Versace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 04.06.08 19:59
Versace

Že je hezká Versace-Versace, o tom jsme dnes mluvily, ale znáte někdo Versace 2 Thousand W ? Flakon je krásný :wink: Nebo že bych si to spletla s názvem V'E Versace?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.06.08 21:05

Zdeni, VERSACE Versace je moc hezká. Dnes odpoledne jsem se s ní navoněla a musím vůni opravdu pochválit :lol: !!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.06.08 21:09

Holky, já se ráno taky navoněla a cítím ji doteď - s výdrží jsem spokojená - i s vůní, samozřejmě…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.06.08 21:13

Kerze - tak na Tobě drží takhle dobře? Na mně jen asi 4 hoďky, ale jinak to je nádherná vůně :lol:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 04.06.08 21:19

Versace-Versace hezká je, a moc (nezaměňovat s „krásná“, to je třeba moje Hiris, ta se v horku posledních dní rozvíjí nádherně, na Hiris superlativy nešetřím už půl roku, víc ji během těchto teplých dní z prádla vnímám).
Versace-Versace nosím také ráda, ještě podobnou neznám, je to taková nepřeslazená decentní elegance, žádné hrušky a broskve, které nemusím, nutno však opravdu tím mlékem přiživit.
To se nabídla otázka, podobá se nějaká vůně Versace-Versace?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 17.06.12 02:37

Jiné téma jsem nanašla…ale jsem správně u vůní „Versace“..prosím napište mi kdokoli a jakýkoliv názor na vůni BLONDE - asi jsem vadná, ale mě se líbí… :think: já miluji Opium a i jinak ty těžké kořeněné či jinak výrazné vůně a mě se prostě líbí i Blonde - jenže nemá pěkné recenze a mě by zajímalo proč?? je to tím jak je intenzivní??nebo prostě musí sedět vyloženě takovému typu jako jsem já?? :think: moc by mě to zajímalo…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

melany
Nevyléčitelná závislačka 1041 příspěvků 03.08.14 15:23

Nevím, kam přesně můj dotaz napsat, ale může mi někdo poradit, jaký je rozdíl mezi Versace Crystal Noir edt a edp?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 03.08.14 16:35

@melany Jediný rozdíl, který cítím je ten, že Edt na mně drží velmi krátce, ale Edp je skvělý držák :palec:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist