Versace BLACK Jeans

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.01.10 22:14
Versace BLACK Jeans

má někdo zkušenost? Já jsem si četl na netu složení a recenze a docela rád bych slyšel i vaše názory…já měl kdysi Blue Jeans, koupil jsem ho výhodně za 200, ale pro mě to bylo nenositelné (bolehlav), tak jsem ho zase prodal dál

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 07.01.10 09:44

ja som ho skusal a je to pomerne zaujimava, aj ked pre mna nenositelna vona,temna, korenena a ja z nej citim nieco na sposob vetyveru,, neviem, ci som ti nejako pomohol, ale lepsie to opisat neviem

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.01.10 13:26

pomohl, díky - mně by právě zajímalo, jestli je podobná/zaměnitelná s těmi typickými „temnými“ vůněmiz 80.let typu Quorum, Kouros nebo Krizia :) nebo zdali má onen metrosexuální nádech, který mi vadí třeba v jinak poměrně retro-laděném Rive Gauche

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 07.01.10 16:25

no metrosexualna podla mna nie je,,, s quorum ma par prvkov spolocnych, akurat je robena modernejsim stylom,,,rive gauche ma skor"barbershop" nadych a ten v black jeans nie je, a kriziu som neskusal.co sa tyka kourosu, az tak extremne na tom versace nie je :D .ak sa ti ale paci uz spominane quorum a chces jeho variaciu v modernejsom sate, myslim ze black jeans by sa v podstate za take nieco dal oznacit,,kazdopadne od davovach voni typu acqua di gio ma black jeans poriadne daleko

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.01.10 17:17

díky, tak nějak jsem to i typoval - já si totiž všiml, že se Black Jeans přestalo vyrábět, ale na netu je stále skladem, tak jsem začal přemýšlet, jestli o něco nepřicházím :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist