velikost odstřiků v drogerii Diamant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 11.01.09 09:01
velikost odstřiků v drogerii Diamant

Neví někdo, jaká je vlikost odstřiků v drogerii Diamant, kterou tu uvádí ADA? Děkuji.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Reakce:

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 11.01.09 09:12

Jestli se to nezměnilo tak je to 1 max. 1,5 ml v plastových mikrozkumavkách. Zkušenost stará necelý rok.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 12.01.09 14:06

jj, je to pořád stejné :? :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 04.11.09 12:52

Zrovna před pár dny jsem se dívala na jejich stránky a právě odstřiky mě zaujaly, tedy cenově :shock: . Říkala jsem si - no páni, tak málo peněz za odstřik a ať jsem se pídila jak chtěla, množství nikde uvedené neměli. Ale samozřejmě nejsem taková naivka, abych předpokládala, že se u nich bude množstvím rovnat odstřikům, které si prodáváme zde na Arome. Za ty peníze! Měla jsem tucha, že odstřik u Diamantu = vzorek. Tak, a našla jsem toto vlákno a mám to potvrzeno. :idea: :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.11.09 13:13

Pořád platí to, co psala výše Světluška - plastové zkumavky se šroubovacím víčkem - objem cca 1,5 ml.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist