Vašich kosmetických "top xx" aneb "bez čeho"...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.10.08 13:43
Vašich kosmetických "top xx", aneb "bez čeho

…asi spíš, bez čeho nevyjdu… :wink: Jak jsem v používání parfémů promiskuitní, tak jsem v kosmetice konzervativní – jak si na něco zvyknu, už se toho držím…
Už delší dobu mám chuť se vás zeptat, jaké máte kosmetické vychytávky, které kupujete stále znovu a nosíte v kabelce a vůbec si život bez nic neumíte představit…

Tak třeba já můžu doporučit ( vykřičníkem označeny opravdu bestsellery ):

1. krém - Idealist ( Estée Lauder ) :!: , Dramatically Different Moisturizing Lotion ( Clinique ) :!: a Bepanthene ( v lékárně ) :!:
  2. oční krém – speciální nepoužívám

3. sprchový gel - Bioderma bez parfemace - v lékárně
4. tělové mléko - pokud nemám k parfému tak taky Bioderma bez parfemace
5.odličovač - Bioderma, Liquid Facial Soap ( Clinique ) :!:

6. řasenka - ty střídám…nejčastěji High Impact Mascara ( Clinique ), ale často chodím bez – ani to nikdo nepozná…
7. lesk na rty - Color Fever Gloss ( Lancome ) - odstín 206 :!: , Colour Gloss ( Clarins ) – odstín 02 Perl
8. konturka – Lipliner No. 14 naturel nude ( Clarins ) :!: :!: :!:

9. konturka na oči – nepoužívám
10. barva na obočí  – nepoužívám
11. korektor – Touche Éclat 01 ( YSL ) :!:

12. make-up – nosím jenom v zimě – Color Ideal 03 ( Lancome )
13. pudr – nepoužívám
14. tvářenka – používám různé sluneční kompaktní pudry – teď mám Terracotta Light Brunettes 02 ( Guerlain )
15. oční stíny – nosím jen světlý pod obočí – od roku 2003 mám bílý Color Focus ( Lancome) – od roku 2003 stále tu jednu dózičku a je stále skoro plná…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 15.10.08 14:09

U mě je to jeden jediný a to krém Hydraphase XXL od LaRoche Possay. U dekorativky se spíš držím barvy, odstínu než značky.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.10.08 14:17

No, tak to jsi „šťastná žena“, Kerze - pudr nemusíš, make-up jen v zimě…
Takže pro mě No.1 pudr od Dermacolu (a že jsem jich vyzkoušela!…)
Fixing Powder č.3

• je sypký,skoro bílý, lehoulince zabarvený do žluta
  • dá se použít na jakoukoliv barvu make-upu nebo i přímo na tvář…
  • zmatní a „zhebčí“ pleť bez toho, aby ji zabarvila…,ma­ximálně ji sjednotí(zlehýnka)

PS: mám klasickou T-zónu..

Idealist (LANCOME) - taktéž, je nepostradatelný…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlineMyskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 15.10.08 14:18

Podkladová báze pod make- up Dermacol.Ostatní pořád měním a hledám. :wink: Všechno střídám,když vypotřebuji(někdy ne)kupuju zase něco jiného.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 15.10.08 14:20

Ten pudr Dermacol jsem zapomnéla uvést,ten je super.Ten taky nestřídám.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.10.08 14:21

…ještě, jak byly ty vzorky v MARIANNE..
Make-up DERMACOL (přesný název nevím..,ale bylo tam..) elixír (vzorek č.3) = super!

• zmatní, zvláční, vypne, sjednotí, nedělá „masku“…
  • u nás v drogerce za 287,–kč..
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 15.10.08 14:24

Dermacol má vůbec v poslední době dobrý věci a za lidové ceny.Já mám ten Long Lasting a taky je fajn.
Ten Elixír dokonce doporučujou vizážisti. :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.10.08 14:32

Já ani jiné make-upy nezkouším. Naposledy jsem zkoušela ty minerální z www.everydayminerals.com a ty jsou fakt dobré, ale vítězí lenost a pohodlnost užívání - není nad make-up s pumpičkou a rozetřít prsty 8) Navíc, nemám ráda vrstvy - tj. krycí make-upy a vrstvy na obličeji…
Od Dermacolu mám ten korektor ( zmizík ) na make-up, ale teď jsem něco podobného viděla v Avonu u řasenky, tqak to asi vyzkouším…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.10.08 14:33

Já používám všechno od Oriflame a jsem spokojená, jedině řasenku mám Astor Volume Artist, jediná, po které mi neslzí oči. Lesk nebo rtěnku, která mi bude vyhovovat, zatím hledám. Věc, kterou nosím v každé kabelce je balzám na rty v rtěnce (pro změnu Oriflame :wink: )

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 15.10.08 14:36

Na ten balzám na rty nedá dopustit moje kamarádka,hrozně si ho pochvaluje.

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 15.10.08 14:36

1. Péče o pleť - krém Future Perfect, pod krém Idealist na den, na noc Advanced Night Repair, oční krém Advanced Night Repair
Eye Recovery Complex - vše E.L. , odličení a tonizace řada Bioderma Sensibio H2O
2. Líčení - také zůstávám většinou věrná značce E.L. - oční stíny, podklad, tužka na oči i obočí, řasenka, rtěnka i lesk - jsem spokojena už několik let, občas zběhnu v rámci změny k vyzkoušení jiné značky, ale většinou se zase pokorně vrátím

• vyjímku tvoří make-up - ten používám Subli Mine Sculpt Light od Givenchy a pudr Météorites a sluneční Terracotta od Guerlain
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.10.08 14:36

Z pleťové kosmetiky mi vyhovuje Biotherm, používám krém Multi Recharge SF 15 nebo Aquasource, v zimě Nutrisource, výborné je sérum Idealist a Advanced Night Repair od E. Lauder, maska Mineral Mud Care nebo Biotherm. Dobrou zkušenost v létě jsem měla i s krémem Aquafusion od Lancome.
Makeup ani pudr vůbec nepoužívám, jinak teď v těhu na tělo nedám dopustit na Weledu Těhotenský olej a Březový olej na celulitidu je taky výborný. Na ruce patlám co dům dá - od Dove, Nivey přes Indulonu až po Oriflame. Šampony, tělová mléka a sprchové gely mám od Alverde, vyhovuje mi poměr cena - „výkon“, ještě mám v plánu vyzkoušet jejich vlasovou styling kosmetiku....­.Z barev na vlasy teď jen Hennu.....

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.10.08 14:40
Myskamaus píše:
Na ten balzám na rty nedá dopustit moje kamarádka,hrozně si ho pochvaluje.

Nedávno mi volala p.učitelka ze školky, kam už moje dítě nechodí a taky ho chtěla, vždycky si kupuje 2, takže asi na něm něco bude :lol: :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 15.10.08 14:46

1. krém - Matis Paris Reponse Delicate Vital Moisturising Cream :!: , Estee Lauder Hydra Complete Multi-Level Moisture Creme, zjemňující sérum Matis Paris Reponse Delicate Absolute Soothing Serum
vše na citlivou, spíše suchou pleť
2. odličovač - Bioderma Sensibio H2O :!: (konečně něco, z čeho nepálí oči) a na voděodolnou řasenku Matis Paris Dvoufázový odličovač na oči a rty :!: (měla jsem podobný od Yves Rocher, ale rozdíl je obrovský!!!)
3. korektor - Max Factor Panstik (dobře kryje a nevysušuje, nezvýrazňuje šupinky na suché pleti)
4. pudr - sypký Matis Paris :!: (obsahuje mikroskopické třpytivé částečky, které projasňují), jinak v kabelce nosím kompaktní pudr L´Oreal, ten je taky fajn, bohužel většina pudrů pleť vysušuje a to já nepotřebuji
5. řasenka - Lancome Hypnose :!: , L´Oreal Lash Architect
6. make-up nepoužívám, ale ze vzorečků, kterých jsem vyzkoušela dost, by bez zaváhání zvítězil make-up La Prairie, ovšem stojí neskutečné peníze :?

7. lesk na rty Guerlain KissKiss Laque, rtěnku a konturku používám výjimečně
8. stíny střídám

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.10.08 14:50

Tak těchto produktů mám opravdu málo :)

Ale v mé výbavičce nesmí chybět: Řasenka Max Factor
Lesk na rty Bourjois - hrozně dlouho mi vydržel jeden, nevím přesnou specifikaci (písmenka vybledla) a obávám se, že už se nevyrábí (odst. 69)
Make-up L´Oréal True Match Minerals - je sypký se štětcem, odstín beige creme pleť jen lehce zmatní, takže ani není poznat. Moc mi vyhovuje.
V kabelce mi pak kromě toho nesmí nikdy chybět krém na ruce Kamill a Labello.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist