Vlasový kondicionér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 15:11
Vlasový kondicionér

Tohle téma jsem nenašla, tak snad tu už není pětkrát :)

Holky, co používáte za kondicioner? Já dlouho kupovala z řady Nivea, takový bílo-růžový na uhlazení vlasů a nějak zmizel :nevim:
Tak bych potřebovala typ na nějaký za rozumný peníz s „uhlazovacím efektem“ :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.12 15:17

Já jsem spokojená s Pantene regenerační na poškozené vlasy (zlatý). vím, který Nivea jsi zřejmě myslela… po tomto mám vlasy hladké až až (akorát teda já mám svoje rovné, co to udělá třeba s vlnitými netuším), ale pokud jsi odpůrkyně silikonů, nebrat ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 15:25

Já mám vlasy taky normálně vcelku rovné, jen u konečků se tak divně vrtí do všech stran - roztřepením to není, mám to tak i když přijdu od kadeřníce a žehlit je každý den, na to sem moc líná a taky se bojím, že by mi ty vlasy vypadaly :roll:

Tak děkuji za typ, pantene vyzkouším :)

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 16:43

Používám Elseve regenerační, spokojenost. Potom také regenerační spray, který se nesmývá (Schauma, Elseve). :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 18:22

@gabra771 a jaké jsou ty nesmyvatelné spreje? já jeden jednou měla a vlasy po něm byly takové „opatlané“ a od té doby jsem tyhle spreje zavrhla, tak že bych ještě zkusila :mrgreen:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 18:36
@lucil píše:
@gabra771 a jaké jsou ty nesmyvatelné spreje? já jeden jednou měla a vlasy po něm byly takové „opatlané“ a od té doby jsem tyhle spreje zavrhla, tak že bych ještě zkusila :mrgreen:

Tak ten nesmývatelný není od Schaumy, nýbrž od Gliss Kur. Já vím, co myslíš od Schaumy - to byl přímo jakoby kondicionér. Já používám po umytí (tedy používám i kondicionér smývatelný) Elseve Total Repair - regenerační balzám, anebo od Gliss Kur Hair Repair. Mají různé druhy, stačí si vybrat. Je to taková barevná voda a po protřepání se napění. Dostupné ve všech obchoďácích. Mrkni se:
http://www.hair.cz/…total-repair
 http://pemi.cz/…ss-9783.html

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 18:38

@gabra771 aha, tohle vlastně znám, jednou mi to půjčovala kamarádka když jsem u ní přespávala a bylo to super, vidíš, to je super nápad, až teď jsem si vzpomněla, že jsem si to vlastně chtěla koupit. Dík :kytka:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 29.08.12 18:52

@gabra771 já jsem taky gliss kur používala a super, jednou ten černý, teď mám ten žlutý…mám v plánu to střídat a kondicionér co se oplachuje jsem měla tenhle, taky byl fajn http://www.yves-rocher.cz/…_suche_vlasy

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 29.08.12 19:00

Milovala jsem obyčejný Timotei na regeneraci (?), nevím jistě, na obalu bylo avokádo. Teď ten nový je ale pěkně na prd. Takže teď chválím černý a růžový Gliss Kur a občas použiji masky od Elséve (Total Repair nebo Re-nutrition). Právě ta druhá zmiňovaná maska má na mě lehce uhlazující efekt, ale s ničím jiným zkušenost nemám.

Na poličce 27 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:07
@lucil píše:
@gabra771 aha, tohle vlastně znám, jednou mi to půjčovala kamarádka když jsem u ní přespávala a bylo to super, vidíš, to je super nápad, až teď jsem si vzpomněla, že jsem si to vlastně chtěla koupit. Dík :kytka:

Nemáš vůbec zač, mají různé druhy, stačí si jen vybrat. Z mé strany naprostá spokojenost (mám hodně husté vlasy, barvené, v létě dost vysušené)… :mavam:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:08
@Venea píše:
@gabra771 já jsem taky gliss kur používala a super, jednou ten černý, teď mám ten žlutý…mám v plánu to střídat a kondicionér co se oplachuje jsem měla tenhle, taky byl fajn http://www.yves-rocher.cz/…_suche_vlasy

Díky za tip, rozhodně taky vyzkouším… :mavam:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:09
@kubacis píše:
Milovala jsem obyčejný Timotei na regeneraci (?), nevím jistě, na obalu bylo avokádo. Teď ten nový je ale pěkně na prd. Takže teď chválím černý a růžový Gliss Kur a občas použiji masky od Elséve (Total Repair nebo Re-nutrition). Právě ta druhá zmiňovaná maska má na mě lehce uhlazující efekt, ale s ničím jiným zkušenost nemám.

Jo, masky od Elseve taky používám, nedávno u nás měli akci 1plus1 zdarma, takže jsem si je nakoupila do zásoby, protože jsou jinak docela drahé… :mavam:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 29.08.12 19:14

@gabra771 No prááávě, taky jsem po nich skočila. :D Nemohla jsem se ale rozhodnout které, takže jsem vybírala podle vůně a využití odsunula tak trochu na druhé místo (ale trefila jsem se :) ).

Na poličce 27 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 29.08.12 19:16
@kubacis píše:
@gabra771 No prááávě, taky jsem po nich skočila. :D Nemohla jsem se ale rozhodnout které, takže jsem vybírala podle vůně a využití odsunula tak trochu na druhé místo (ale trefila jsem se :) ).

Měla jsem to stejně tak - vzala jsem si od každého druhu po jedné krabičce… :dance:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 19:20

Taky bych měla vyhmátnout nějaký slevy, zásoba by se hodila :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist