Vivienne Westwood

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 05.12.08 20:34
Vivienne Westwood

Nevíte, jaký je rozdíl mezi Budoirem a Budoirem Sin Garden? Jaké je složení Let it rock?? :conf:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 05.12.08 21:24

Nedokážu ti to popsat tak jako ADA nebo další zde píšící odbornice (nádherné čtení), ale jsem dlouholetou majitelkou BUDOIRU a čerstvou (2denní)držitelkou Sin Garden, tak aspoň v krátkosti. BUDOIR je docela silný,bez problémů i večerní parfém,spíš labužnický a sexy(reakce mužů),nesedne každému a někoho by z něho mohla bolet hlava,je to držák. Já z něho asi nejvíc vnímám pomerančový květ,jasmín,hy­acint,santal.Sin Garden je jemný, použití na den, nedokážu popsat co z něho cítím (mám doznívající rýmu :( ),ale určitě frézie, kosatec a možná i trochu toho pepře, co se uvádí ve složení. Ostatní složky zatím hledám. Každopádně i ten má dobrou výdrž :wink:

Parfémy od VIVIENNE jsou velmi originální, tak jako ona sama :D

LET IT ROCK neznám,zkoušela jsem ho jednou a pamatuji si jen, že mně nevoněl.
Asi jsem ti moc nepomohla, ale rozhodně nedoporučuji kupovat naslepo.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.12.08 21:56

Boudori Sin Garden mi přijde taky míň konfliktní než klasický Boudoir - ten je podle mě takový „vykřičený“ - dokonce jsem četla na Mua, že někdo v něm cítí moč a záchodky :lol: , no nevím, opravdu muži na ni reagují a je to neskutečný držák ale já ji jaksi třeba moc nenosím- právě proto, že je víc vulgární než elegantní.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 05.12.08 23:23

Já se BUDOIREM voním, když chci bez možnosti přivonění se, vonět celý den a krásně se na mně rozleží a fakt drží až do večera. Ovšem uznávám, že by se to s ním dalo docela i přehnat. Záleží na tom, jak se na každé z nás rozvoní a nebo nerozvoní :P Sin Garden mi konfliktní nepřijde vůbec, spíš jemňoučká, ale přitom šmrncovní :wink:

Tak a teď :bored:

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 05.12.08 23:54

Mamka měla Anglomanii a sedla jí perfektně, zkoušela jsem ji taky a je to výborně držící vůně - aspoň na mě držela dobře - , zvláštní, trochu koriandru, trochu růže, trochu kožených tónů, líbí se mi.
Klasický Boudoir jsem zkoušela bohužel v parném létě a ještě při cestě autem z Německa ( samozřejmě opět z parfumerie, jak jinak :shock: ) a bylo mi z něj hodně hodně blivno :? , takže tato vůně pro mě ne-e.
Sin Garden je nádherná, jarní šmrncovní vůně, dobře drží, líbí se mi nejvíc ze všech VW vůní .
Let It Rock jsem kdysi zkoušela, moc i ji nepamatuju, ale mám dojem, že mě nezaujala, něčeho tam bylo moc - asi pačuli :?: .
Ještě mám někde vzorek Libertine , tu musím zase někdy vyzkoušet, myslím že to je taková zelená vůně, docela zajímavě sestavená.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 08.12.08 22:19

Anglomanie - jak píše Veverka - je růže a koření a kůže. Zvláštní, ale hezká
Budoir je docela síla. Má neuvěřitelnou výdrž. Doporučila bych velmi šetřit a jen do zimy.
Budoir Sin Garden mi hodně připomínal Bvlgari BLV. Čistá „modrá“ vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 09.12.08 20:26

A Let It Rock nikdo neznáte? Měl by být orientálně dřevitý, což já můžu. Na zahraničních webech jsem viděla i chválu, ale tady… :lol: Holt budu muset očichat sama. 8)

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 09.12.08 20:30

Taky by mě zajímal… :lol:
Ale těch nákupů naslepo že už bylo … :oops:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 09.12.08 21:55

Let it Rock je celkem tuctová vůně obecná, nezaznamenala jsem na ní extra. Jo ale Boudoir sin Garden to je jiný kafčo, ta je nádherná :D

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 10.12.08 13:50

Katerinko, a prosíím, jsou tam cítit frézie? myslím v Boudoir sin Garden … :wink: děkuji

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

14.12.08 17:20
Vivienne Westwood

Prosím vás poraďtemi, kde mám zohnať parfum od Vivienne Westwood Boudoir, ale sú dva a neviem aký je medzi nimi rozdiel. Prvýkrát som z Londýna priniesla tento parfum so zlatým zafarbením a druhýkrát mi ho doniesli v ružovom . Ja zháňam ten zlatý. Neviete kde by som ho mohla zohnať?

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 14.12.08 21:00
let it rock

koupila jsem si Let it Rock-vůně teda popisovat neumím,ale myslím,že vyjádření,že je orientálně-dřevitý-je přesné.flakonek pěkný a výdrž na kůži nesmyvatelná,na oblečení dobrá.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 18.12.08 10:09

U mne je jednoznačně 1 s* klasický Boudoir :D A vůbec na mně nevoní drasticky, těžce apod. - znovu jsem ho teď „v zimě“ vytáhla a musím konstatovat, že Boudoir na mne voní především jako hebká, sladší medová vůně, výdrž je výborná (celodenní - ve vlasech), ale vůně se drží celkem blízko mne, žádné šíření do prostoru apod. vždycky, když čtu někdy až hrůzostrašné popisy, nevěřím, že je to tatáž vůně :shock: :lol: Boudoir Sin Garden je hezká slabší květivnovka, na jaro by se mi líbila, ale vadí mi hodně nevýdrž /voní max. hodinu/, vzhledem k počátečním aldehydickému nádechu se mi zdá rozhodně víc riziková „zelená sestra“ Boudoiru, navíc i typově ke mně jde víc Boudoir, barevně /ať už vnějším nebo vonným dojmem/ 8) :D A vulgárního není v mém případě na Boudoiru nic, medově sladký základ se podle mne za vulgární považovat nedá :shock: :lol: :lol: Doufám není ale Boudoirů více verzí - někde jsem zahlédla srovnávání růžový versus zlatavý Boudoir - můj Boudoir je právě zlatavě zbarvený, žádná růžová :conf:

P.S. Medovost Boudoiru jsem si ověřovala i na okolí - že by právě ten med působil tak magicky na chlapy? :shock: :P

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 18.12.08 10:19
boudoir

můj Boudoir je růžový a žádný med-hodně hodně růžiček,sladkých,vý­razná vůně,u těla se nedrží,hlásí se do okolí…med ani ve složení nevidím…Sin Garden taky drží velmi dobře,včera jsem ho zrovna měla…po skončení pracovní doby,jsem ho ze své skřínky krásně cítila,takže co člověk,to názor :wink:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

verrsuicide
Učednice 113 příspěvků 05.01.12 22:38

Dneska jsem zkoušela Boudoir Sin garden a mě připadá k nerozeznání od Max Mary - Le parfum, nemyslíte? :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 37 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist