vent vert - co na něj okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:36

Otázka pro nositelky této vůně: Jaké jsou reakce okolí? Líbí se? Neobtěžuje?
Už jsem si jí málem objednala, ale odradil mě spolubydlící, který Vent Vert označil jako vůni svojí babičky - a to podotýkám, že po důkladné zkoušce - na mně i na něm :) a svého názoru se nevzdal ani po rozvonění. Setkali jste se s podobnou reakcí?
Uznávám, že trochu babičkovský nádech má, ale kdyby mě na to neupozornil, nenapadlo by mě to. Mně připadá krásnááááá :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 20:42

Vevie, bude to nosit on nebo Ty? Podle toho se zařiď. Můj muž nesnáší polovinu mých parfémů - La Chasse označuje za WC deodorant - důležité je, aby voněly mně. Já Vent Vert nikdy nenosila, mám jen vzorek a mně se líbí moc - babičkovský se mi nezdá.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:47

Kerze: Já teda takhle radikální ve výběru vůní nejsem - tohle bylo testování jen na kamarádovi a jde mi hlavně o to, aby voněl mému příteli - ten se podrobí dnes :). Jasně že nejduležitější je, jestli se vune líbí mně, ale hned po tom je pro mě teda dost duležitý i to, jak ji vnímá mé nejbližší okolí. Sama vím, jak to může být otravné - můj otec například opravdu nemá v tomhle vkus a vždycky když se v koupelně nastříkal, nemohla jsem tam dve hodiny ani vkročit, aby se mi z toho neobrátil žaludek. :) Jinak díky za podporu - takové hlasy potřebuju :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 20:54

Vevie, Vent Vert urřčitě není typ vůně, který by mohl obtěžovat. Nemusí se samozřejmě všem líbit, ale že by si kvůli němu od Tebe odsedávali lidé v tramvají, to rozhodně nehrozí. Mimochodem, víš že Oakes v Zlaté knize parfémů označil právě Vent Vert za svou nejoblíbenější ?!

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.12.07 20:56

no jo :) já vím, asi si ji objednám, aspon tu třicítku - na jahode je za necelý tři stovky, ale doufám, že s tim nebudou problémy, jak se v poslední době psalo… :rolleyes:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.12.07 20:57

mně zase vent vert pro změnu přišla trochu protivná. můj žaludek má s chypre problém.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 21:07

Já taky nemusím chyprovky, to už jsme tady řešily, ale tahle je jemná a rozleží se příjemně, čistě…trochu mi připomíná Cabotine

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.12.07 21:16

Já ho nenosím, zkoušela jsem ho, docela se mi líbí, ale po pár hodinách (ne minutách jako u některých jiných) s ním začne mít můj žaludek problém a běžím se umýt. Na někom jiném by mi ale nevadil. Babičkovský nádech jsem v něm nenašla, pro mě je babičkovská většina růží a pak i některé orienty, včetně mého milovaného Shalimaru, asi záleží na tom, co měla čí babička na nočním stolku :-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.12.07 11:31
Kerze píše:
Vevie, Vent Vert urřčitě není typ vůně, který by mohl obtěžovat. Nemusí se samozřejmě všem líbit, ale že by si kvůli němu od Tebe odsedávali lidé v tramvají, to rozhodně nehrozí.

Suhlasim.
ziadna vona sa nebude pacit vsetkym. Vzdy sa najde niekto, kto ju oznaci za WC deodorant/lak na vlasy/vonu pre prababicku atd atd.
Mne sa zda Vent Vert krasna.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena  03.12.07 16:09

Voni mi jako rozmackany zeleny hrasek. Miloucka. Nic staryho me pri cichani nenapadlo.

Bianca
Znalkyně 280 příspěvků 03.12.07 19:26

Výstižnější název pro Vent Vert by mohl být Uragan Vert. Hlava je opravdu hodně zelená, při prvním setkání s ním jsem myslela, že ho nesnesu. Mně se nejvíc líbí, až po chvilce zjemní do květinkova. Když jsem se ptala kolegyň v kanceláři, jak jim voní, tak se vyjádřily, že je takový : ehmmm, zvláštní. Z výrazu jejich tváře jsem usoudila, že je nebudu trápit a nechám si ho na jiné příležitosti. Takže dostříkám, ale příště už nekoupím.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.12.07 22:56

Já jsem teda Vent vert zkoušela jen dvakrát ze vzorečku, ale přišel mi jako dost konfliktní vůně.Je to hodně ostrá, až čpavá vůně.Nedovedu si představit, že bych seděla celý den v kanclu s někým, kdo má na sobě Vent.Mamce ta vůně připomínala takové ty starší a laciné voňavky, co se používaly před rokem 89 ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4263 příspěvků 22.03.14 12:48

Je jar a vrátila som sa k Vent Vert, aj dnes ho mám na sebe a robí mi dobre. Máte niekto nové poznatky, či reakcie okolia, aký je pre vás?

Na poličce 49 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 9 parfémů

albeni1  22.03.14 12:56

Pro mě je krásný :) Trochu mi sice připomíná podzim, kvůli tomu zelenému vlhku a taky kvůli vůni hlíny, kterou z něj hodně cítím - mokrá zem pod zamlženou krajinou. A zeleno.
Pro mě je to nádherná vůně a za celou dobu, co ji znám, jsem ji potkala na někom jiném pouze jednou, bylo to tuším na paní, se kterou jsem seděla v čekárně u zubařky. Voněl skvěle. Jinak nic, v okolí ho nikdo nezná. Ale je ohromně čerstvě zelený a mírně do chypre, a to je dokonalá kombinace :srdce:

ijáček  22.03.14 13:34

Minulý týden jsem si koupila tady, jsem z něho úplně unešená, krásně zelená, hodně na mě voní konvalinkově. Reakce okolí - kolegyně, prý že mám nějaký těžký kořeněný arabský parfém. Tak to jsem teda nečekala ani ve snu.

Syn si k němu čichl, říká - kopřivový šampon - pak si stříkl a najednou, že ne, že je krásný.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist