Versace Eau De Parfum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 13.07.07 18:49

Neznáte ji někdo? Hrozně mě láká, ale nikde není k vyzkoušení. Některé vůně od Versace nosím ráda (B. Crystal, Crystal Noire, Versus), ostatní se mi nelíbí. Takže vůbec netuším, co čekat. I když složení vypadá zajímavě, ale na tom se stavět nedá. :o

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

eva  13.07.07 20:32

Bernie: jestli myslíš novinku 2007, tak ta mne zajímá taky - vím jen od známé, že tento parfém opěvovala /nicméně nekoupila a ani nemá v plánu, což o něčem také svědčí: přes všechny chvalozpěvy nekoupit, vůbec nechtít - zvláštní/, ale podle toho jak popisovala, půjde o hodně silnou a prazvláštní vůni :) Taky říkala, že je vhodný pro „typickou femme fatale“ /možná tady je zakopaný pes - známá je křehká blondýnka:-)/. Chtělo by to vyzkoušet, žel v okolí nikde zatím Eau de Parfum Versace nebyl a není… Třeba se nám někdo ozve s popisem, vůbec nejlepší by byla Adina recenze;)
Ale ani přes chválu, sebevětší, bych Versaceho EDP naslepo nebrala / a že jsem už toho naslepo koupila dost :-)/, k většině Versaceho kreací na poli parfémů mám rozpačitý vztah, velmi :o

Bernie
Učednice 76 příspěvků 14.07.07 12:49
eva píše:
Bernie: jestli myslíš novinku 2007, tak ta mne zajímá taky - vím jen od známé, že tento parfém opěvovala /nicméně nekoupila a ani nemá v plánu, což o něčem také svědčí: přes všechny chvalozpěvy nekoupit, vůbec nechtít - zvláštní/, ale podle toho jak popisovala, půjde o hodně silnou a prazvláštní vůni :) Taky říkala, že je vhodný pro „typickou femme fatale“ /možná tady je zakopaný pes - známá je křehká blondýnka:-)/. Chtělo by to vyzkoušet, žel v okolí nikde zatím Eau de Parfum Versace nebyl a není… Třeba se nám někdo ozve s popisem, vůbec nejlepší by byla Adina recenze;)
Ale ani přes chválu, sebevětší, bych Versaceho EDP naslepo nebrala / a že jsem už toho naslepo koupila dost :-)/, k většině Versaceho kreací na poli parfémů mám rozpačitý vztah, velmi :o

Ano, myslím tuto novinku z roku 2007. Mám po všech těch letničkách strašnou chuť na nějakou silnější a trvanlivější vůni a popis složení nezní špatně, i když z toho člověk nic moc nevyčte. :o Versaceho vůně - jak která. B. Crystal a Crystal Noire jsou třeba hezké, ještě Versus mám docela ráda, ostatní, jak jsem už i psala, se mi nelíbí. Očicháno mám už kde co a nějaký další flakon by moje police snesla. :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist