Vlasová kosmetika

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 24.01.08 12:59

Zajímalo by mě, jakou používáte vlasovou kosmetiku, jaké s ní máte zkušenosti v souvislosti s vaším typem vlasů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.01.08 18:04

Mám docela citlivou kůži a jsem moc spokojená se šampónem i vlasovou vodou proti svědění pokožky hlavy od Welly (System Professional Sensitive). Prodávají se ve specializovaných kadeřnictvích. Naopak u mě totálně na celé čáře prohrálo cokoliv od Pantene pro V.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.01.08 20:11

Skončila jsem na Vichy proti lupům, po normálních drogerkových šamponech mě příšerně svědí hlava (a dělají se lupy, zvlášť po těch proti lupům :/). Teď se chystám na základě Adiny recenze na pokus s lichořeřišnicovým od Hauschky. Když jsem na cestách, tak používám tuhé od Lush, Jumping Juniper docela zabírá i na to svědění. Kondicionéry moc nepoužívám, vzhledem k „délce“ vlasů ani nemusím. A jako obvykle - drogerkové bez šancí, vypadám po nich jako zmoklá slepice, zvlášť po několika dnech používání, zatím jediný použitelný byl Veganese (Lush). Nedávno jsem dostala verbenový od L'Occitane a ten taky není špatný. Občas používám ještě tužicí pěnu od YR.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ivona
Učednice 191 příspěvků 24.01.08 21:03

Ja mam citlivou pokozku hlavy, takze sampon Wella system professional pro citlivou pokozku nebo Kerastase. Take neni spatny rozmarynovy sampon od Weledy. Jine sampony nesnesu, hned mam lupy nebo svedeni. Vlasy mam dlouhe vlnite az kudrnate takze pouzivam jeste serum na konecky vlasu take Wella lifetex nebo krem Kerastase. Kdyz mam trochu casu a mam odpocinkovy a zkraslovaci den, delam si zabal na konecky tak, ze si do vlasu vetru olivovy olej.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 24.01.08 22:07

Jsem alergik mám citlivou kůži a dělají se mi lupy, které úplně nezlikviduju ničím.Teď mi ale dost pomáhá rozmarýnový šampón od Weledy a rozmarýnová vlasová voda.Lupů mám o dost míň. Nevýhoda je, že změna k lepšímu nastala až po delším používáni,dost to leze do peněz a dřív se mi mastí vlasy.Kondicionér mám růžový regenerační od Lavery a spokojenost maximální :)

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 25.01.08 11:00

Také používám vlasovou kosmetiku z kadeřnictví­.Dlouho jsem preferovala znacku Bonacure , ale nedávno jsem na doporučení přešla na Redken a jsem nadšená. Mám hodně dlouhé, rovné, vlasy, barvené a dost jemné. Obvykle jsem byla nucená, pokud jsem chtěla vypadat dobře, umývat si hlavu každý den.Když jsem to neudělala, měla jsem , pochopitelně, vlasy splihlé a naprosto nezpracovatel­né.S Redkenem jsem u vytržení z toho, že mi stačí použít šampon, bez dalšího stylingu a přitom ještě druhý den jsem spokojená.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.08 22:43

Já nemám nijak citlivou pokožku ani lupy, ale delší vlnité vlasy, kterémají tendenci krepatět a přesušují se konečky. Celý život jsem s tím bojovala - dokonce jsem si jednou dala trvalou na narovnání vlasů - :o - až jsem cca před třemi lety objevila řadu Kérastase - jsem moc spokojená - mám krásně lesklé vlny, které se dokonce dají rozčesat…:P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kača  28.01.08 08:43

Poraďte mi něco proti s svědění hlavy!Mám delší vlasy s tendencí se víc mastit (myju j každý druhý den),lupy nemám,ale hrozně mě svědí hlava.Nemám žádné kožní problémy,vyzkoušela jsem kvanta šamponů-a hlava pořád svědí!!!:-(

Electra
Nováček 10 příspěvků 28.01.08 08:54
Laura píše:
Také používám vlasovou kosmetiku z kadeřnictví­.Dlouho jsem preferovala znacku Bonacure , ale nedávno jsem na doporučení přešla na Redken a jsem nadšená. Mám hodně dlouhé, rovné, vlasy, barvené a dost jemné. Obvykle jsem byla nucená, pokud jsem chtěla vypadat dobře, umývat si hlavu každý den.Když jsem to neudělala, měla jsem , pochopitelně, vlasy splihlé a naprosto nezpracovatel­né.S Redkenem jsem u vytržení z toho, že mi stačí použít šampon, bez dalšího stylingu a přitom ještě druhý den jsem spokojená.

Lauro mohla bys prosím napsat, jaký šampon od Redken používáš? Mám taky hodně dlouhé, rovné vlasy, které už druhý den po umytí vypadají mastně.
To co jsi napsala - by mohlo vyhovovat i mě.
Díky za radu.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 28.01.08 08:57

mě na časté mytí vyhovoval šampon od Vichy: http://www.lekarnaparizska.cz/vichy-der … -1197.html

měla jsem tenhle na normální, mají i na mastné. Myla jsem skoro denně a jen jednou šamponovala a hlava mě nesvědila. POdobný má La Roche, ten chci vyzkoušet, až tenhle spotřebuju.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 28.01.08 08:59

Na Redken jsem taky slyšela samou chválu. Dobrá vlasová kosmetika je i Alcina - mám šampon na mastné vlasy, vlasy se mastí méně a jsou lesklejší, než po tom Vichy.

Electra
Nováček 10 příspěvků 28.01.08 09:12

Já dlouho váhám mezi Redkenem a Kerastase.
A kvůli častému mytí jsem pomýšlela i na ten žlutý od Vichy, který zmiňuje Mirka.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.01.08 09:26

Redken jsem zkoušela taky, ale Kerastase mi vyhovuje více. Na Redkenu mi vadí, že šampóny skoro vůbec nepění, takže jich spotřebuju dvojnásobné množství. Kerastase střídám s Goldwellem - je o polovinu levnější a taky výborný, ale mám zkušenosti u všech řad pouze s přípravky na kudrnaté vlasy - jiné typy se mohou lišit…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 28.01.08 11:59

Nemáte zkušenosti s nějakou nesmývatelnou péčí? Všude čtu skvělé recenze na Ciment thermique od Kerastase a pak na přípravky Frederika Fekkai.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 28.01.08 13:39

S nepěněním šamponu nemám problém. Pro požívání této vlasové kosmetiky mi bylo kadeřnicí kladeno na srdce, že je potřeba přípravky(zejména šampon) ŘEDIT vodou a to v poměro 1:10. Pění výborně. Kerastase mi nevyhovovala, nemám vlasy vysušené, ale jen jemné a při používání Kerastase jsem je měla zplihlé a ztěžklé. (A po pravdě, raději bych řešila problém vysušené hřívy, než jemných ocásku.. ;o) )

Lauro mohla bys prosím napsat, jaký šampon od Redken používáš? Mám taky hodně dlouhé, rovné vlasy, které už druhý den po umytí vypadají mastně.
To co jsi napsala - by mohlo vyhovovat i mě

To Electra: Modrou řadu EXTREME.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist