Vibrační plošina - cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 22.06.11 14:54
Vibrační plošina - cvičení

Zkoušeli jste někdo tohle „cvičení“ na speciálním stroji? Koukala jsem, že to otevřeli u nás v Liberci a nechce se mi věřit, že to pomáhá… když se na tom jenom stojí a vibruje to a pak jako člověk zhubne :shock: :mrgreen: Tak jen pro zajímavost jestli nemáte někdo zkušenost.

http://www.vibrostation.cz/vibrostation … _works.asp

kdyžtak tady odkaz kdyby někdo nevěděl co to je

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 22.06.11 21:58

já se na to ptala v neparfemových dotazech cca před měsícem… zaplat pán bůh už mi to nadšení opustilo :?

kolegyně z kanclu ji má rok a přesto přibrala a nyní je už 3 měsíc na dietě, ani na obědy s námi nechodí.. kdyby to bylo tak účinné, netrápila by se hlady a jen si denně „stoupla“ na půl hodky na plošinu :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 23.06.11 07:59

No já to tu nikde nenašla, ale tak já neumim hledat :mrgreen:

Mě to právě přišlo nějaký podezřelý že by to fungovalo, jen že jsem to u nás zahlídla… a ty prachy za to to je děs!! :speechless:

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1038 příspěvků 23.06.11 11:19

Jestli to pomáhá, to nevím …každopádně mi to přijde směšný :lol: Tak nějak nevím, co je hezkýho na tom, že vedle sebe na plošinách stojí 5 ženských a klepou se na nich špeky a ještě na ně koukají lidi, co si jdou něco koupit. Alespoň já jsem vibrační plošiny viděla zatím jen v obchodních domech.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 23.06.11 12:55
pipisek píše:
Jestli to pomáhá, to nevím …každopádně mi to přijde směšný :lol: Tak nějak nevím, co je hezkýho na tom, že vedle sebe na plošinách stojí 5 ženských a klepou se na nich špeky a ještě na ně koukají lidi, co si jdou něco koupit. Alespoň já jsem vibrační plošiny viděla zatím jen v obchodních domech.

:lol: :lol: :lol: U nás je na to nějaký studio nebo co, nevím jak to tam funguje ale zní to vtipně :mrgreen:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 23.06.11 21:40

Teď ji měli v „Jste to,co jíte“.....koukněte do archivu iprima.cz…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 28.06.11 11:12
janicka24 píše:
Teď ji měli v „Jste to,co jíte“.....koukněte do archivu iprima.cz…

Tak to musím mrknout co to vlastně dělá a jak to funguje :shock:

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 29.06.11 07:30

Já jsem v zápalu nakupování koupila 2 vouchery na slevomatu do Liberce. Původně jsem si myslela, že se jedná o ten power plate - až potom jsem se dočetla, že se jen stojí a žádné cviky se nedělají… :roll:

No nic, vouchery mám, takže asi v červenci se do toho pustím… mám celkem 10 „klepání“ :lol:

Někde jsem se navíc dočetla, že je potřeba chodit 4× týdně, aby to mělo nějaký efekt…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 01.07.11 08:48

Tak pak napiš svoje dojmy, jsem zvědavá!!

pelagia  31.10.11 20:21

no já to zkoušel u kamaráda…měla jsem 84 kg..nic moc jsem se neválela,jsem sportovně nadaná,akorát díky nemocem a hormonům jsem to dotáhla až na toto číslo..kamarád to koupil a po měsíci a půl měl úbytek 15 kilo..nevěřila jsem po všech dietických a cvičebních propadákům..nicméně jsem k němu chodila skoro každý den,po dobu 10 dnů,třepala se půl hodiny a jedla a chovala se jako vždy..shodila jsem za těch 10 dní 7 kilo..nicméně stačilo další 4 týdny netřepání a mám zpět 3 kila..ale čumím-zabírá to..

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 14.11.11 14:43

asi tou vibrační plošinou myslíte Powerplate. chodím na to už asi půl roku a je to s-k-v-ě-l-é!!! zabere to jen půl hodiny, takže ideální pro lidi, co nemají moc času, ale věřte, že i tu půl hodinku druhý den pocítíte - a to dost! s hubnutím nevím jak to je, já jsem žrout - sice se hodně hýbu, ale nehubnu, protože prostě miluju jídlo. navíc toto je cvičení formou posilování - takže paradoxně spíše přiberete (ovšem pouze na váze). Svaly přece jen váží více než tuk. Kdo nevěří, že to funguje - běžte a zkuste si to. Druhý den ucítíte účinnost tohoto cvičení na zadku, na lýtkách, na stehnech, na břiše, na bocích i na pažích:-D

Příspěvek upraven 17.11.11 v 19:10

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lelibena  16.11.11 23:24
JEN STOJÍ?

Na vibrační plošině se provadějí posilovací cviky a jsou velmi náročné..po prvních 20 minutách jsem měla problém sejít schody.....

Luigi55
Nováček 1 příspěvek 18.01.12 21:38

v Brně je studio, které se specilazuje na modelaci postavy a provádí permanentní výzkum výsledků procedur na vibračních plošinách a tyto výsledky anonymně prezentuje na www http://hubnuti-bez-cviceni-a-diet-brno.webnode.cz/fotogalerie/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 11.02.12 13:44

Ve slevách jsem si koupila lekce na power plate. Byla jsem tam už dvaktát, ale bohužel můžu jen o víkendu, takže veliký účinek to asi mít nebude.

Kamarádka mi řekla, že je to vibrování pro tělo nezdravé, že jí to říkala doktorka. Slyšeli jste o tom?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 01.06.12 14:56

takže na té plošině se tedy cvičí nebo stojí nebo jak to je?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist