VERSACE / BLONDE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lauri  12.07.07 10:21

Můžete mi prosím někdo říci, jak voní vůně Versace Blonde z r. 1995?

Popis vůně
Modní návrhář Gianni Versace vytvořil květinovou vůni Blonde v úctě ke své sestře - platinově-zlaté Donatelle Versace.

Složení parfému
hlava: fialka, neroli, tuberóza
srdce: jasmín, květy pomeranče, janovec, narcis
základ: tuberóza, exotické dřeviny

Moc děkuji předem:-)

Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 12.07.07 10:44

Ona jaksi nevoní,ona totiž hrozně lacině páchne.Na vůni je hezké jen jméno a flakon, ale je to korunovaná královna všech puchů.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lauri  12.07.07 10:50

Děkuji moc za odpověď. Já právě četla na zahraničních recenzích, že to je nádherná vůně, kterou každý obdivuje:-(

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 12.07.07 11:22

Lauri - moje setkání s ní bylo už před 7 lety na Malorce a dodnes se mi zní dělá husí kůže.Oni mají možná Italové jiný nos, nebo citový vztah k této značce, když už jim Gianniho zabili…ale popis vůně je v tomto případě na nic. Je to strašně sladká, silná vůně,nijaká, neoriginální a připomínající mě osobně spíše slivku různých jiných vůní do jedné kolotočové kreace.Nezám opravdu nikoho, kdo by ji znal a používal.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva  12.07.07 20:25

připojuji se k názory chavy - Versace Blonde příliš nevoní. Mně také ne, přesto věřím, že se najde pár lidí, kteří si ji oblíbí. Není asi úplně špatná, objektivně vzato - Blonde je sice hodně jasmínová /jasmín mi obecně nevadí/, ale tady je jasmín zahalený v nedýchatelném oblaku něčeho tak divného, že asi nejvýstižnější budou kolotoče :) Hodně silná vůně, je zdáním nejprve květinová, ale pak se blíží až snad k chypre /?/…jen můj dojem - každopádně se nejedná o šťastné propojení :( Sice určitými prvky naznačuje vůni „klasického“ typu ve smyslu nostalgie a starosvětskosti /propojené s něčím nepatřičně jásavým -asi jasmín a tuberóza/: spíš než sama vůně mi vadí její rozháranost, nehamornie - pro někoho jiného to bude naopak zajímavé/. Pokud budete mít možnost - doporučila bych vyzkoušet: co 10 lidí zavrhne, minimálně dalších 10 lidí pochválí a označí za jeden z nejkrásnějších parfémů :) Dělení vůní je sice pitomost: tady si nemůžu pomoct - v zimním, chladném počasí / já jsem Blonde zkusila v létě - nedoporučuju:-)/ na výrazné tmavooké, černovlasé paní by snad Blonde mohla vonět nekolotočově a zajímavě:) A přes všechnu kritiku / také že je příšerně silná a nadmíru sladká a připomíná starou disco-éru/ - flakonek má Blonde pěkný;)

eva  12.07.07 20:34

Dodatek k Blonde:

Podle přítele kamarádky je Blonde sexy a smyslná: „nutí“ ji tedy Blonde občas nosit a sám ji rád kupuje jako vánoční dárek nebo k výročí /kamarádka sice Blonde moc dobře nesnáší, ale občas za chladnějších večerů ji strpí - opačné pohlaví bývá z Blonde - podle jejích slov a k jejímu překvapení - na různých nočních akcích okouzleno a díky této vůni vzbuzuje zájem okolí /překvapivě pozitivní:-) Je možné, že ostatní taktně mlčí, jak už bývá zvykem. Případně pánové nemají v oblasti vůní vkus :-) Někteří nemají :) Odbočím: Je zajímavé, že často mi muži chválí vůně z mého pohledu příšerné a extrémně silné až nenositelné - možná mají slabší čich než ženy, co já vím:)
Myslím, že s Blonde musí být každá nepřehlédnutelná: ať v dobrém či zlém:-)
Pak si má člověk vybrat - podle recenzí druhých posoudit vůni bude ošemetné u každého parfému. Přirovnávání k Fracasu mi připadá dost zavádějící - znám i Fracas: Blonde se mi zdá naopak chemická, řekla bych, že rozháranost je chemicko-olejnatá /může to být kůží - možná píšu o tomtéž, co chava popsala jako „slivku různých vůní“/ V Blonde mi vadí asi i pomeranče, jsou nějak divně namíchané, pokud tam vůbec jsou pomeranče :-) Zatímco o Fracasu se dá řict, že mě čas od času jeho vůně přitahuje a svádí k úvahám „koupit či nekoupit“ /tzn. líbí se mi - občas/: o Blonde nikoliv.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist