Victoria´s Secret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.07.10 10:33
Victoria´s Secret

Máte někdo zkušenosti ? Kámoška psala z USA, že mají výprodeje, objednala jsem si nějaké prádlo a plavky a zajímalo by mě, jestli by stála za zkoušku i nějaká vůně ?! :D

http://www2.victoriassecret.com/collect … rfnbr=5755

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.07.10 10:49

znám akorát Dream Angels Heavenly - mejdlíčkovo pudrová vůně čistoty

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.07.10 11:05

Dream Angels Desire - něžný mošus, ale výdrž malá
Very Sexy - vůně z kategorie Flowerbomb, ale tady mě něco ruší v základu
So in Love - přišla mi ostře kětinová od začátku do konce
Body by Victoria - chyběla ji jiskra (já vím, je to hloupé, ale je to to jediné, co si vybavím…)

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 02.07.10 15:33

Zkoušela jsem Dream Angels Heavenly = zlaté Emporio (jestli si ji neplatu s jinou vůní ze série Dream Angels), Pink - příjemná květinovo-ovocná vůně, Very Sexy II = Gucci EDP 2, Very Sexy I , Breathless (už si nepamatuju), Body - krásná krémovo-pudrová vůně, taková „čistá“, tu jsem dlouho chtěla, ale nikde jsem ji nemohla sehnat za slušné peníze. Hezky ji popisuje Christabella.

Obecně bych je zhodnotila jako lepší drogerkovky (až na pár výjimek), výdrž nic moc.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.07.10 15:40

Díky, tak že bych zkusila sehnat to Body ?! :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 30.07.10 23:25

Přidám i svou trošku do mlýna, ačkoli jsem to psala už jinde.
Dream Angels: Heavenly mi připomíná propracovanou a vydařenější Pur Blancu - jemná, trochu do pudrova, lehké bílé kytičky, trochu pižma.

Otázku, zda by mě z ní po čase také rozbolela hlava, nejsem schopná jen podle vzorečku odpovědět, chtělo by to testnout větší množství :conf:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 23.02.14 09:00

Nemáte některá zkušenosti s tělovými spreji od Victoria´s Secret?
Zkoumám je na parfums a stále váhám.. Stojí některý za to?
Kdysi jsem měla Endless Love a voněl jako jablečný šampon. Taková ta správně umělá vůně zeleného jablka. :P Navíc to bylo hodně jemné, v úvodu s alkoholovým odérem. (Ale s tou mizernou výdrží se počítá. Přece jen je to pouze tělový sprej.)

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 23.02.14 10:22

Mám Midnight Dare a Such a Flirt . První je kombinace malin a santalu. Líbí se mi, do postele nebo v létě jako polívačka bude dobrá. Druhá je kombinací karamboly a bílé orchideje. Tato kombinace mi ve výsledku voní jako jahody. Za nějakou dobu po nástřiku se vůně tak nějak divně zlomí …Řekla bych, že jsou to takové syntetické vodičky pro mladé holky. Někoho kdo s vůněmi začíná určitě uspokojí. Jako dárek by taky určitě potěšily. Kolegyně se chystají na hromadnou objednávku :lol: Co se týče výdrže tak na mě se zdá, že je hned pryč, ale WC provoní na dlouho :mrgreen: Asi jsem ti moc nepomohla co :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 23.02.14 11:52

Ja som skusala Feathered Musk, jednu z trojice najnovsich, a je krasna, uzasna, vyvazena. Pizmo, ktore inak nemam velmi rada, cokolada s trochou orieskov, aj njeke kvietie. Velmi dobre.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 23.02.14 14:43

@Salinas WC provoní na dlouho. :lol: Tak to jsi mě pobavila.
Je mi jasné, že to nebude pro náročné spotřebitele.. Doufala jsem, že tam mají i něco ne až tak přehnaně syntetického. Nějakou příjemnou voňavou „mlhu“. :)
Představuji si vodičku ve stylu Fraîcheur végétale - Cédre Bleu od Yves Rocher, kterou nosím jen, když chci vonět velmi nenápadně a jemně.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 16.03.14 09:19

Tak jsem koupila naslepo Coconut Passion a vonělo to (překvapivě) po kokosu a vanilce. :P Na můj vkus ale přehnaně sladce. Výdrž velmi dobrá na tělový sprej.
Ale asi budu muset zkusit ještě nějaký jiný..

Co jsem tak studovala „fragranticu“ a různé zahraniční recenze, tak mezi nejoblíbenější VS tělové vůně patří: Pure Seduction, Love Spell, Sheer Love, Amber Romance a Aqua Kiss.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 16.03.14 14:07

@viky Aqua Kiss mám a je to veľmi príjemná, nevtieravá fréziovo - ovocná (viac ovocná vôňa), ale na mne veľmi slabo drží…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arabelka
Učednice 137 příspěvků 18.02.15 18:26

Mám doma tělové mléko Love Spell, které mi krásně voní a tak uvažuji o dokoupení tělového spreje…
Narazila jsem ale na „tělový sprej“ a „tělový závoj“…netušíte - je nějaký rozdíl - hlavně v intenzitě?
A poradíte případně tip na nějaký další tělový sprej+mléko od VS? Žádné vanilky apod… potřebuju teď spíše něco šťavnatého příjemně vonícího nakopávacího… spíše na takové to domácí vonění :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 30.03.16 17:11

Nezkoušel jste prosím někdo Bombshell In Bloom. V základu jsou uvedené frézie. Hrozně mě láká, ale není ji kde vyzkoušet. Zajímalo by mě, jak voní, jestli jsou frézie opravdu cítit.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist