Versace Versence

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MoniP
Učednice 106 příspěvků 04.03.13 18:35
Versace Versense

Ahooj :mavam:
Mám na vás takovou prosbičku. Dostala jsem od přítele Versace Versense, protože jsem ho hrozně chtěla, mám vzoreček a voněl na mě úžasně..držel, ne dlouhé hodiny a hodiny, ale celkem držel. No a tenhle co mám teď, tak ten mě přijde mnohem míň intenzivní a nevydrží na mě teda ani půl hodiny :zed: Což mě hrozně zklamalo :,( A víčko na tom moc teda nedrží a je plastové - ale to nevím, jestli má být nebo nemá.. Přikládám proto pár fotek pro posouzení, jestli je to stopro originál a nebo jestli je třeba jen starší.. Vůnička byla origo zabalená, krabička, celofán a kupovaná tady na Arome a právě proto se spíš přikláním k variantě, jestli nebude malinko už starší, jestli někomu někde déle neležela :nevim:

Uff to je román :mrgreen: Předem děkuji za názory :kytka:

Příspěvek upraven 05.03.13 v 14:12

Na poličce 16 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

MoniP
Učednice 106 příspěvků 04.03.13 18:37

Ještě krabička zespodu..

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.03.13 19:41

Já mám víčko kovové, vevnitř černý plast a to stříbrné je kov.Vůně je kupovaná v eshopu a cca rok stará.
A drží dobře, mám taky 100ml.
Ale snad bys ses měla obrátit spíš na prodávající, když máš vůni odtud.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

MoniP
Učednice 106 příspěvků 04.03.13 19:52

@Myskamauska To moje je plastové.. :/ asi máš pravdu..děkuji :kytka:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.03.13 19:53

Není zač. ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 26.03.13 10:16
@MoniP píše:
Ahooj :mavam:
Mám na vás takovou prosbičku. Dostala jsem od přítele Versace Versense, protože jsem ho hrozně chtěla, mám vzoreček a voněl na mě úžasně..držel, ne dlouhé hodiny a hodiny, ale celkem držel. No a tenhle co mám teď, tak ten mě přijde mnohem míň intenzivní a nevydrží na mě teda ani půl hodiny …

I já jsem toto dilema řešila, ale a pak jsem si všimla, že jsem měla vzorek EDP, který měl výdrž a patřičnou sílu, ale orig balení mi přišlo jako naředěná vodička, co nic nevydrží. Bylo to tím, že místo EDP jsem si odklikla v objednávce EDT. A tvůj Versace Versense je právě toaletka.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

sumivka2009
Učednice 105 příspěvků 26.03.13 10:23

Nějak jsem si nevšimla, že by se vyráběl ve verzi EdP 8o 8o :-O

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 18 parfémů

MoniP
Učednice 106 příspěvků 26.03.13 10:27

No právě já také ne :nevim: 8)

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 26.03.13 10:53

http://www.pms-parfum.de/…ersense-.php

:zed: ale já jsem neuvedla v předešlém příspěvku, kdy jsem si uvědomila svůj omyl, že se jednalo o Chanel Cance, když jsem se zbrkle uklikla. Leckdy mám hbitější prstíky než mozek :cert:

@sumivka2009 píše:
Nějak jsem si nevšimla, že by se vyráběl ve verzi EdP 8o 8o :-O
Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist