Versace The Dreamer EDT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristina Mia
Nováček 5 příspěvků 24.12.08 13:21
Versace The Dreamer EDT

Mam jako necekany darek 30ml panske Versace Dreamer. Mohl by mi nekdo, prosim, napsat, jaka je to vune, cemu je podobna pripadne pro jake muze?:) nechci roztrhat alobal, abych ho pripadne mohla poslat dal. Diky a pekne Vanoce!

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 24.12.08 21:28

Co si pamatuju (uz je to dost dlouho), tak je tam vyrazna pudrovost jako u Dior Homme (v obou je kosatec).

Rozhodne patri do kategorie vuni, ktere nelze kupovat naslepo a tudiz ani darovat naslepo ..... nejedna se o zadnou univerzalni svezenku.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

25.12.08 15:19

Je to kvalitní, netuctová vůně, manželova stálice. Krásně se rozvoní a drží na něm celý den. Na první počich nemusí zaujmout, chce pár minut na rozvinutí, ale komu sedne, ten už bez ní nemůže být :).

Charles  26.12.08 11:45
Dreamer

Z počátku velmi silná až nepříjemná syntetická vůně, která se po určité době změní ve velmi jemnou a příjemnou tábákovou vůni (připomíná mi čerstvě otevřenou krabičku cigaret). I zde je třeba velmi umírněná aplikace.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 04.11.16 22:20

Mne osobne Dreamer evokoval akéhosi predchodcu Paco Rabanne - 1 Million. Sladký, zasnený, zameraný na seba. Podarovala som ju nositeľovi 1 Million ako experiment, či ocení jej „podobnosť“. Bude to ale asi veľmi subjektívny dojem, pretože sa po čase vyznal, že 1 Million „je skrátka lepšia“. Zhrniem to zase podľa seba:
Dreamer nie je taká krikľavá ako 1 Million. Je bylinkovejšia, s jemnejším charakterom. 1 Million je čistý egoman a metrosexuál, Dreamer je snílek s byľkou medzi perami :-).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist