Versense - hlava medůzy

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 30.04.13 14:29
Versense - hlava Medúzy

Krásný voňavý den, chtěla bych prosím poradit - dnes jsem si pořídila další flakonek Versense od Versaceho, ovšem hlava Medúzy na flakonku i na krabičce je trošku odlišná, než na mé starší, dříve pořízené vůni. Přijde mi, že má tak nějak vypracovanější detaily - myslíte, že jde pouze o vylepšení loga? Máte s tím nějaké zkušenosti? Jinak vůně se zdá být totožná, velikost flakonku, barva - vše se zdá být stejné. Jsem bohužel detailista - nemoc z předchozího zaměstnání :lol: .Předem moc moc děkuji za názory. :kytka:

A ještě k fotkám - nová vůně je vždy ta po pravé straně, přičemž detail loga na flakonku je ta úplně poslední fotečka.

Příspěvek upraven 01.05.13 v 16:13

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2108 příspěvků 30.04.13 16:06

Koukla jsem na stránky Versaceho, tam je shodná s tvou nově koupenou.
 http://www.versace.com/…men/versense

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 01.05.13 07:56
@Poéma píše:
Koukla jsem na stránky Versaceho, tam je shodná s tvou nově koupenou.
http://www.versace.com/…men/versense

Ahojky, na ty jsem mrkla hned, co jsem si všimla rozdílů :D . Ale nejspíše jsem špatně popsala moje fotky - detail loga toho nového flakonku je až ta poslední medůza dole, která je právě o trošičku jinačí než uvádí všude jinde včetně oficiál. stránek Versaceho.

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 01.05.13 15:29

Jak tak koukám, na spodní straně flakonku (i krabičky) je uvedená odlišná adresa výrobce.
Starší flakonek : Euroitalia, 20052 Monza (MI) Italy
Novější flakonek: Euroitalia, 20900 Monza (MB) Italy

Takže možná přesunuli jinam výrobu, a s tím souvisí třeba i novější logo.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist