Vittoriaprofumi.com (italský e-shop)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 10.01.14 21:24
vittoriaprofumi.com (italský e-shop)

Jde o italský e-shop se sídlem v Civitanova Marche a ráda bych přidala svou první, dosti rozčarovanou zkušenost s tímto e-shopem.

Objednala jsem 23.12.2013 dva kusy vůně Une Rose Vermeille o objemu 50 ml a čekala na zprávu o expedici. Ta stále nepřicházela. Ozvali se mi až 2. ledna s tím, že prý přes Vánoce měli dovolenou, ale aby to taky napsali na svoje stránky, že expedice bude probíhat až v novém roce, to ne :cert: . No a zpráva byla taková, že mají jen jeden kus Une Rose Vermeille a navrhli mi poslat jen ten jeden a za druhý vrátit peníze. Ono jim ani nic jiného nezbylo, protože jsem platila PayPalem.

Odpověděla jsem okamžitě, přesto se mi se zprávou o údajné expedici ozvali až následující den, tj. 3.1. a tento den mi i bylo vráceno na PayPal i 125 euro za jeden kus. A zde nastal další zádrhel. Pod poslaným číslem zásilky se nic na stránkách kurýrní služby TNT, přes kterou posílali, nic nezobrazilo. Takže jsem jim ještě ten pátek poslala zprávu, co to má znamenat. V pondělí 6.1. byl v Itálii státní svátek, takže jsem odpověď neočekávala. Jenže když se neozvali ani v úterý, byla jsem nucená dotaz zopakovat. Neozvali se ani ten, ale alespoň se zásilka v úterý večer konečně objevila na stránkách TNT express, že balíček jim byl skutečně předán.

Doručen mi byl dnes. Zde nastal další zádrhel. E-shop nenapsal na balíček moje telefonní číslo, přestože jsem jim ho poskytla, takže mě jejich kurýr zastihl až na podruhé a to jen díky mé komunikaci se zákaznickou linkou TNT, když jsem zaregistrovala podivnou změnu ve statusu zásilky. To je jediné, co můžu bezmezně pochválit, domluva se samotnou TNT perfektní :palec: .

No a dostala jsem se k samotnému rozbalování balíčku. Uvnitř byly tři originální vzorky vůní a cosi zabalené v papíru, což se nakonec ukázalo býti třicítkou Une Rose Chypree, samotný flakón bez krabičky. Tak si říkám, že by byli tak štědří a na omluvu mi poslali celý flakón :think: ? Omyl. Vzápětí jsem se podívala na krabičku Une Rose Vermeille a žádná padesátka, jak bylo deklarováno na objednávce i na přiložené faktuře. Taky jen 30 ml :cert: , avšak účtován mi byl 50 ml flakón.

A v tom mi to docvaklo. Žádný flakón zdarma. Oni mi tím chtěli vykompenzovat z finančního hlediska placený objem vůně. Z finančního hlediska jsem tedy okradená nebyla a při objemu dodaných 60 ml vůně mi v podstatě vykompenzovalo poštovné, které si účtovali. Ovšem považuju za neseriózní :cert: , že mě o tomto kroku nijak předem neupozornili, že vlastně mají jen 30 ml a žádný uváděný 50 ml flakón :pocitac: . Mají jediné štěstí v tom, že Une Rose Chypree je vůně, kterou už mám a chtěla jsem si ji i pořídit do zásoby, takže to s nimi řešit nebudu. Ale stačilo zaměnit např. za třicítku Carillon pour Ange, kterou už zase tak nemusím a to už bych jim tedy dala.

Takže na základě uvedené zkušenosti spíše nedoporučuji objednávat v tomto e-shopu. Komunikace děsná a může se vám velmi lehce stát, že dostanete něco jiného, než jste si objednali. A pokud už se rozhodnete objednat, pak platit u nich jedině PayPalem, jinak se asi ničeho nedovoláte :? .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist