*VISTÁRIE

moudjahidine 19.08.12 19:22

Vistárie (* v parfémech)

Známe nějaké parfémy vonící po vistárii? Podle databáze ji mají ve složení např. Irissime od Jacquese Fatha, Eau d´Ivoire od Balmaina, Love, Chloé, jiné jsem nevypátrala. Co vistáriový soliflor?

Reklama

Ef 19.08.12 20:11

Co jsem nasla:

Wisteria - Crabtree and Evelyne
Volare Wisteria - Oriflame
The garden party Wistaria - The Party

Tassia 20.08.12 13:33

…pridám k téme foto z našej terasy, keď v máji wistéria kvitne, vôňa je opojná a omamná a ja sa oddávam aromaterapii. Áaach… :srdce:

Musím sa priznať, že tento rok po odkvitnutí som ju úplne ostrihala, ale ona si povedala, že tam patrí, že je to jej pľac a rastie ešte rýchlejšie :mrgreen:

AnnaBella 08.09.12 02:43

toaletku vistárie má Crabtree a Evelyn. Vistáriový soliflor. Mají i sprcháč a tělové mléko.

moudjahidine 17.12.12 11:14

Ta od Crabtree nemá moc s vistárií co dělat, pokud tam je, tak ji zaživa pohřbily hrušky.

AnnaBella 17.12.12 19:37

@moudjahidine no, to já nevím, nezkoušela jsem ji, ale měla by tak vonět. 8o :D

moudjahidine 17.12.12 22:33

@AnnaBella

No já právě byla taky dost nepříjemně překvapená, tak aby někdo nenaletěl. Parfemace tý tělový řady je v pořádku, ale ta toaletka pod názvem Wisteria rozhodně neobstojí.

AnnaBella 18.12.12 00:44

@moudjahidine tak ještě, že jsi to vyzkoušela. Člověk by očekával, že když to má být vistáriový soliflor, že tak bude i vonět. 8o

moudjahidine 18.12.12 19:07

To už spíš voní po vistárii mejdlo Nesti Dante (vistárie-šeřík).

moudjahidine 09.07.13 20:09

Doplňuju vistáriovej majstrštyk Johana od Keiko Mecheri.

katerinka 09.07.13 21:24

Mě se Wisteria od Crabree moooc líbí, hrušky v ní moc necítím,zaplať­pánbu, není to bohužel soliflor, je to namíchané s gardénií a ještě čím si, wistárie gardénie bílo zeleno, pěkné moc :srdce:

moudjahidine 10.07.13 09:04

@katerinka

Tak to ti upřímmně závidím. Já tam mam tu hrušku dost výraznou a otravuje mě to. Naopak gardénii jsem vůbec nezaregistrovala.

kakadu 10.07.13 09:15

Hezká, napůl šeříková vistárie byla v Oriflame Volare Wisteria

http://www.arome.cz/…re-wisteria/

Bohužel limitka a přitom na Oriflame velmi povedená vůně, nosila bych ji i ted, kdyby se zjevila

Ronna 13.07.13 15:59

Vistárii máme omotanou kolem zábradlí na zahradě. Voní opravdu nádherně, hlavně večer. Pak se vytvoří lusky a ty v zimě jak namrznou tak praskají a z nich vystřelují semena, která se nám trefují do oken a jsou to fakt rány. Jednou večer jsem se sama doma docela bála než jsem přišla na to, co to je.
Zkusím to mýdlo, dík @moudjahidine za tip.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist