Vlasová poradna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.10.08 19:27
Vlasová poradna

On-line poradna péče o vlasy na www.forumzdravi.cz . Paní co radí je soudní znalkyně z oboru trichologie…
Takže jestli máte nějaké dotazy, klidně to na ni vybalte nebo se k ní rovnou objednejte.
Protože zatím je web v takovém latentním provozu, tak byste mohly dostat rychlé odpovědi… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 10:57

Mám dotaz k vlasům, ale do poradny s ním nepolezu, tak prosím Vás, mám vlasy od přírody myší šeď a barvím si je už dlouho na blonďato, ale už jsem překročila 40 a ráda bych si vybrala něco méně řvavého (mám nordickou blond :oops: ) Sice bude manžel prskat, ale mě se to takhle už nelíbí. Odrosty mám vždy po týdnu a vypadají skoro černě, hrůza, poradíte jak pomalu přejít k vlastní barvě a jak potom barvit (šediny moc nemám, bude stačit asi tedy přeliv). Klasický melír nechci, vypadám v něm jako když mám vlasy pořád mastné. Myslela jsem spíš na pár pramínků medové, pokud máte i nějaký tip na dobrou barvu, napište díky :lol:

Abych nezapoměla, jsem studený typ (léto) špatně se opaluju

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:03

Amy, k vlastní (nebo jí podobné) barvě se vrátíš nejlépe kombinovanými melíry. Já bych zkusila to nejdříve „ztlumit“ tmavším odstínem melíru (ta medová nebývá špatná) nebo přeliv. Sice se vymývá, ale ne úplně. Každopádně musíš postupně, najednou to nepůjde, jinak budeš mít vlasy zelené. Nech to na dobré kadeřnici.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 11:19

No právě, to bych nerada, přeliv je moc kách, to by manžel nepřežil, musím pomaloučku polehoučku, mám vlasy ostříhané a nechávám je dorůst, takže až dorostou, snad nebude už tolik řešit barvu, proto jsem myslela, že medový melír by mohl tu hrozně blonďatou barvu přerušit a vypadalo by to lépe než teď. A pak bych si je přestala odbarvovat a přešla jen na o tón tmavší nebo světlejší přeliv. Jsem hrozná, pořád s vlasama nespokojená.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:24

Amy, přeliv nemusíš mít zákonitě tmavý. Jsou i blond přelivy právě pro takhle světlé vlasy. V kadeřnictví určitě budou mít na výběr. Většinou to chce do toho přimíchat aspoň kapku nějakého, ve kterém budou načervenalé (ne červené), medové nebo nazrzlé tóny. Jinak ty vlasy chytnou nazelenalý nádech. Hlavně žádnou hnědou. Nejlépe, když ti to fakt kadeřnice namíchá.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:25

Jinak, já nosím právě tu medovou, je asi o odstín světlejší než moje barva. Kadeřnice říká, že je to béžová, ale pro mě je zkrátka medová :) Dělá mi z ní melír. Vypadá to fakt hezky a přirozeně.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 11:28

Jenže já se obávám, že nemám čas si ke kadeřnici dojít a vyřešit to musím co nejdřív, protože jsem strašně nedočkavá. Mám sousedku kadeřnici, ona by mi to udělala hned a zadarmo, ale je pánská a už pár let na mateřské, takže nové trendy jí jsou trochu cizí :roll:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:37

Tak v tom případě bych ti doporučila koupit si v drogerii přeliv. Musí to být stupeň 2 (tedy vymývatelnost za nějakých dvacet umytí), v žádném případě 1 (to vždycky chytne špatně a je to hrůza, kamarádka si dala čokoládovou a byla červená) a ani 3 (to je permanentní barva). Asi tohle všechno znáš, ale píšu raději pro info. Každopádně ten stupeň 2 se pro světlé vlasy vyskytuje hodně sporadicky, nejvíc jsou tam barvy hnědé, bordó, červené, atd. Chce to zapátrat. A koupit každopádně nějaký blond přeliv. V žádném případě žádný světlehnědý apod. Na krabičce to vypadá světle, ale ve výsledku budeš mít tmavě hnědé vlasy. Asi jsem ti moc nepomohla, ale pokud jsi na tom s časem takhle na štíru, zkusila bych to takhle.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 11:45

To bych brala, přirozenou blond barvu, jenže mě všechno chytá do zrz a to mi nesluší. Ale je pravda, že to šudlám pořád doma, kdybych možná zavítala k dobré kadeřnici, tak bych udělala lépe, jenže si vždycky říkám, že to zvládnu stejně jako ona a ještě ušetřím. Jsem v tomhle nepoučitelná :oops: :roll: Snad nějaký pěkný blond přeliv najdu, teď dělá L´oreal nové přelivy, je tam ale odstín jen takový tmavší a spíš do teplé blond. Laciné taky moc nejsou, myslím něco kolem 130,–. A Ty myslíš, Klubko, že mám obarvit celou hlavu nebo si tím přelivem udělat jen melír?

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:49

Přelivem určitě celou hlavu, jinak to nebude mít moc efekt. Ale fakt aby byl blond. 130,– za přeliv není taková hrůza. Když to porovnáš s cenou melíru nebo s tím, že si koupíš něco levnějšího, nepovede se to a budeš to muset nechat vylepšit…Nehledě na to, jak potom vlasy trpí. Zkusila bych ten přeliv.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 11:57

Ještě mě napadlo, v těch blond odstínech jsou taky „chytáky“. Nejhorší jsou takové ty „zlaté“ a „medové“ blond. Ony jsou tak sice pojmenované, ale ve skutečnosti budeš zrzavá, do žluta. U blond to chce něco studenějšího. No prostě není to lehký :wink:

Amy, asi něco takového?

http://www.amora.pl/…LO21_386_447 … 3752df.jpg

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 12:12

No to je ten přeliv. Mě se zdá dost tmavý a hlavně na tyhle hodně světlé vlasy bude chytat rychle a dobře a bude ještě tmavší. Je to fakt těžký, nejhorší je, že když jsem si našla konečně super kadeřnici, tak odešla na mateřskou a od té doby jsem v pr… :roll:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.11.08 12:17

Když já nevím, jak moc blond jsi :) Ale jestli úplně platinově, tak tenhle by byl fakt asi tmavý. Koukala jsem, že v té jejich kolekci mají ještě jeden světlejší, ale ten mi zas přišel moc. Každopádně, to by asi bylo bez risku. Protože světleji ti to nikdy nechytne.

Tenhle (odstín 900)

http://www.drogisterij.net/producten/23 … 9132_1.jpg

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.11.08 12:25

No jsem úplně platinová, takže i tento odstín je tmavý a hlavně do žluta a to nemůžu vůbec, ach jo, co já s tou hlavou udělám, asi spíš zkusím světlou plavou, budu koukat na internet, třeba se něco vyrýsuje, jinak přelivy má jen Schwarzkopf Color Shampoo, žluté krabičky a teď se hodně polepšili s výběrem odstínů :wink:

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 26.11.08 12:39

Amy: Nový L oreal jsem zkoušela minulý týden. Ne přeliv, ale barvu - novinka v hezké krabičce, bohužel efekt nulový. Jako kdybych žádnou barvu neměla, vůbec nechytl :x . Mě se osvědčily barvy od Garnier - mají i přelivy a nejsou drahé (kolem 100,–), zkus mrknout po nich. :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist