Vážný problém:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 30.01.09 19:39
Vážný problém:-)

Ahojda…chtěla bych poradit nějakou nekomplikovanou­,neurazí nenadchne vůni,ale ne vyloženě svěženku a nic typu Light Blue,nic s mátou,melounem ani unisex......Pro denní nošení,abych neotravovala okolí.....nejspíš květinovou????Ne­vím,co se se mnou děje,ale z každého parfému z mé poličky je mě poslední dobou na :vomit: Snesu už jen tu Max Maru-Le Parfum.....Už i z Premier Jour mě natahuje.....U­važuji o Hugo Boss Femme???Bright Crystal????Poraďte nějakou slušnou.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 30.01.09 19:45
Rock´n Rose by Valentino?

Jo jo, takhle mi bylo ze všech vůní, když jsem otěhotněla--- :lol:
Co Rock´n Rose by Valentino?

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.01.09 20:06

Co Bulgari pour Femme? Zrovna o ní uvažuju…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 30.01.09 20:07

Hugo Boss Women :D .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 30.01.09 20:10
macska píše:
Co Bulgari pour Femme? Zrovna o ní uvažuju…
Tu mám…ještě se to dá…ale už mě z ní taky pomalu začíná natahovat :vomit: Přitom mám druhé balení a vždycky jsem ji milovala

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 30.01.09 20:13
evik77 píše:
Jo jo, takhle mi bylo ze všech vůní, když jsem otěhotněla--- :lol:
Co Rock´n Rose by Valentino?
No já nejsem těhotná 8)

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 30.01.09 21:08

Bosse Femme určitě ne. Mám dny kdy mě z ní fakt natahuje. Něco mi v ní nesedí. Je to sice vůně co neurazí a přijde mi celkem neutrální a líbivá, ale přesto v ní něco je…něco co umí obrátit žaludek.
/a rozbil se mi na ní rozprašovač, těsnění u hrdla netěsní a celkově mě ta vůně dožírá/ :mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 30.01.09 21:18

A co Elizabeth Arden 5th avenue. Ta skutečně neurazí ani nenadchne. Taková příjemná. Trocha jasmínu, lípy snad i šeřík. Akorát výdrž není rekordní, ale zase je za dobrou cenu a tak se jí dá koupit klidně 125 ml bez mrknutí oka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 30.01.09 21:22

Janicka: - Ze zelených čajů je ti taky špatně?

A ještě něco - mě je taky někdy ze všech vůní zle. Tak si dám pár dní pohov a nevoním se ničím. Zabírá to a i nos si odpočine. Už jsem to vypozorovala, že to tak je - pár dní se šplouchám, pak jeden dva dny třeba nic. A to se jinak nezlívám, dva tři střiky, takže to nějak nepřeháním. A stejně potřebuju pauzu. Anebo Mitsouko, s tím je dobře pořád.
Ale jestli je ti špatně opravdu ze všeho, dej pauzu, vážně to pomáhá :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 30.01.09 21:25

To je super nápad, čaje od Bvlgari nebo E.Arden jsou fajn. Teď je nový s lotosem, voní moc krásně, květinově, přitom neštípe a zdálo se mi, že i celkem dlouho vydrží

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

zea
Učednice 105 příspěvků 30.01.09 22:49

Nekomplikovaná je pro mě Miracle od Lancome a také souhlasím s čajem od Arden.

Na poličce 106 parfémů 25 miniatur 107 odstřiků 1052 vzorků V tužebníku 22 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 30.01.09 23:08

Děkuju moc za tipy :D Asi očuchám nějaký Arden nebo Rocher.....Miracle jsem taky uvažovala…nějak jdu,nevím proč po té růžové :shock: A pauzu zkusím ze všeho nejdřív.....fakt je me na zvracení ze všeho…A Mitsou­ko?Ten jsem nikdy nezkoušela…ale z těch starých Guerlainů mě žaludek skáče…moc moc…Děkuju holky :D

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 31.01.09 07:50

Jani a co nějakou zelenou vůni? Třeba Infusion d'Iris od Prady. Nebo aldehydovku, nějakou jemnou - No. 5 EDT

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 31.01.09 10:36

súhlasím s Fifth Avenue, čo tak ešte vyskúšať Lacoste pour Femme, alebo O Oui de Lancome? Alebo limitky CK One. Úžasná mandarínková je žlto oranžový flakón, pôsobí minimalisticky, neruší, osvieži a schladí, kladné ohlasy najmä od pánov

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 31.01.09 13:58

Moc děkuji za tipy…Lacoste mám a je fakt,že spolu s BVLGARI mě natahují nejméně.....ale asi si dám pauzu…mrzí mě,když se nevoním a je mě z toho zle…zkusím nějaké ty Ardenky…uvažovala jsem i o nějaké drogerovce…třeba Mexx by nemusel být nejhorší.....

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist