Versace The Dreamer EDT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kristina Mia
Nováček 5 příspěvků 24.12.08 13:21
Versace The Dreamer EDT

Mam jako necekany darek 30ml panske Versace Dreamer. Mohl by mi nekdo, prosim, napsat, jaka je to vune, cemu je podobna pripadne pro jake muze?:) nechci roztrhat alobal, abych ho pripadne mohla poslat dal. Diky a pekne Vanoce!

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 24.12.08 21:28

Co si pamatuju (uz je to dost dlouho), tak je tam vyrazna pudrovost jako u Dior Homme (v obou je kosatec).

Rozhodne patri do kategorie vuni, ktere nelze kupovat naslepo a tudiz ani darovat naslepo ..... nejedna se o zadnou univerzalni svezenku.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
  25.12.08 15:19

Je to kvalitní, netuctová vůně, manželova stálice. Krásně se rozvoní a drží na něm celý den. Na první počich nemusí zaujmout, chce pár minut na rozvinutí, ale komu sedne, ten už bez ní nemůže být :).

 
Charles  26.12.08 11:45
Dreamer

Z počátku velmi silná až nepříjemná syntetická vůně, která se po určité době změní ve velmi jemnou a příjemnou tábákovou vůni (připomíná mi čerstvě otevřenou krabičku cigaret). I zde je třeba velmi umírněná aplikace.

 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist