vent vert - co na něj okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:36

Otázka pro nositelky této vůně: Jaké jsou reakce okolí? Líbí se? Neobtěžuje?
Už jsem si jí málem objednala, ale odradil mě spolubydlící, který Vent Vert označil jako vůni svojí babičky - a to podotýkám, že po důkladné zkoušce - na mně i na něm :) a svého názoru se nevzdal ani po rozvonění. Setkali jste se s podobnou reakcí?
Uznávám, že trochu babičkovský nádech má, ale kdyby mě na to neupozornil, nenapadlo by mě to. Mně připadá krásnááááá :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 20:42

Vevie, bude to nosit on nebo Ty? Podle toho se zařiď. Můj muž nesnáší polovinu mých parfémů - La Chasse označuje za WC deodorant - důležité je, aby voněly mně. Já Vent Vert nikdy nenosila, mám jen vzorek a mně se líbí moc - babičkovský se mi nezdá.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:47

Kerze: Já teda takhle radikální ve výběru vůní nejsem - tohle bylo testování jen na kamarádovi a jde mi hlavně o to, aby voněl mému příteli - ten se podrobí dnes :). Jasně že nejduležitější je, jestli se vune líbí mně, ale hned po tom je pro mě teda dost duležitý i to, jak ji vnímá mé nejbližší okolí. Sama vím, jak to může být otravné - můj otec například opravdu nemá v tomhle vkus a vždycky když se v koupelně nastříkal, nemohla jsem tam dve hodiny ani vkročit, aby se mi z toho neobrátil žaludek. :) Jinak díky za podporu - takové hlasy potřebuju :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 20:54

Vevie, Vent Vert urřčitě není typ vůně, který by mohl obtěžovat. Nemusí se samozřejmě všem líbit, ale že by si kvůli němu od Tebe odsedávali lidé v tramvají, to rozhodně nehrozí. Mimochodem, víš že Oakes v Zlaté knize parfémů označil právě Vent Vert za svou nejoblíbenější ?!

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:56

no jo :) já vím, asi si ji objednám, aspon tu třicítku - na jahode je za necelý tři stovky, ale doufám, že s tim nebudou problémy, jak se v poslední době psalo… :rolleyes:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.12.07 20:57

mně zase vent vert pro změnu přišla trochu protivná. můj žaludek má s chypre problém.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 21:07

Já taky nemusím chyprovky, to už jsme tady řešily, ale tahle je jemná a rozleží se příjemně, čistě…trochu mi připomíná Cabotine

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.12.07 21:16

Já ho nenosím, zkoušela jsem ho, docela se mi líbí, ale po pár hodinách (ne minutách jako u některých jiných) s ním začne mít můj žaludek problém a běžím se umýt. Na někom jiném by mi ale nevadil. Babičkovský nádech jsem v něm nenašla, pro mě je babičkovská většina růží a pak i některé orienty, včetně mého milovaného Shalimaru, asi záleží na tom, co měla čí babička na nočním stolku :-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.12.07 11:31
Kerze píše:
Vevie, Vent Vert urřčitě není typ vůně, který by mohl obtěžovat. Nemusí se samozřejmě všem líbit, ale že by si kvůli němu od Tebe odsedávali lidé v tramvají, to rozhodně nehrozí.

Suhlasim.
ziadna vona sa nebude pacit vsetkym. Vzdy sa najde niekto, kto ju oznaci za WC deodorant/lak na vlasy/vonu pre prababicku atd atd.
Mne sa zda Vent Vert krasna.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena  03.12.07 16:09

Voni mi jako rozmackany zeleny hrasek. Miloucka. Nic staryho me pri cichani nenapadlo.

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 03.12.07 19:26

Výstižnější název pro Vent Vert by mohl být Uragan Vert. Hlava je opravdu hodně zelená, při prvním setkání s ním jsem myslela, že ho nesnesu. Mně se nejvíc líbí, až po chvilce zjemní do květinkova. Když jsem se ptala kolegyň v kanceláři, jak jim voní, tak se vyjádřily, že je takový : ehmmm, zvláštní. Z výrazu jejich tváře jsem usoudila, že je nebudu trápit a nechám si ho na jiné příležitosti. Takže dostříkám, ale příště už nekoupím.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.12.07 22:56

Já jsem teda Vent vert zkoušela jen dvakrát ze vzorečku, ale přišel mi jako dost konfliktní vůně.Je to hodně ostrá, až čpavá vůně.Nedovedu si představit, že bych seděla celý den v kanclu s někým, kdo má na sobě Vent.Mamce ta vůně připomínala takové ty starší a laciné voňavky, co se používaly před rokem 89 ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 22.03.14 12:48

Je jar a vrátila som sa k Vent Vert, aj dnes ho mám na sebe a robí mi dobre. Máte niekto nové poznatky, či reakcie okolia, aký je pre vás?

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

albeni1  22.03.14 12:56

Pro mě je krásný :) Trochu mi sice připomíná podzim, kvůli tomu zelenému vlhku a taky kvůli vůni hlíny, kterou z něj hodně cítím - mokrá zem pod zamlženou krajinou. A zeleno.
Pro mě je to nádherná vůně a za celou dobu, co ji znám, jsem ji potkala na někom jiném pouze jednou, bylo to tuším na paní, se kterou jsem seděla v čekárně u zubařky. Voněl skvěle. Jinak nic, v okolí ho nikdo nezná. Ale je ohromně čerstvě zelený a mírně do chypre, a to je dokonalá kombinace :srdce:

ijáček  22.03.14 13:34

Minulý týden jsem si koupila tady, jsem z něho úplně unešená, krásně zelená, hodně na mě voní konvalinkově. Reakce okolí - kolegyně, prý že mám nějaký těžký kořeněný arabský parfém. Tak to jsem teda nečekala ani ve snu.

Syn si k němu čichl, říká - kopřivový šampon - pak si stříkl a najednou, že ne, že je krásný.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist