Velmi sladká, sirupová a těžká vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 02.11.07 14:35

Kamarádka mě zaúkolovala. Chce velmi sladkou, údajně až sirupovou vůni, která drží a drží. Radila jsem ji všechno možné, od Apparition, až po SOD Montale, ale nějak jsem neuspěla. Napadla mě ještě Happy Spirit od Chopard, ale neměla jsem ještě možnost ji vyzkoušet. Ani Miss Dior Cherie ji neupoutala. Hm … a už vážně nevím, co jí nabídnout k vyzkoušení.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 02.11.07 14:45

Mohla by vyzkouset Magnetism od Escady.Hodne sladka vune a drzi, az to neni k vydrzeni ;) Vim, ze se k Escade pristupuje tak trochu s despektem, ale tahle vune je zvlastni a vymyka se obvykle nepovedenosti.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sweet  02.11.07 15:02

Aigner Too Feminine je pro mě sirup z lesních jahod. Ale nevím jak drží.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.11.07 15:54

Sladká a sirupová, tím myslí zřejmě něco těžkého, když se jí nelíbily ovocenky? Mně teda na první pohled napadl Cašmir - ten ve mně rozhodně vzbuzuje představu lepkavého, líně se převalujícího sladkého sirupu :) Je to orient, ne ovocenka, ale zkusila bych to i z této strany. Další tipy: Beyond Paradise, růžová cukrová Pleasures Delight, fialová cukrová Insolence, Tumulte, sladký bolehlav Trésor, kdybyste někde sehnaly, tak Fracas, a když to bude furt málo, tak bych na ni vybalila „slona“ od Kenza.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 02.11.07 16:13

Díky za všemožné tipy. Aignera Too feminine mám v záloze někde vzoreček, tak jí ho dám, ten mě už ani nenapadl, Insolence je dost silná i pro ní, Trésor nosím já, tak ten ona chtít nebude, ale na ni by byl asi sladký málo. Cašmir je také dobrá volba, zkoušela ho, tuším na ní nedržel, nebo z nějakého důvodu ho vyřadila. Magnetism - hm, tak ten neznám, Escada jde docela mimo mě, i když věřím, že některé vůně může mít pěkné. Vyzkoušíme zítra ve městě. Kenzoslona mám na zimu ráda já, toho jí radit nebudu. :)

Too feminine od Aignera jsem včera objevila v e-mailu od Fannu ve slevách, tak by se to zrovna hodilo. Akorát s tou výdrží si nejsem jistá. Mě se moc líbí letošní verze Spring.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 02.11.07 18:04
Bernie píše:
Díky za všemožné tipy. Aignera Too feminine mám v záloze někde vzoreček, tak jí ho dám, ten mě už ani nenapadl, Insolence je dost silná i pro ní, Trésor nosím já, tak ten ona chtít nebude, ale na ni by byl asi sladký málo. Cašmir je také dobrá volba, zkoušela ho, tuším na ní nedržel, nebo z nějakého důvodu ho vyřadila. Magnetism - hm, tak ten neznám, Escada jde docela mimo mě, i když věřím, že některé vůně může mít pěkné. Vyzkoušíme zítra ve městě. Kenzoslona mám na zimu ráda já, toho jí radit nebudu. :)Too feminine od Aignera jsem včera objevila v e-mailu od Fannu ve slevách, tak by se to zrovna hodilo. Akorát s tou výdrží si nejsem jistá. Mě se moc líbí letošní verze Spring.

A co Escada Pacific Paradise, přečti si Adinu recenzi, popisuje jí přímo jako sirupovou vůni, nebo Angel - taky jsem zatoužila na letošní zimu po něčem extra sladkým, cítím z něj jen jahody a vanilku, tak jsem si před chvílí venku přímo lebedila a pak kamarádka má zase Givenchy Hot Couture a tam cítím maliny, jahody a vanilku, taky krásně slaďoučký nebo ještě Versace Red Jeans, taky skvěle sladký. Poslední dobou taky ulítávam na sladkých a těžkých vůních. Sladkých vůní je spousta, jen to je třeba vyzkoušet. Hezký večer.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.11.07 03:21

Mira Bai od Chopardu, ak ju zozenie. Ta je tak sirupova, ze musi pritahovat hmyz.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Petra  03.11.07 14:09

Včera jsem zkoušela Armaniho, ten teda nic moc, ale připomněl mi Hot couture od Givenchy, malinovo-cukrová vůně pro mě sladká až běda a hlavně držák, sama jsem ji neměla, zatím, ale zaujala mě, tak až bude někdy chuť…

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 03.11.07 16:50

Sladká a sirupovitá je pro mne Serpentine od Cavalliho,pěkně lepkavá limonáda.Doporučuju zkusit!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 04.11.07 09:19

Doporučuji vyzkoušet ...... Dolce Vita - Dior
212 Sexy - Carolina Herrera
Classigue - J.P.Gaultier
Amarige - Givenchy
Poeme - Lancome
Kenzo Amour
Euphoria - C.Klein
Ultraviolet - Paco Rabanne
Myslím, že by tu sirupovou, těžší sladkost v těchto parfémech možná mohla najít.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.11.07 09:49

Nejsirupovější co znám je Fracas Robert Piquet - hoodně sladký jahodový sirup…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

eva  04.11.07 10:10

Serpentine: možná se na mně vůně jinak rozkládá, ale na mně tedy nevoní vůbec sirupem - naopak je především mýdlová, sladký sirup /spíše kompot s umělou hmotou/ je jen na papírku - vůně hodně klame, při testování na papíře jsem S. okamžitě zavrhla, po vyzkoušení na kůži jsem názor rychle změnila :) Jedná se o vůni čistoty, něžnou mýdlovou vůni /na kamarádce je naopak pudrová/ - řekla bych, že připomíná některé Ghostovy parfémy :o) Ale od známých jsem slyšela spíše přirovnání ke dvěma Glow od Jennifer Lopez - asi záleží na individuální chemii: na někom je víc mýdlová, někdo víc identifikuje pudrové ladění. Každopádně ale všechny majitelky v okolí se S. sklízejí značný úspěch :) Jen se z ní doufám nestane nic masového: uvažuji o jejím nákupu pod stromeček :)

Přesto určitě doporučuji vyzkoušet - vůně nejprve vypadá divná atd., ale nakonec při zkoušce na kůži vlastně obsah hadího flakonu odpovídá, v pozitivním slova smyslu :)

eva  04.11.07 10:12

Asi mi mnohé pěkně vynadáte: já sladkou limonádu a sirup s vanilkou cítím v CK In2U ;)

eva  04.11.07 10:16

Vzhledem k přání v úvodu bude asi ideální opravdu Fracas, takže se připojuji k těmto názorům: sice sirup necítím: voní mi tam jasmín a tuberóza /u někoho to může být sirup, proč ne:)/, ale asi splňuje „sladkost a tíhu“ :) Nechápu, jak manžel kamarádky mohl Fracas označit za vodu po holení pro pány :o) F. na ní voní standardně jasmínově… asi opět radši zkusit: kdo ví, co kdo v této vůni všechno objeví :)

eva  04.11.07 10:19

Ještě jsem se rozpomněla na V od G.Vanderbilt: to je sirupová vůně a neznám nic, co by tak strašně lákalo hmyz: tudíž je to jen vůně na zimu, pokud nechcete skončit ve špitálu :o) Přitom ale vůně není nějak extrémně těžká, to vůbec, jen dost sladká - míchané ovocné sirupy všeho druhu :) Nebýt z ní hmyzolapka - především vosolapka, byla by V nádherná vůně :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist