Versace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 04.06.08 19:59
Versace

Že je hezká Versace-Versace, o tom jsme dnes mluvily, ale znáte někdo Versace 2 Thousand W ? Flakon je krásný :wink: Nebo že bych si to spletla s názvem V'E Versace?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 04.06.08 21:05

Zdeni, VERSACE Versace je moc hezká. Dnes odpoledne jsem se s ní navoněla a musím vůni opravdu pochválit :lol: !!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.06.08 21:09

Holky, já se ráno taky navoněla a cítím ji doteď - s výdrží jsem spokojená - i s vůní, samozřejmě…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 04.06.08 21:13

Kerze - tak na Tobě drží takhle dobře? Na mně jen asi 4 hoďky, ale jinak to je nádherná vůně :lol:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 04.06.08 21:19

Versace-Versace hezká je, a moc (nezaměňovat s „krásná“, to je třeba moje Hiris, ta se v horku posledních dní rozvíjí nádherně, na Hiris superlativy nešetřím už půl roku, víc ji během těchto teplých dní z prádla vnímám).
Versace-Versace nosím také ráda, ještě podobnou neznám, je to taková nepřeslazená decentní elegance, žádné hrušky a broskve, které nemusím, nutno však opravdu tím mlékem přiživit.
To se nabídla otázka, podobá se nějaká vůně Versace-Versace?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2950 příspěvků 17.06.12 02:37

Jiné téma jsem nanašla…ale jsem správně u vůní „Versace“..prosím napište mi kdokoli a jakýkoliv názor na vůni BLONDE - asi jsem vadná, ale mě se líbí… :think: já miluji Opium a i jinak ty těžké kořeněné či jinak výrazné vůně a mě se prostě líbí i Blonde - jenže nemá pěkné recenze a mě by zajímalo proč?? je to tím jak je intenzivní??nebo prostě musí sedět vyloženě takovému typu jako jsem já?? :think: moc by mě to zajímalo…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 6 parfémů

melany
Nevyléčitelná závislačka 1138 příspěvků 03.08.14 15:23

Nevím, kam přesně můj dotaz napsat, ale může mi někdo poradit, jaký je rozdíl mezi Versace Crystal Noir edt a edp?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 03.08.14 16:35

@melany Jediný rozdíl, který cítím je ten, že Edt na mně drží velmi krátce, ale Edp je skvělý držák :palec:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist