Vážný problém:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.01.09 19:39
Vážný problém:-)

Ahojda…chtěla bych poradit nějakou nekomplikovanou­,neurazí nenadchne vůni,ale ne vyloženě svěženku a nic typu Light Blue,nic s mátou,melounem ani unisex......Pro denní nošení,abych neotravovala okolí.....nejspíš květinovou????Ne­vím,co se se mnou děje,ale z každého parfému z mé poličky je mě poslední dobou na :vomit: Snesu už jen tu Max Maru-Le Parfum.....Už i z Premier Jour mě natahuje.....U­važuji o Hugo Boss Femme???Bright Crystal????Poraďte nějakou slušnou.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 30.01.09 19:45
Rock´n Rose by Valentino?

Jo jo, takhle mi bylo ze všech vůní, když jsem otěhotněla--- :lol:
Co Rock´n Rose by Valentino?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.01.09 20:06

Co Bulgari pour Femme? Zrovna o ní uvažuju…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 30.01.09 20:07

Hugo Boss Women :D .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.01.09 20:10
macska píše:
Co Bulgari pour Femme? Zrovna o ní uvažuju…
Tu mám…ještě se to dá…ale už mě z ní taky pomalu začíná natahovat :vomit: Přitom mám druhé balení a vždycky jsem ji milovala

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.01.09 20:13
evik77 píše:
Jo jo, takhle mi bylo ze všech vůní, když jsem otěhotněla--- :lol:
Co Rock´n Rose by Valentino?
No já nejsem těhotná 8)

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 30.01.09 21:08

Bosse Femme určitě ne. Mám dny kdy mě z ní fakt natahuje. Něco mi v ní nesedí. Je to sice vůně co neurazí a přijde mi celkem neutrální a líbivá, ale přesto v ní něco je…něco co umí obrátit žaludek.
/a rozbil se mi na ní rozprašovač, těsnění u hrdla netěsní a celkově mě ta vůně dožírá/ :mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 30.01.09 21:18

A co Elizabeth Arden 5th avenue. Ta skutečně neurazí ani nenadchne. Taková příjemná. Trocha jasmínu, lípy snad i šeřík. Akorát výdrž není rekordní, ale zase je za dobrou cenu a tak se jí dá koupit klidně 125 ml bez mrknutí oka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 30.01.09 21:22

Janicka: - Ze zelených čajů je ti taky špatně?

A ještě něco - mě je taky někdy ze všech vůní zle. Tak si dám pár dní pohov a nevoním se ničím. Zabírá to a i nos si odpočine. Už jsem to vypozorovala, že to tak je - pár dní se šplouchám, pak jeden dva dny třeba nic. A to se jinak nezlívám, dva tři střiky, takže to nějak nepřeháním. A stejně potřebuju pauzu. Anebo Mitsouko, s tím je dobře pořád.
Ale jestli je ti špatně opravdu ze všeho, dej pauzu, vážně to pomáhá :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 30.01.09 21:25

To je super nápad, čaje od Bvlgari nebo E.Arden jsou fajn. Teď je nový s lotosem, voní moc krásně, květinově, přitom neštípe a zdálo se mi, že i celkem dlouho vydrží

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

zea
Učednice 105 příspěvků 30.01.09 22:49

Nekomplikovaná je pro mě Miracle od Lancome a také souhlasím s čajem od Arden.

Na poličce 107 parfémů 25 miniatur 106 odstřiků 1050 vzorků V tužebníku 19 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.01.09 23:08

Děkuju moc za tipy :D Asi očuchám nějaký Arden nebo Rocher.....Miracle jsem taky uvažovala…nějak jdu,nevím proč po té růžové :shock: A pauzu zkusím ze všeho nejdřív.....fakt je me na zvracení ze všeho…A Mitsou­ko?Ten jsem nikdy nezkoušela…ale z těch starých Guerlainů mě žaludek skáče…moc moc…Děkuju holky :D

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 31.01.09 07:50

Jani a co nějakou zelenou vůni? Třeba Infusion d'Iris od Prady. Nebo aldehydovku, nějakou jemnou - No. 5 EDT

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 31.01.09 10:36

súhlasím s Fifth Avenue, čo tak ešte vyskúšať Lacoste pour Femme, alebo O Oui de Lancome? Alebo limitky CK One. Úžasná mandarínková je žlto oranžový flakón, pôsobí minimalisticky, neruší, osvieži a schladí, kladné ohlasy najmä od pánov

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 31.01.09 13:58

Moc děkuji za tipy…Lacoste mám a je fakt,že spolu s BVLGARI mě natahují nejméně.....ale asi si dám pauzu…mrzí mě,když se nevoním a je mě z toho zle…zkusím nějaké ty Ardenky…uvažovala jsem i o nějaké drogerovce…třeba Mexx by nemusel být nejhorší.....

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist