Viva la Juicy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 15.12.11 20:19
Viva la Juicy

Holky,chtěla bych se zeptat všech,které máte nebo jste měly parfém Viva la Juicy,jaký máte na tuto vůni názor.Hodně žen si ji chválí a prý je strašně krásná,tak bych chtěla slyšet názory vás zkušených Aromaček. Moc bych si ji chtěla někdy pořídit.V Americe jí má snad každá holka,skoro v žádné sbírce parfémů nesmí tato vůně amerických slečen a dam chybět.Vím to z internetových videí „My perfume collection“ ,kterých jsem hodně viděla a spousta děvčat ji tam označila za svoji favoritku.Navíc má nádherný flakónek

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 17.12.11 14:32

Ak máš rada sladké vône,možno sa Ti bude páčiť. Je to silnejšia sladká vôňa, veľmi dievčenská ,ovocno - kvetinová , gurmánska.
hlava: divoké plody, mandarinka
srdce: zimolez, gardenia , jazmím
základ: ambra, karamel, pralinka,santalové drevo
A ten flakonik ,áno ,je báječný .

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 17.12.11 14:36

A navyše ho nemá každá druhá, nakoľko je táto značka v našich končinách menej známa

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 17.12.11 17:24

Vanity děkuju za podrobný popis vůně,úplně jsi mě navnadila! Chtěla bych tuto vůni určitě vyzkoušet.Složení se mi líbí,ale asi bych ji měla nejdřív očichat v parfumérce,pokud ji tam teda budou mít.Gurmánské vůně miluju,takové ty,po kterých dostane člověk chuť na něco dobroučkého :jazyk: Jen nevím,jestli se bude hodit pro ženu po třicítce,což já jsem :oops:

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 24.12.11 15:52

Dobrotka, tridsiaty rok života som zahájila pred časom aj ja ,sme na tom podobne.Rovnako aj so sledovaním recenzovaných parfumov na You Tube. Priznajme , len niektoré majú znesiteľnú úroveň. Tiež sa mi pritrafilo -neodolala som a kúpila naslepo Fantasy od B.S.,tiež ho vlastí každá z recenzentiek , však? No a vôňa je fajn ,ale taktiež mi príde dosť mladistvá, oproti Juicy až príliš,tak som ju odložila a uvidím…Ak sa Ti Juicy podarí niekde vyskúšať,zaujíma ma Tvoj názor,či sa Ti páčila a podobne. Hlavne prajem krásne a voňavé vianočné sviatky. :P

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 25.12.11 12:55

Vanity,děkuji,já Ti přeji taky vánoční klid a pohodu! Obligátní otázka:dostala jsi pod stromeček parfém? :lol:

Přesně tak,na You Tube je spousta takových recenzí,některé méně vydařené,jiné více. Zajímavé je,že české nebo slovenské,jsem tam nenašla,jen samá Amerika ;) Fantasy od B.S.tam má taky skoro každá holka,to je fakt! Viva la juicy mě láká strašně,stává se z toho málem posedlost :mrgreen: Už se nemůžu dočkat,až pojedu do města a v nějaké parfumérii ji zkusím.Pak hned písnu :mavam: :mavam:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 25.12.11 13:15

dobrotko,
Viva la Juicy jsem před rokem dostala k Vánocům jako dárek přímo z Ameriky v nádherné dárkové sadě s mlíčkem a parfémovaným gelem v kabelkovém flakonu. Tu vůni mám moc ráda. Je opravdu květinově gurmánská, dá se říct „sexy“ a klidně ji na sebe vezmu i když 30 už mi bylo před několika lety :-).
Doporučuju, je podařená. Zvlášť ve svěžím jarním vzduchu, teplotách lehce nad 10C je krásná.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 25.12.11 14:46
veronika.sk píše:
dobrotko,
Viva la Juicy jsem před rokem dostala k Vánocům jako dárek přímo z Ameriky v nádherné dárkové sadě s mlíčkem a parfémovaným gelem v kabelkovém flakonu. Tu vůni mám moc ráda. Je opravdu květinově gurmánská, dá se říct „sexy“ a klidně ji na sebe vezmu i když 30 už mi bylo před několika lety :-).
Doporučuju, je podařená. Zvlášť ve svěžím jarním vzduchu, teplotách lehce nad 10C je krásná.

Tak teď jsem na ni zvědavá a natěšená ještě více! :dance: P.S. není vůbec špatné mít známé v Americe viď :potlesk:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.12.11 16:30

.....nebo stačí zajet do nejbližšího německého Douglasu :D …

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 25.12.11 18:40

Máš Jerry zkušenost s tímto parfémem?

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.12.11 19:12

Pokud tím myslíš, zda jsem vůni zkoušela - tak: ano, zkoušela.

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 26.12.11 08:47
jerry píše:
Pokud tím myslíš, zda jsem vůni zkoušela - tak: ano, zkoušela.

No a líbila se Ti?

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.12.11 13:33

Vůně jako taková ano (ale pro mě je nenositelná).

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 26.12.11 18:53

Promiň ten výslech,ale proč je pro Tebe nenositelná? :think: :think:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.12.11 19:00

Je to sladká gurmánská květinovka - sladké vůně nejsou moje parketa, gurmánské už vůbec ne a květinovky jen zcela výjimečně (stačí jediný pohled na mou polici).

Tento typ vůní se mi sice většinou i líbí, ale na nošení mi nesedí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist