Versace Bright crystal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lind
Učednice 37 příspěvků 16.03.09 21:54
Versace Bright crystal

holčinky prosím pomozte mi radou ..
asi jsem taky naletěla a koupila Bright crystal který není originál. Aspoň to tak vypadá. Je to 90 ml Eau de parfum. Nikdy jsem Bright crystal neviděla na živo, tak prosím poraďte, jestli má být nálepka na zadní straně lahvičky , protože na netu jsem viděla tu nálepku ze zadu a já ji mám nalepenou dole.Na té nálepce mám dole napsáno že je to vyrobeno v Itálii v Monze . Má být na tom vršku nahoře zalito něco jako pečet? Má být ten vršek z plastu ? Ted jsem ji otevřela tak i trochu teče.Celý ten obal mi připadá takový laciný a snad Versace to nemůže odfláknout ne ?Nebo se pletu ? Já jsem tak naštvaná ......... Tady z Arome jsem si už koupila asi 10 parfémů a vše originálya k naprosté spokojenosti .Vím že všechno něco stojí i ta zkušenost, ale tahle je docela drahá.
Děkuju za vaše postřehy

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.03.09 22:31

Koupilas ho tady? :shock:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

lind
Učednice 37 příspěvků 17.03.09 06:34

neee, ještě to tak :D

tady mám jen ty nejlepší zkušenosti …
to byl úlet z netu :(

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 17.03.09 08:49

no, téct by určitě vůně neměla !! :cry: Můžeš sem dát fotku vůně ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

lind
Učednice 37 příspěvků 17.03.09 09:52

foto dodám večer z domova :D

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 17.03.09 10:01

určitě by téct neměla, ale stát se může i u origo parfémů.

mám vlastní zkušenost. kdysi jsem koupila 100 ml od E. Ungaro Divu a taky tekla. Ne moc, ale jak se položila, bylo ve víčku. Vím stopro že to nebyl padělek, kupované v parfumérii, originál balená a jinak absolutně bez vady.

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.03.09 10:27

Versace nemá určitě laciný obal, vršek je jakoby skleněný (má imitovat křišťál), ne plastový. taky bych potřebovala vidět fotku, je to asi nějaký nepovedený fake, neboť většina fake je dnes již nerozeznatelná od originálů - troufnu si říct, že ani podle kvality vůně se to někdy nepozná.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 17.03.09 10:31

Také mi tekl jeden parfém kdysi a byl to podle mne originál, protože vůně byla pěkná, ne laciná… A co vůně? Na té přeci záleží, ne? Jak ten parfém voní? Z jakého obchodu jsi jej koupila? Nebo z Aukra? Jestliže jsi jej koupila v e-shopu, tak tam většinou prodávají jen originály…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lind
Učednice 37 příspěvků 17.03.09 10:43

koupila jsem ho přes bazos.cz od nějaké paní, stál 799 + 100 poštovné nabízí tam více parfémů, vůně bych řekla je fajn voní jak origo,ale vůbec nedrží za 15 minut je fuč. A ještě -krabička nebyla v celofánu prý že ji otvírá, aby zkontrolovala jestli je funkční - tak nevím jestli to zkoušela protože rozprašovač se seká, dvakrát stříknu a je zaseklý, musím ho vytlačit nahoru a pak to zase jde. Psala jsem i té paní co jsme ho od ní koupila - zatím se neozvala. No je to celé nějaké podezřelé…moc náhod najednou . Večer tu dám ty fotky, stejně je asi 900 v čudu…co jsem si tu od vás za to mohla koupit ! ach jo, ale nechci si tím kazit den.., může být hůř.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.03.09 10:49

co tak muzu posoudit ze svych 30 ml:

• nalepku mam zespoda, ano, je tam italie, monza
  • vrsek je rozhodne plastovy, ale hezky,propracovany :) nahore je hlava meduzy (pokud tedy to, je to, co jsi nazvala peceti)
  • co se odflaklosti obalu tyce, tak ja mam treba u flakonu dno sejdrem, takze ..

(a je to original 100%)

ale chtelo by to tu fotecku :)
vyfotit jak s vrsek, tak bez vrsku + i samotny vrsek

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.03.09 10:52

hm, tak to zni blbe .. protoze za takovou cenu s devitkama se vetsinou prodavaji fejky (aukro zkusenost), jeste kdyz tam toho ma vic - ty nejvetsi baleni parfemu se padelaji nejvice …

co se vydrze tyka, tak mne treba prijde, ze docela drzi (i kdyz sama o sobe neni vyrazna, ale proste jeji obcasny zavan citim dlouho)

ale co, uvidi se, treba to je jinak :)

lind
Učednice 37 příspěvků 17.03.09 10:59

děkuju jasminko,
tak že to je meduza to nešlo poznat, je tam něco jakoby vyryto a je to stříbrné máš to taky tak ?
večer to nafotím a uvidíme …

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.03.09 11:03

nemas zac :)
jj, je to stribrne
jinak ta meduza je i na predni casti casti krabicky nahore uprostred (stejny obrazek)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.03.09 11:19

Na výdrž bych jako na ukazatel moc nespoléhala, na mně originální Bright Crystal v parfumerii taky drží chviličku.
Je mi docela divné, že by to bylo 90 ml - padělky bývají obvykle 100 ml bez ohledu na to, jestli takové balení té vůně existuje nebo ne (viz Code - 75 ml - faky zásadně 100 ml). Ale uvidíme večer foto, pak budeme moudřejší.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 17.03.09 11:32

tak ja osobne jsem dukaz, ze padelky code o 75 ml bohuzel existuji ..
asi zalezi, ktera padelatelska tovarna to vysle …

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist