Versace Blue Jeans

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 14.04.09 13:20
Versace Blue Jeans

Mohl byste mi jí někdo přiblížit jak voní?

Díky :)

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 16.04.09 22:46

hezky :)

klidně bych jí mohl říkat „teenagerská verze Opia“

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.04.09 10:07

sice ji neznám, ale pokud si pamatuju, má dobré recenze.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.04.09 15:27

Blue Jeans je pekna, trocha tazsia vona, vhodna skor na zimu ..ja osobne v nej nevidim nejake vekove ohranicenie…len to netreba prehnat s aplikaciou, lebo potom je strasne obtazujuca… a co sa tyka typu vone,, podla mna je to sladko-korenista vonicka.. aspon mne tak vonia

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.04.09 19:29

bolehlav :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 22.04.09 19:47

FlirtBoy, ty máš, ale krásnou poličku.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.04.09 21:51

jitka - díky, brzy si budu muset pořídit asi ještě nějakou větší-opravdovou, protože se mi to tady doma na tu současnou už skoro nevejde :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 25.04.09 11:23
FlirtBoy píše:
jitka - díky, brzy si budu muset pořídit asi ještě nějakou větší-opravdovou, protože se mi to tady doma na tu současnou už skoro nevejde :D

já právě přemýšlím kam to dávat ......... válí se mi to všude možně

onehdy tady byl švagr a potřeboval na onu místnost … pak přišel a povídá „Viděl jsem tam krabičku Yves Saint Laurent a Dolce & Gabbana … POZÓÓÓÓÓÓR!! :) “

Jo a Blue Jeans se mi fakt líbí … jako bolehlav mi nepřijde ;)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.04.09 22:44

u mě to bylo s tím bolením hlavy doslova…stejně jako Joop Homme - to je typ vůní, které na sobě opravdu mít nemusím :lol:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.04.09 00:14
FlirtBoy píše:
u mě to bylo s tím bolením hlavy doslova…stejně jako Joop Homme - to je typ vůní, které na sobě opravdu mít nemusím :lol:

no já ti rozumím … a věřím … :)

hele a třeba z Bulgari Aqua nebo Dunhill Desire tě halva nebolí ........ já to zkoušel, když bylo vedro … a bolehlav jak prase :)

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 26.04.09 14:52

nechapem co vsetci mate proti Joop Homme,,, je to jedina z mojich voni, ktoru mi zeny na drzovku vsade chvalia :_DDD joop je fantasticka vona, len ju treba vediet spravne davkovat :D

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.04.09 18:23

Já ten Joop! Homme jednou zkoušela, sice jen na papírku, ale… Po fantastickém úvodu a velmi, velmi atraktivním srdci se jaksi začal měnit nesprávným směrem - no prostě mi z něho vylezl Biolit. :roll: Takže na ruku ho ani zkoušet nebudu.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.04.09 13:31

ja tam biolit necitim a necitil ho nikto komu som ho dal ovonat… je pravda ze joop vonia kazdemu inak, ale z voni sladkeho typu je podla mna najlepsia, dokonca ho davam pred xeryus rouge, ktory je podla mna tiez dobry

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.04.09 17:32

nemůžu si pomoct, mně joop homme hrozně smrdí a neříkám to, že bych chtěl někoho urazit…je to přesně typ vůně pro 20letýho rozeřvanýho puberťáka, aspoň u mně taková asociace funguje…možná je to tím, že jí na sebe plácá v hojném množství bratr jedné mojí kamarádky před tím, než jde „pařit“

Bvlgari aqua v horkém dni může být bolehlav taky, osobně jí používám spíš do vlhčího chladnějšího počasí - jaro, podzim…(ostatně řekl bych, že asi většina těch „aquatic“ vůní se hodí spíš do větrného, vlhkého počasí - stejně tak ten Dunhill Desire Blue - v horkém dni bych to na sebe taky nestříkl)…i když obecně na ty aquatické vůně moc nejsem…do horkého počasí se mi osvědčily nejvíc klasická 4711 a EdOV od Hermese a celkem dobře i Guerlain od Vetivera (ten si rád stříkám i na košile)

Já si myslím, že u značné části parfémů hraje i počasí celkem slušnou roli v tom, jak se rozvoní a jak budou ve výsledku na vás i okolí působit, ačkoliv dost lidí tohle podceňuje… (můj názor) já většinou ráno vylezu na balkon, nadechnu se a podle toho jak voní vzduch a jak to vypadá na nebi se rozhoduju, co dnes použiju:) :)

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.04.09 22:40
FlirtBoy píše:

Bvlgari aqua v horkém dni může být bolehlav taky, osobně jí používám spíš do vlhčího chladnějšího počasí - jaro, podzim…(ostatně řekl bych, že asi většina těch „aquatic“ vůní se hodí spíš do větrného, vlhkého počasí - stejně tak ten Dunhill Desire Blue - v horkém dni bych to na sebe taky nestříkl)…i když obecně na ty aquatické vůně moc nejsem…do horkého počasí se mi osvědčily nejvíc klasická 4711 a EdOV od Hermese a celkem dobře i Guerlain od Vetivera (ten si rád stříkám i na košile)

Já si myslím, že u značné části parfémů hraje i počasí celkem slušnou roli v tom, jak se rozvoní a jak budou ve výsledku na vás i okolí působit, ačkoliv dost lidí tohle podceňuje… (můj názor) já většinou ráno vylezu na balkon, nadechnu se a podle toho jak voní vzduch a jak to vypadá na nebi se rozhoduju, co dnes použiju:) :)

nemohu než souhlasit … :)

ad Joop Homme .......... ona zase nejni tak špatná, mě připomíná nějaké bonbónky :) proč ne … není to můj styl, ale jak říkám proč ne …

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist