VERSACE MAN - Eau de toilette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zanney
Nováček 2 příspěvky 24.12.10 19:07
VERSACE MAN - Eau de toilette

Zdravím. :)

Před časem jsem si kupoval Kleina - Eupohoria Intense a darem jsem k němu dostal tester Versaceho. Jedná se o starší model v tmavém obalu s fialovým pruhem, ale znalci jistě ví, kterou vůni myslím. Dost se mi tato vůně zamlouvala, nebyla nijak agresivní a přišla mi vážně jemná a fresh. Potom jsem si ale vůni z posledních zásob na internetu pořídil a rázem jsem byl zklamaný… V original krabici byl sice ten samý model vůně, jako u testeru, ale vůně už mi nepřišla tak jemná a neagresivní, spíše sladší… Proto se ptám, čím to může být, že voní stejně snad jen v tom nejhrubším základu a o něco hůř, než tester? A má někdo s touto vůní zkušenosti? Rád bych totiž věděl, zda li je chyba v testeru, nebo v original baleni.
Děkuji :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

kampa
Učednice 70 příspěvků 27.12.10 21:21

Versace Man je krásná (vlastním :) ), sladší, silnější vůně. Takže nakoupené balení bude pravděpodobně v pořádku.
Chyba bude buď ve špatném testeru a nebo v popletení vůní. Dost se pletou i u prodejců zmíněná Versace Man - http://arome.cz/…tailvune.php?… a novější Versace pour Homme - http://arome.cz/…tailvune.php?…. Asi jim došla fantazie při vytváření jmen. A to ještě existuje Versace l'Homme :P

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 28.12.10 18:46

Já jsem koupil nedávno Versace Man body tonic tester, což by mohla být slabší koncentrace, než EDT a mohla by mít za následek tebou uvaděný rozdíl :D . Zkus se kouknout na nálepku na dně flakonu toho testeru co je tam napsané.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zanney
Nováček 2 příspěvky 12.01.11 15:16
Chandler píše:
Já jsem koupil nedávno Versace Man body tonic tester, což by mohla být slabší koncentrace, než EDT a mohla by mít za následek tebou uvaděný rozdíl :D . Zkus se kouknout na nálepku na dně flakonu toho testeru co je tam napsané.

A kde bych mohl ten body tonic sehnat? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 12.01.11 16:09

Poslal jsem ti SZ :D .

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist