velikost odstřiků v drogerii Diamant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 11.01.09 09:01
velikost odstřiků v drogerii Diamant

Neví někdo, jaká je vlikost odstřiků v drogerii Diamant, kterou tu uvádí ADA? Děkuji.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Reakce:

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 11.01.09 09:12

Jestli se to nezměnilo tak je to 1 max. 1,5 ml v plastových mikrozkumavkách. Zkušenost stará necelý rok.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 12.01.09 14:06

jj, je to pořád stejné :? :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 04.11.09 12:52

Zrovna před pár dny jsem se dívala na jejich stránky a právě odstřiky mě zaujaly, tedy cenově :shock: . Říkala jsem si - no páni, tak málo peněz za odstřik a ať jsem se pídila jak chtěla, množství nikde uvedené neměli. Ale samozřejmě nejsem taková naivka, abych předpokládala, že se u nich bude množstvím rovnat odstřikům, které si prodáváme zde na Arome. Za ty peníze! Měla jsem tucha, že odstřik u Diamantu = vzorek. Tak, a našla jsem toto vlákno a mám to potvrzeno. :idea: :D

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.11.09 13:13

Pořád platí to, co psala výše Světluška - plastové zkumavky se šroubovacím víčkem - objem cca 1,5 ml.

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist