veselé pípací historky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 15.05.09 12:37

Právě jsem přišla úplně vytočená z obchodů, asi se zblázním, já všude pípám! Občas se mně to stává, ale dnes úplně všude - chtěla jsem si učuchat ten nový Chanel Eau Verte ( a ještě ke všemu ho ani nikde neměli :twisted: ). Pípala jsem ve Fannu, v Sephoře, V Orsay, pak jsem to vzdala a naštvaně šla pryč. Ochotná holčina ve Fannu se mnou projela všechny věci v kabelce, samostatně nepípalo nic, nemám vůbec nic nového a prostě pípám :bang: :bang:

Asi pípám vzteky nebo co :twisted:

Stávám se Vám to taky??

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 15.05.09 14:17
edinka píše:
Právě jsem přišla úplně vytočená z obchodů, asi se zblázním, já všude pípám! Občas se mně to stává, ale dnes úplně všude - chtěla jsem si učuchat ten nový Chanel Eau Verte ( a ještě ke všemu ho ani nikde neměli :twisted: ). Pípala jsem ve Fannu, v Sephoře, V Orsay, pak jsem to vzdala a naštvaně šla pryč. Ochotná holčina ve Fannu se mnou projela všechny věci v kabelce, samostatně nepípalo nic, nemám vůbec nic nového a prostě pípám :bang: :bang:

Asi pípám vzteky nebo co :twisted:

Stávám se Vám to taky??

Mě to kdysi dělaly jedny boty, byl to vždy děsný trapas. Až jedna hodná prodavačka, už ani nevím ve kterém obchodě, na to přišla. Na botě mi prý zůstal nějaký kód, který měli u pokladny zrušit a nezrušili (vůbec jsem to nepochopila). Něco s tím udělala a od těch dob jsem pípat přestala. :lol:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 15.05.09 14:27

Boty mám rok starý :conf: Mně to kdysi dělala nová kabelka, ale dnes mám fakt všechno minimálně několik měsíců starý :shock:

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 15.05.09 14:36
edinka píše:
Boty mám rok starý :conf: Mně to kdysi dělala nová kabelka, ale dnes mám fakt všechno minimálně několik měsíců starý :shock:

I já měla ty boty tenkrát skoro rok starý. Taky jsem se divila, ale ta prodavačka říkala, že všude nemají ta čidla stejně citlivá, či co. :roll:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 15.05.09 14:39
:speechless:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 15.05.09 15:13

a nemuze byt nekde v podsivce kabelky treba zapadlej kod?

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.05.09 15:55

Anebo na některých kosmetických věcičkách zůstávají nalepené kódy. Jestli třeba nosíš v kabelce deodorant nebo i nějaký krém, může to být ono.

Ale tys vlastně psala, že slečna v obchodě všechno z tvé kabelky prozkoušela… :conf:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.05.09 18:05

Nemůže pípání způsobovat nějaký přístroj? Já jsem pípala v drogerii, měla jsem čerstvě vypnutou mp čtyřku, anebo možná i zapnutou, teď nevím. Možná to dělá i mobil, na nějaké frekvenci :?:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 15.05.09 18:23

Taky jsem takhle pípala a řekli mi, že to dělá platební karta.Asi pípala na poplach :evil:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 15.05.09 18:27

nebo strachy?

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 15.05.09 20:26

A to bude ono! Karta pípala strachy na poplach :shock:
Děkuji dámy za vysvětlení záhadného jevu, příště jí nechám doma a bude klid :mrgreen: :mrgreen:

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 15.05.09 21:33

tak v tom případě nezbývá než popřát krásný nákup :lol:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 15.05.09 22:35

taky se mi to stává, že pípám a není to jen ojedinělý případ… zajímavé je, že pípám jen při odchodu, aniž bych si něco koupila - při vstupu se mi ještě nikdy nestalo, že bych pípala.. usoudili jsme, že to zřejmě bude dělat čip do práce, který mám na svazku u klíčů - nic jiného nás totiž nenapadlo!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 16.05.09 08:12
edinka píše:

tak já jsem měla ten samý případ, trvalo to snad měsíc, byla jsem vyřízená, pípala jsem všude, v tescu (tam to bylo teda něco) pokaždé mi asistovala ochranka, zkrátka kam jsem vlezla bylo pozdvižení, že už jsem nikam nechtěla chodit.

Po nějaké době to přestalo a já jsem jednoho dne třídila boty a!!!!
koukala jsem jak blázen - měla jsem zespoda boty v rýze přilepený takový ten bezpečnostní kod, co se dává třeba na kafe nebo na něco dražšího, je takový lepící. Nějaký dobrák ho asi sloupnul a odhodil na zem. já na něj šlápla a už jsem se vezla :lol:

také jsem se několikrát porohledala od hlavy až k patě, už jsem to sváděla na nějaké špatné vibrace … no zkrátka zkoumat podrážku bot mě nenapadlo, tak se zkus podívat, byla by to asi náhoda, i když podle mého se to klidně může stát, zlodějů je plno, sloupnou pípák a hodí ho na zem.....

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

scarlet
Učednice 72 příspěvků 16.05.09 13:04

mně takto v obchodě pípala knížka z knihovny, taky to chvíli trvalo než jsem přišla na to, co to je, měla jsem koupené nové šaty, takže jsem zprvu myslela, že je na nich zapomenutý kod

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist