Vlasový kondicionér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 15:11
Vlasový kondicionér

Tohle téma jsem nenašla, tak snad tu už není pětkrát :)

Holky, co používáte za kondicioner? Já dlouho kupovala z řady Nivea, takový bílo-růžový na uhlazení vlasů a nějak zmizel :nevim:
Tak bych potřebovala typ na nějaký za rozumný peníz s „uhlazovacím efektem“ :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.12 15:17

Já jsem spokojená s Pantene regenerační na poškozené vlasy (zlatý). vím, který Nivea jsi zřejmě myslela… po tomto mám vlasy hladké až až (akorát teda já mám svoje rovné, co to udělá třeba s vlnitými netuším), ale pokud jsi odpůrkyně silikonů, nebrat ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 15:25

Já mám vlasy taky normálně vcelku rovné, jen u konečků se tak divně vrtí do všech stran - roztřepením to není, mám to tak i když přijdu od kadeřníce a žehlit je každý den, na to sem moc líná a taky se bojím, že by mi ty vlasy vypadaly :roll:

Tak děkuji za typ, pantene vyzkouším :)

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 16:43

Používám Elseve regenerační, spokojenost. Potom také regenerační spray, který se nesmývá (Schauma, Elseve). :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 18:22

@gabra771 a jaké jsou ty nesmyvatelné spreje? já jeden jednou měla a vlasy po něm byly takové „opatlané“ a od té doby jsem tyhle spreje zavrhla, tak že bych ještě zkusila :mrgreen:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 18:36
@lucil píše:
@gabra771 a jaké jsou ty nesmyvatelné spreje? já jeden jednou měla a vlasy po něm byly takové „opatlané“ a od té doby jsem tyhle spreje zavrhla, tak že bych ještě zkusila :mrgreen:

Tak ten nesmývatelný není od Schaumy, nýbrž od Gliss Kur. Já vím, co myslíš od Schaumy - to byl přímo jakoby kondicionér. Já používám po umytí (tedy používám i kondicionér smývatelný) Elseve Total Repair - regenerační balzám, anebo od Gliss Kur Hair Repair. Mají různé druhy, stačí si vybrat. Je to taková barevná voda a po protřepání se napění. Dostupné ve všech obchoďácích. Mrkni se:
http://www.hair.cz/…total-repair
 http://pemi.cz/…ss-9783.html

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 18:38

@gabra771 aha, tohle vlastně znám, jednou mi to půjčovala kamarádka když jsem u ní přespávala a bylo to super, vidíš, to je super nápad, až teď jsem si vzpomněla, že jsem si to vlastně chtěla koupit. Dík :kytka:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 29.08.12 18:52

@gabra771 já jsem taky gliss kur používala a super, jednou ten černý, teď mám ten žlutý…mám v plánu to střídat a kondicionér co se oplachuje jsem měla tenhle, taky byl fajn http://www.yves-rocher.cz/…_suche_vlasy

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 29.08.12 19:00

Milovala jsem obyčejný Timotei na regeneraci (?), nevím jistě, na obalu bylo avokádo. Teď ten nový je ale pěkně na prd. Takže teď chválím černý a růžový Gliss Kur a občas použiji masky od Elséve (Total Repair nebo Re-nutrition). Právě ta druhá zmiňovaná maska má na mě lehce uhlazující efekt, ale s ničím jiným zkušenost nemám.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:07
@lucil píše:
@gabra771 aha, tohle vlastně znám, jednou mi to půjčovala kamarádka když jsem u ní přespávala a bylo to super, vidíš, to je super nápad, až teď jsem si vzpomněla, že jsem si to vlastně chtěla koupit. Dík :kytka:

Nemáš vůbec zač, mají různé druhy, stačí si jen vybrat. Z mé strany naprostá spokojenost (mám hodně husté vlasy, barvené, v létě dost vysušené)… :mavam:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:08
@Venea píše:
@gabra771 já jsem taky gliss kur používala a super, jednou ten černý, teď mám ten žlutý…mám v plánu to střídat a kondicionér co se oplachuje jsem měla tenhle, taky byl fajn http://www.yves-rocher.cz/…_suche_vlasy

Díky za tip, rozhodně taky vyzkouším… :mavam:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:09
@kubacis píše:
Milovala jsem obyčejný Timotei na regeneraci (?), nevím jistě, na obalu bylo avokádo. Teď ten nový je ale pěkně na prd. Takže teď chválím černý a růžový Gliss Kur a občas použiji masky od Elséve (Total Repair nebo Re-nutrition). Právě ta druhá zmiňovaná maska má na mě lehce uhlazující efekt, ale s ničím jiným zkušenost nemám.

Jo, masky od Elseve taky používám, nedávno u nás měli akci 1plus1 zdarma, takže jsem si je nakoupila do zásoby, protože jsou jinak docela drahé… :mavam:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 29.08.12 19:14

@gabra771 No prááávě, taky jsem po nich skočila. :D Nemohla jsem se ale rozhodnout které, takže jsem vybírala podle vůně a využití odsunula tak trochu na druhé místo (ale trefila jsem se :) ).

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:16
@kubacis píše:
@gabra771 No prááávě, taky jsem po nich skočila. :D Nemohla jsem se ale rozhodnout které, takže jsem vybírala podle vůně a využití odsunula tak trochu na druhé místo (ale trefila jsem se :) ).

Měla jsem to stejně tak - vzala jsem si od každého druhu po jedné krabičce… :dance:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 19:20

Taky bych měla vyhmátnout nějaký slevy, zásoba by se hodila :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist