Victoria´s Secret- skúsenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 27.05.10 13:05
Victoria´s Secret- skúsenosti

Zaujímalo by ma, či niekto nakupujete v tomto americkom e-shope. Mám v pláne si kúpiť jedny šaty, a potrebujem ich už zachvíľu, preto ma najma zaujíma aká rýchla je doprava.

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 27.05.10 13:21

Objednávala jsem asi před 2 lety /možná je to rok a půl, klidně i roky tři :oops: Dny i roky mi splývají :lol: / Balíček přišel v pořádku, jen tedy obyčejně /což se mi vzhledem k ceně poštovného moc nezamlouvalo/, dodání pokud si pamatuji bylo delší, asi tři týdny. Od té doby jsem tam neobjednávala, buď kvůli poštovnému /nákup se vůbec nevyplatí/, anebo že akční věci /parfémy, které mne kdysi zaujaly a ceny byly velice příznivé / zkrátka vůbec neposílali do ČR. Jaká je situace v současnosti nevím, počítala bych minimálně 14 dní dodání, raději delší dobu.

Ale třeba bude mít někdo aktuálnější zkušenost.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 27.05.10 14:00
Katlynka píše:
Zaujímalo by ma, či niekto nakupujete v tomto americkom e-shope. Mám v pláne si kúpiť jedny šaty, a potrebujem ich už zachvíľu, preto ma najma zaujíma aká rýchla je doprava.

Ak si objednáš len tie šaty, pošlú ti to normálne poštou (v plastovom obale), res, balíček príde na poštu, trvá to aj mesiac. Ak ho chceš rýchlo, tak si musíš priplatiť, alebo to vyriešiť väčšou objednávkou, kedy ti ju nabalia do kartónu a pošlú cez ups-max. do 2 týždňov máš doma-ak nie skôr.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 27.05.10 16:09

Pozor na velikosti. VS je má podivně posunuté, jestli obvykle nosíš velikost 10 tak si raději rovnou kup 12.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 27.05.10 17:45
Juana píše:
Pozor na velikosti. VS je má podivně posunuté, jestli obvykle nosíš velikost 10 tak si raději rovnou kup 12.

skôr by som povedala, že presne naopak, jediné čo sedí je spodné prádlo.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 31.05.10 19:09

já nevím jak vy ale já mam nějaké prádlo a několikery tepláky a kvalita není zas tak úžasná jak každý chválí…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 17.06.10 10:22

A ako je to s veľkosťami plaviek? Normálne mám dole S/M a hore 70D.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 17.06.10 10:34
Katlynka píše:
A ako je to s veľkosťami plaviek? Normálne mám dole S/M a hore 70D.

Ja mam EU-velikost dole S/M a nahore 75B, a u VS kupuji dolni velikost XS (pripadne S) a horni 34B, prip. 36B. Takze u Tebe bych rekla, ze budes mit dole XS a nahore 34D :P

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 17.06.10 10:49

Díky :)

niektoré plavky majú horný diel značený S-L, tak tam mi bude stačiť Mko myslíš?

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 17.06.10 10:53
Katlynka píše:
Díky :)niektoré plavky majú horný diel značený S-L, tak tam mi bude stačiť Mko myslíš?

tak to nevim… :conf:

ja takto nakupuji spodni pradlo, to je tak oznacene …
a nemaji tam nekde tabulku na prepocitani velikosti? urcite jsem ji nekde videla…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist