Versace Blue Jeans

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 14.04.09 13:20
Versace Blue Jeans

Mohl byste mi jí někdo přiblížit jak voní?

Díky :)

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 16.04.09 22:46

hezky :)

klidně bych jí mohl říkat „teenagerská verze Opia“

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 17.04.09 10:07

sice ji neznám, ale pokud si pamatuju, má dobré recenze.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.04.09 15:27

Blue Jeans je pekna, trocha tazsia vona, vhodna skor na zimu ..ja osobne v nej nevidim nejake vekove ohranicenie…len to netreba prehnat s aplikaciou, lebo potom je strasne obtazujuca… a co sa tyka typu vone,, podla mna je to sladko-korenista vonicka.. aspon mne tak vonia

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.04.09 19:29

bolehlav :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 22.04.09 19:47

FlirtBoy, ty máš, ale krásnou poličku.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.04.09 21:51

jitka - díky, brzy si budu muset pořídit asi ještě nějakou větší-opravdovou, protože se mi to tady doma na tu současnou už skoro nevejde :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 25.04.09 11:23
FlirtBoy píše:
jitka - díky, brzy si budu muset pořídit asi ještě nějakou větší-opravdovou, protože se mi to tady doma na tu současnou už skoro nevejde :D

já právě přemýšlím kam to dávat ......... válí se mi to všude možně

onehdy tady byl švagr a potřeboval na onu místnost … pak přišel a povídá „Viděl jsem tam krabičku Yves Saint Laurent a Dolce & Gabbana … POZÓÓÓÓÓÓR!! :) “

Jo a Blue Jeans se mi fakt líbí … jako bolehlav mi nepřijde ;)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.04.09 22:44

u mě to bylo s tím bolením hlavy doslova…stejně jako Joop Homme - to je typ vůní, které na sobě opravdu mít nemusím :lol:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.04.09 00:14
FlirtBoy píše:
u mě to bylo s tím bolením hlavy doslova…stejně jako Joop Homme - to je typ vůní, které na sobě opravdu mít nemusím :lol:

no já ti rozumím … a věřím … :)

hele a třeba z Bulgari Aqua nebo Dunhill Desire tě halva nebolí ........ já to zkoušel, když bylo vedro … a bolehlav jak prase :)

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 26.04.09 14:52

nechapem co vsetci mate proti Joop Homme,,, je to jedina z mojich voni, ktoru mi zeny na drzovku vsade chvalia :_DDD joop je fantasticka vona, len ju treba vediet spravne davkovat :D

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.04.09 18:23

Já ten Joop! Homme jednou zkoušela, sice jen na papírku, ale… Po fantastickém úvodu a velmi, velmi atraktivním srdci se jaksi začal měnit nesprávným směrem - no prostě mi z něho vylezl Biolit. :roll: Takže na ruku ho ani zkoušet nebudu.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.04.09 13:31

ja tam biolit necitim a necitil ho nikto komu som ho dal ovonat… je pravda ze joop vonia kazdemu inak, ale z voni sladkeho typu je podla mna najlepsia, dokonca ho davam pred xeryus rouge, ktory je podla mna tiez dobry

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.04.09 17:32

nemůžu si pomoct, mně joop homme hrozně smrdí a neříkám to, že bych chtěl někoho urazit…je to přesně typ vůně pro 20letýho rozeřvanýho puberťáka, aspoň u mně taková asociace funguje…možná je to tím, že jí na sebe plácá v hojném množství bratr jedné mojí kamarádky před tím, než jde „pařit“

Bvlgari aqua v horkém dni může být bolehlav taky, osobně jí používám spíš do vlhčího chladnějšího počasí - jaro, podzim…(ostatně řekl bych, že asi většina těch „aquatic“ vůní se hodí spíš do větrného, vlhkého počasí - stejně tak ten Dunhill Desire Blue - v horkém dni bych to na sebe taky nestříkl)…i když obecně na ty aquatické vůně moc nejsem…do horkého počasí se mi osvědčily nejvíc klasická 4711 a EdOV od Hermese a celkem dobře i Guerlain od Vetivera (ten si rád stříkám i na košile)

Já si myslím, že u značné části parfémů hraje i počasí celkem slušnou roli v tom, jak se rozvoní a jak budou ve výsledku na vás i okolí působit, ačkoliv dost lidí tohle podceňuje… (můj názor) já většinou ráno vylezu na balkon, nadechnu se a podle toho jak voní vzduch a jak to vypadá na nebi se rozhoduju, co dnes použiju:) :)

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.04.09 22:40
FlirtBoy píše:

Bvlgari aqua v horkém dni může být bolehlav taky, osobně jí používám spíš do vlhčího chladnějšího počasí - jaro, podzim…(ostatně řekl bych, že asi většina těch „aquatic“ vůní se hodí spíš do větrného, vlhkého počasí - stejně tak ten Dunhill Desire Blue - v horkém dni bych to na sebe taky nestříkl)…i když obecně na ty aquatické vůně moc nejsem…do horkého počasí se mi osvědčily nejvíc klasická 4711 a EdOV od Hermese a celkem dobře i Guerlain od Vetivera (ten si rád stříkám i na košile)

Já si myslím, že u značné části parfémů hraje i počasí celkem slušnou roli v tom, jak se rozvoní a jak budou ve výsledku na vás i okolí působit, ačkoliv dost lidí tohle podceňuje… (můj názor) já většinou ráno vylezu na balkon, nadechnu se a podle toho jak voní vzduch a jak to vypadá na nebi se rozhoduju, co dnes použiju:) :)

nemohu než souhlasit … :)

ad Joop Homme .......... ona zase nejni tak špatná, mě připomíná nějaké bonbónky :) proč ne … není to můj styl, ale jak říkám proč ne …

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist