Vážite si svých vůní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 17.11.09 18:55
Vážite si svých vůní?

Víte, mám na mysli toto:když jsem si kdysi vydřela na brigádě na svoji první vůni, vystála na ni nekonečnou frontu ,tak jsem se s ní voněla s úctou a jistou obřadností.Flakon jsem ohmatávala, prohlížela, nábožně očichávala, mazlila se s ním.Teď, když se množství z x-násobilo a flakony špičkových značek se tlačí na poličce jeden vedle druhého, začínám je brát jako spotřební zboží.Prostě cák, cák a bum zpátky do krabičky. Možná s množstvím a dostupností klesá ta radost.Tak trochu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 17.11.09 18:57

Já si svých flakonů patřičně považuji. Právě proto, že mi přinášejí radost. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.11.09 19:02

Taky si jich vážím a byla bych asi smutná, kdyby se s nimi třeba něco stalo. Třeba kdyby se rozbily, vylily nebo kdyby mi je ukradl zloděj! Ale střiky nešetřím, to zas ne. Vůní si užívám a mám je pro rozzáření šedivého dne…tak nějak. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 17.11.09 19:15
Elvira píše:
Taky si jich vážím a byla bych asi smutná, kdyby se s nimi třeba něco stalo. Třeba kdyby se rozbily, vylily nebo kdyby mi je ukradl zloděj! Ale střiky nešetřím, to zas ne. Vůní si užívám a mám je pro rozzáření šedivého dne…tak nějak. :lol:

Moje slova :D

Každé cáknutí mám jako takový malý obřad, kdy prstíkem vybírám tu a zas tuhle a pak jednu vyberu :heart:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.11.09 19:22

nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek. Takže až si jednoho dne koupím vytouženého Lutense ve zvonečku, přeleju část do refanu, zvoneček strčím do skříně, refan do kabelky a půjdu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 17.11.09 19:27
macska píše:
nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek. Takže až si jednoho dne koupím vytouženého Lutense ve zvonečku, přeleju část do refanu, zvoneček strčím do skříně, refan do kabelky a půjdu.

Moje řeč!!!

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 17.11.09 19:27

Já vůně i s flakonky miluju. Většinu z nich pořád mazlím :-) Ale stříkám taky mocně…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 17.11.09 19:31
macska píše:
nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek.

A navíc mě baví i jejich nakupování :oops:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25875 příspěvků 17.11.09 19:43

Já k těm vůním na poličce (přesně: v zásuvce prádelníku) ještě pořád přistupuju s určitou obřadností … s vyšším počtem vůní ten pocit nemizí, což mě těší. Možná taky proto, že to, co je na poličce je výsledek většinou dlouhého zkoušení, testování, rozhodování.
Jako spotřební zboží vnímám deodorant, balzám na vlasy nebo rtěnku. Flakony s oblíbeným parfémem jsou pro mě trochu víc (i když si je pak na cesty přeliju do Juli flakonu :wink: ). Přeci jenom, s vůní mám spojeno víc zážitků, bavím se hledáním informací o jejím tvůrci, některé vůně mám spojenou s pocitem, příběhem, jinou zase s krkolomným pořizováním :oops: Konec patosu! :D Zkrátka, radost neklesá :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.11.09 19:51

chavah, mimochodem je to pěkný dotaz! :wink:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 17.11.09 19:53
Elvira píše:
chavah, mimochodem je to pěkný dotaz! :wink:

ano, na zdejším fóru trochu provokativní. :oops:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.11.09 19:57

Jdu se zeptat manžela, jak si váží mých vůní…a kdybych se nevrátila, tak jsem vás měla ráda a odkazuji vám svoji skromnou polici! :lol:

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 17.11.09 19:58

mě mrzí, že si jich nemůžu vážit tolik, když jich mám už tak moc, jsem z toho zmatená, vybírám si vůni pro den a nemůžu si vybrat, takže se stane, že se někdy i nenavoním…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 17.11.09 19:58
Elvira píše:
Jdu se zeptat manžela, jak si váží mých vůní…a kdybych se nevrátila, tak jsem vás měla ráda a odkazuji vám svoji skromnou polici! :lol:

Sem s ní! Rozebereme si ji pro jistotu hned! :mrgreen:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 17.11.09 19:59
rakuli píše:
mě mrzí, že si jich nemůžu vážit tolik, když jich mám už tak moc, jsem z toho zmatená, vybírám si vůni pro den a nemůžu si vybrat, takže se stane, že se někdy i nenavoním…

typická buridanovská oscilace!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist