Versace BLACK Jeans

FlirtBoy 06.01.10 22:14

Versace BLACK Jeans

má někdo zkušenost? Já jsem si četl na netu složení a recenze a docela rád bych slyšel i vaše názory…já měl kdysi Blue Jeans, koupil jsem ho výhodně za 200, ale pro mě to bylo nenositelné (bolehlav), tak jsem ho zase prodal dál

Reklama

Luqas 07.01.10 09:44

ja som ho skusal a je to pomerne zaujimava, aj ked pre mna nenositelna vona,temna, korenena a ja z nej citim nieco na sposob vetyveru,, neviem, ci som ti nejako pomohol, ale lepsie to opisat neviem

FlirtBoy 07.01.10 13:26

pomohl, díky - mně by právě zajímalo, jestli je podobná/zaměnitelná s těmi typickými „temnými“ vůněmiz 80.let typu Quorum, Kouros nebo Krizia :) nebo zdali má onen metrosexuální nádech, který mi vadí třeba v jinak poměrně retro-laděném Rive Gauche

Luqas 07.01.10 16:25

no metrosexualna podla mna nie je,,, s quorum ma par prvkov spolocnych, akurat je robena modernejsim stylom,,,rive gauche ma skor"barbershop" nadych a ten v black jeans nie je, a kriziu som neskusal.co sa tyka kourosu, az tak extremne na tom versace nie je :D .ak sa ti ale paci uz spominane quorum a chces jeho variaciu v modernejsom sate, myslim ze black jeans by sa v podstate za take nieco dal oznacit,,kazdopadne od davovach voni typu acqua di gio ma black jeans poriadne daleko

FlirtBoy 07.01.10 17:17

díky, tak nějak jsem to i typoval - já si totiž všiml, že se Black Jeans přestalo vyrábět, ale na netu je stále skladem, tak jsem začal přemýšlet, jestli o něco nepřicházím :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist