vitamíny a potravinové doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 20.10.08 17:11
vitamíny a potravinové doplňky

Vždycky na podzim mi padají vlasy a mám mastnou flekatou pleť, řeším to vitamíny v tabletách, nabídka je obrovská. Berete nějaké pilulky krásy? Nebo je to jen vyhazování peněz a stačí nějaká kombinace zinek-křemík. Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.10.08 17:52

Já hodně věřím extraktu z Lichořeřišnice větší a když na mě něco leze beru céčko, ale protože jsem lajdák, jak mi otrne, neberu nic. Jinak myslím, že zinek je dobrá volba a místo prášků je možná lepší chroupat dýňová semínka. A na jaře si rozmixuji mladé kopřivy s trochou vody, přecedím, naleji do sklenice a každý den ráno a večer pořádný lok :P Je to ohromný na chudokrevnost a nemá to vedlejší účinky jako polykání tabletek železa.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 20.10.08 18:55
Vera píše:
Já hodně věřím extraktu z Lichořeřišnice větší a když na mě něco leze beru céčko, ale protože jsem lajdák, jak mi otrne, neberu nic. Jinak myslím, že zinek je dobrá volba a místo prášků je možná lepší chroupat dýňová semínka. A na jaře si rozmixuji mladé kopřivy s trochou vody, přecedím, naleji do sklenice a každý den ráno a večer pořádný lok :P Je to ohromný na chudokrevnost a nemá to vedlejší účinky jako polykání tabletek železa.

Můžeš trochu upřesnit ten extrakt_ Co to je? :oops:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 20.10.08 19:52

Já používám lichořeřišnici taky :D Je dobrá na močové cesty a na dýchací cesty. Má antibakteriální účinek :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 20.10.08 21:52

Něco preventivně na močové cesty? docela trpím na záněty, biseptol není vždy po ruce, budu ráda za každý tip

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 20.10.08 21:58

Na močové cesty mi perfektně zabírá přípravek LACTOLADY (nějaké probiotické bakterie a brusinky) volně v lékárnách. http://www.lekarnanapekarske.cz/zbozi/5 … ady-tbl-30

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.10.08 22:12
berush píše:
Něco preventivně na močové cesty? docela trpím na záněty, biseptol není vždy po ruce, budu ráda za každý tip

Uroval - volně v lékárně.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.10.08 22:14

Ten isty problem, u mna uz bohuzial chronicky ( od 3 rokov) … vyskusane vselico, dobra skusenost s Uroval Manosa od Valosun , pomoze aj pri zaciatocnom lechtani ( asi viete o com hovorim) aj ked zacnu male bolesti v podbrusku. U mna faza od lechtani po bolesti je velmi kratka ( asi 1 poobede). Je dost drahy ( 60 tabliet 450 Sk), ale asi jediny zabral nad moje ocakavania hlavne pri akutnom stave.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.10.08 22:16

Ano Kriss - ten jsem myslela! To opravdu funguje.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.10.08 22:18

Myslim, ze je aj verzia bez manosy, lacnejsia, ale v mojom pripade uz na prachy nepozeram, kupujem velke balenie.....fun­guje, aspon u mna ano.

Co sa tyka Biseptolu ( velmi ucinny, pri resistencii dnesnych bakterii jedny z najucinnejsich antibiotik) , tiez som mala doma nejake zasoby , pre pripad, nejake chemoterapeutika, Nolicin atd. , … ale tie k.....y bakterie si na to zvykli. :angry: Lekar mi uz nemal co nove predpisat, bacily si zvykli, takze pocas 6 mesiacov som vybrala asi 4 antibiotik. A co sa tyka liekov na mocove, stale ich treba menit. ( nie som medik, len pisem zo svojich dost bohatych a bolavych skusenosti ).
Takze teraz frcim na Urovale Manosa, poklopem po dreve.
Este existuju Kanadske brusnice od nejakej svajciarskej firmy, nespomeniem si teraz meno Swiss zeby? , velke balenie okolo 600, ale nie v kazdej lekarni ich maju. Tiez dobra skusenost. Co sa tyka lacnejsich preparatov, napr. Walmark, u mna sa neosvedcili.

A este ma napadlo nohy v teple a nepit sladke napoje typu Kola, prekysluju organizmus. Mama mala zas pravdu. :wink:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.10.08 22:38

Jity, je to extrakt z živých rostlin, kupuji od Herba Vitalis za 68,– ale dělá ji víc firem, mám chronický zánět ledvin a když jsem nachlazená, tak beru poctivě 3× denně 15 kapek, jinak preventivně aspoň večer, podle bylinkáře je alkoholový extrakt nejlepší. Zkoušela jsem i brusinky, ale tohle se mi osvědčilo víc. http://search.seznam.cz/?… … od=f&sug=1

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.10.08 22:48

Lichorerisnici som brala tiez , bol to pripravok od Valdemara Gresika za 58 Kč, u vas sa to da dostat v ekopredajniach. Preventivne to moze byt riesenie. Pri bolestiach moc nie, to skor propolis v mlieku.

Pri zanetu ledvin mam pocit, ze ani brusnice neodporucaju, asi to oblicky zatazuje.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 31.12.08 16:07

Holky, ty vaše problémy - ty záněty, mají původ v tlustém střevě. Z něj se ty bakterie a kvasinky šíří do okolních orgánů - do moč. měchýře nebo pohlavních orgánů. A původcem je špatná strava, jak psala Kriss, hlavně to sladké.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 31.12.08 16:26

Tak tak, pravda, těch sladkých pokušení je strašně moc a odepřít si ho nedokážu, tak platím daň…

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 14.11.14 16:23

Mně to přijde jako strašně drahý. Je to někdy až 2× dražší než např. Walmark nebo Vitaland.
No jinak na ty močový cesty jsem našla ještě tohle: http://urixin.cz/slozeni/
Ale toho extraktu z brusinek je tam méně, než u Uroval Manosa od Valosun, cena podobná, ale je tam navíc kopřiva a zlatobýl. A neznám z okolí nikoho, kdo by s tím měl zkušenost.
Od týhle firmy mě spíš zaujalo toto na játra. http://liverax.cz/?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist