská :mrgreen:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.04.11 10:29

Já se taky líčila se zrcátkem v ruce v koupelně, ale štvalo mě to čím dál tím víc a dost mi vadila i vlhkost - pro šminky ne zrovna ideální prostředí. Tak jsem přeorganizovala obývák a u okna se našlo místo pro malý stolek. Mám k němu samostatné šuplíky, kde skladuju veškeré šminky, s výjimkou tužek. Ty mám se štětci vystavené na stolku.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.04.11 11:26

…nejraději a nejčastěji se líčím za denního světla, tzn. u kuchyňského okna(…jsme v prvním patře… :mrgreen: ) …veškerou „kosmetiku“ mám v koupelně, z toho část(= pro úpravy během dne) v kosmetické taštičce(spíš tašce), kterou beru s sebou, kam se hnu… :wink: :D

((parfémy v chladnější ložnici))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 16.04.11 11:35

Dlouho jsem šminky přesouvala odnikud nikam, až nakonec zakotvily v krabici od louboutinek - je to totiž nejúžasnější krabice, kterou jsem kdy viděla, je pevná, má dobrý zavírání a vejde se mi do ní všechno úplně akorát a nemůže tam vlhko ani světlo. Je to sice furt krabice od bot, ale lepší úložnu jsem teda zatím neobjevila.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.04.11 11:51

Já je mám v prvním šuplíku u psacího stolu, hned u okna, takže na to dobře vidím. A musím u líčení sedět a mít možnost opřít si ruku. Bohužel šuplík už začíná přetékat, i když pravidelně vyhazuju věci, které nepoužívám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 16.04.11 13:21

Já mám „malovátek“ celkem málo, takže je mám pěkně naskládané tady a ty, které nejsou zrovna aktuální, mám taky v krabici od pafému. http://img715.imageshack.us/i/012lsc.jpg/

Základ si nalíčím v koupelně, detaily a kontrola na denním světle pak probíhají v předsíni, kde mám velkou vestavěnou skříň, která má celý povrch zrcadlový. Nikdy bych nezvládla nalíčit se u malého zrcátka, ikdyž si nanáším řasenku, musím si vidět i na prsty u nohou :lol:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.04.11 17:14

Já toho mám metrák, takže se psací stůl postupně měnil na kosmetický. U zrcadla v koupelně a ve stoje mi to moc nejde, takže v sedě u psacího, je to u okna, světlo celkem realistické. Nejhorší je to utírání prachu na všech těch věcech. A pak mám malou růžovou taštičku na nejnutnější věci, kterou nosím v kabelce všude sebou.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 16.04.11 17:40

U postele mám noční stolek se dvěma šuplatama, přičemž první je na šminky (naštěstí toho nemám moc). Líčím se sedíc na posteli. Naštěstí je to hned u okna, takže mám dobré světlo .-)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.04.11 13:17

No koukám, že jsem proti vám všem fakt břídil :oops: Na skoro všechny svoje šminky mám jenom kosmetickou etui, kterou tahám všude s sebou, plus vedle tónovací krém a teda i odličovač. Doma už v šuplíku zbývají jen nějaké stíny, které beztak používám jen o plesových sezonách.
Doma se líčím před zrcadlem co mám na dveřích skříně, zpravidla ve stoje. Světlo mám ze střešního okna za zády a ještě z boku z okna, takže se otáčím jak korouhvička a kontroluju ze všech stran :mrgreen: Jó, stoleček se zrcadlem a stoličkou, to by byla krása! Doma bych místo určitě našla, ale bývám tam dost málo, tak se mi to pro tuhle chvíli nevyplatí. No a kolej, tak to je zabitý úplně…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 18.04.11 13:38

Mám tři. Na rtěnky, na make-up, na oči(tam mám ještě podetujku na řasenku a tužky na oči), vyfotím a hodím to sem, je to takový halabala bordýlek.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 18.04.11 13:57

Ja to mam vsetko v kupelni v kosikoch z Ikey. V praci mam este jednu malu kozmeticku tasticku so zrkadlom a v kabelke nosim este jednu, kde je toho ale menej.
A svetlo mame v kupelni blbe bodove na strope :evil: tak tam mam k policke pri zrkadle pripevnenu taku malu lampu, lebo vstavam za tmy. Inak ked je svetlo tak premiestnim zrkadlo na stracej nozke na okno :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 18.04.11 21:25

Já mám taky všechno naházené v jedné taštičce, kterou musím co chvíli prát nebo obměňovat, protože je od tvářenek a dalších vysypaných skvostů jako prase.
Líčím se u omatlaného většího zrcátka, které si zaháknu o koleno nebo o knížky na gauči, protože jinde není světlo, a musím být rychlá jako blesk, protože po chvíli mi ho přijde vzít dcerka, omatlá ho ještě víc a rozdrolí mi prstíky další tvářenku, kterou v nestřežené chvíli čmajzla. :-) Potom zpravidla líčení dokončuju s miniaturním zrcátkem z pudřenky, posbírám, co mi dítě mezitím roztahalo po bytě, umeju z ní, co na sebe stihla napatlat, a když si v tom fofru vzpomenu, tak se zkontroluju v chodbě před odchodem. :D

Kdysi jsem mívala krásný kufřík se spoustou poutek a přihrádek a velkým zrcátkem. Kde jsou ty časy.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 20.04.11 22:22
verunka2201 píše:
No koukám, že jsem proti vám všem fakt břídil :oops: Na skoro všechny svoje šminky mám jenom kosmetickou etui, kterou tahám všude s sebou, plus vedle tónovací krém a teda i odličovač. Doma už v šuplíku zbývají jen nějaké stíny, které beztak používám jen o plesových sezonách.
Doma se líčím před zrcadlem co mám na dveřích skříně, zpravidla ve stoje. Světlo mám ze střešního okna za zády a ještě z boku z okna, takže se otáčím jak korouhvička a kontroluju ze všech stran :mrgreen: Jó, stoleček se zrcadlem a stoličkou, to by byla krása! Doma bych místo určitě našla, ale bývám tam dost málo, tak se mi to pro tuhle chvíli nevyplatí. No a kolej, tak to je zabitý úplně…

No ja si tu tiež pripadám jak marťan, a to som vo svojom prostredí za fiflenu, že sa vôbec líčim:-) Malý neseser mi stačí, riasenka, púdrenka a jedny tiene plus čierna ceruza na oči - bez tej nechodím nikam. Ostatné tiene mám rozhádzané v šatníkovej skrini, len ja viem, kde sú ktoré a tento typ tvorivého neporiadku (farebného zladenia s oblečením) milujem. Žiadne štetce nemám, to sa mi stále zdá ako blbosť na vymáhanie peňazí. Mejkap používam raz za tri roky, keď sa mi zbabre pleť tak, ako teraz. Ten sa samozrejme do môjho nesesera nezmestí, ale to mi nevadí, stojí vedľa. Všetko naládované v šatníkovej skrini.

A keďže som bez brýlí úplne slepá, žiaden toaletný stôl nebude - musím sedieť prilepená na malom zrkadielku, najradšej za kuchynským stolom :mrgreen: Vždy sa na mne zabáva každý hostiteľ, pretože tento zvyk aplikujem aj na cudzie byty, najradšej pri rozložených raňajkách :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist