Vážite si svých vůní?

chavah 17.11.09 18:55

Vážite si svých vůní?

Víte, mám na mysli toto:když jsem si kdysi vydřela na brigádě na svoji první vůni, vystála na ni nekonečnou frontu ,tak jsem se s ní voněla s úctou a jistou obřadností.Flakon jsem ohmatávala, prohlížela, nábožně očichávala, mazlila se s ním.Teď, když se množství z x-násobilo a flakony špičkových značek se tlačí na poličce jeden vedle druhého, začínám je brát jako spotřební zboží.Prostě cák, cák a bum zpátky do krabičky. Možná s množstvím a dostupností klesá ta radost.Tak trochu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Dalia 17.11.09 18:57

Já si svých flakonů patřičně považuji. Právě proto, že mi přinášejí radost. :D

Elvira 17.11.09 19:02

Taky si jich vážím a byla bych asi smutná, kdyby se s nimi třeba něco stalo. Třeba kdyby se rozbily, vylily nebo kdyby mi je ukradl zloděj! Ale střiky nešetřím, to zas ne. Vůní si užívám a mám je pro rozzáření šedivého dne…tak nějak. :lol:

Smidlik 17.11.09 19:15
Elvira píše:
Taky si jich vážím a byla bych asi smutná, kdyby se s nimi třeba něco stalo. Třeba kdyby se rozbily, vylily nebo kdyby mi je ukradl zloděj! Ale střiky nešetřím, to zas ne. Vůní si užívám a mám je pro rozzáření šedivého dne…tak nějak. :lol:

Moje slova :D

Každé cáknutí mám jako takový malý obřad, kdy prstíkem vybírám tu a zas tuhle a pak jednu vyberu :heart:

macska 17.11.09 19:22

nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek. Takže až si jednoho dne koupím vytouženého Lutense ve zvonečku, přeleju část do refanu, zvoneček strčím do skříně, refan do kabelky a půjdu.

zdenice 17.11.09 19:27
macska píše:
nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek. Takže až si jednoho dne koupím vytouženého Lutense ve zvonečku, přeleju část do refanu, zvoneček strčím do skříně, refan do kabelky a půjdu.

Moje řeč!!!

dracatko 17.11.09 19:27

Já vůně i s flakonky miluju. Většinu z nich pořád mazlím :-) Ale stříkám taky mocně…

Vera 17.11.09 19:31
macska píše:
nevážím, protože to zkrátka je spotřební zboží. Navíc, já na mazlení s flakony nikdy nebyla, zajímá mě spíš vnitřek.

A navíc mě baví i jejich nakupování :oops:

domenica 17.11.09 19:43

Já k těm vůním na poličce (přesně: v zásuvce prádelníku) ještě pořád přistupuju s určitou obřadností … s vyšším počtem vůní ten pocit nemizí, což mě těší. Možná taky proto, že to, co je na poličce je výsledek většinou dlouhého zkoušení, testování, rozhodování.
Jako spotřební zboží vnímám deodorant, balzám na vlasy nebo rtěnku. Flakony s oblíbeným parfémem jsou pro mě trochu víc (i když si je pak na cesty přeliju do Juli flakonu :wink: ). Přeci jenom, s vůní mám spojeno víc zážitků, bavím se hledáním informací o jejím tvůrci, některé vůně mám spojenou s pocitem, příběhem, jinou zase s krkolomným pořizováním :oops: Konec patosu! :D Zkrátka, radost neklesá :wink:

Elvira 17.11.09 19:51

chavah, mimochodem je to pěkný dotaz! :wink:

chavah 17.11.09 19:53
Elvira píše:
chavah, mimochodem je to pěkný dotaz! :wink:

ano, na zdejším fóru trochu provokativní. :oops:

Elvira 17.11.09 19:57

Jdu se zeptat manžela, jak si váží mých vůní…a kdybych se nevrátila, tak jsem vás měla ráda a odkazuji vám svoji skromnou polici! :lol:

rakuli 17.11.09 19:58

mě mrzí, že si jich nemůžu vážit tolik, když jich mám už tak moc, jsem z toho zmatená, vybírám si vůni pro den a nemůžu si vybrat, takže se stane, že se někdy i nenavoním…

chavah 17.11.09 19:58
Elvira píše:
Jdu se zeptat manžela, jak si váží mých vůní…a kdybych se nevrátila, tak jsem vás měla ráda a odkazuji vám svoji skromnou polici! :lol:

Sem s ní! Rozebereme si ji pro jistotu hned! :mrgreen:

chavah 17.11.09 19:59
rakuli píše:
mě mrzí, že si jich nemůžu vážit tolik, když jich mám už tak moc, jsem z toho zmatená, vybírám si vůni pro den a nemůžu si vybrat, takže se stane, že se někdy i nenavoním…

typická buridanovská oscilace!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist