vlastní parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tomcat68
Nováček 9 příspěvků 23.08.10 16:08
vlastní parfém

Zdravím všechny milovníky kvalitních vůní. Do ČR brzy dorazí firma, která nabízí ojedinělou věc. Možnost vytvořit si vlastní parfém se vším všudy, včetně lahvičky, popisu a krabičky. Parfém je prvotřídní kvality, více informací zde:

http://www.my-bluebox.com/…lueguide.pdf

Zatím zřejmě jako jediný v ČR již mám konfigurátor, pro míchání parfému. POkud má někdo zájem o přípravu vlastního parfému nebo o spolupráci pište na : tomcat68@email.cz Šance pro všechny!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.08.10 19:47

Nemuselo by to být špatné, ale bude dost záležet na těch jednotlivých akordech, z nichž se vůně míchají, a na umu míchače. A to bude asi největší kámen úrazu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.08.10 22:10

Mne to zaujalo…chtěla bych v srdci kokos, tiare a frangipani to vše na ambrově, muskovém základě s jemnou vanilkou… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.08.10 09:37

Jednou z toho bude český Lorenzo Villoresi.
Třeba. :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 26.08.10 15:44

Super :banana:

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 26.08.10 15:55

„To není špatné, čím dnes voníš..?“

• „Ále, to jsem si umíchala sama…“ :D

Proč ne.. Na experimentování by mě to asi velmi bavilo, ale seriózně asi ne..

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 26.08.10 16:32

ja bych do toho nesla, protoze bud bych mela k dispozici levny a nekvalitni slozky, takze by se mi vune nakonec nelibila, nebo by to byl na me moc drahej pokus. Jina moznost neexistuje.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.08.10 17:04

Hrozně moc záleží na surovinách. Ale tak, jak to vypadá, to asi nemůže být nic jiného než hračka…těžko se tam dostane nějaká invence, když se budou míchat jen akordy předpřipravené. Kromě toho nevěřím tomu, že budou nějak extra kvalitní.
Přijde mi to jak recepty od Maggi.....použijte různé instantní hmoty a dle návodu vytvořte originální pohoštění pro přátele. Hm. Super pro toho, kdo má hlad a vařit jinak neumí nebo se mu nechce jít nakoupit a hledá v železné zásobě ve spíži, ale když budu chtít fakt dobré jídlo, buď si ho uvařím z opravdových surovin, nebo si zajdu do restaurace.
A to, že většinu toho programu zabírá „tvorba“ flakónu, mi připadá taky divné. Montování prefabrikovaných flakónů, vík a symbolů na směs prefabrikovaných vůní prostě není tvorba vlastního originálního parfému.

Jak říkám, hračka. Ale někomu může asi vyhovovat :wink:

(a jestli ty suroviny budou kvalitní, čemuž ale moc nevěřím, tak by to mohlo být vcelku fajn a poučné :-) )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 26.08.10 19:12
WildOrchid píše:
ja bych do toho nesla, protoze bud bych mela k dispozici levny a nekvalitni slozky, takze by se mi vune nakonec nelibila, nebo by to byl na me moc drahej pokus. Jina moznost neexistuje.

Taky bych do toho nešla. Nechám to na zkušenější nosy… Já si budu už jen vybírat.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  26.08.10 19:35

To už trochu zavání tvořeníčkem :mrgreen:

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 26.08.10 20:05

Som rada ze niesom jedina ktora dala : nemam zaujem. Bolo by to drahe a urcite by som nebola spokojna. A dlho by to trvalo. 8)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 27.08.10 22:04

Já bych takové tvoření uvítala /pokud nebude hlavní podstatou přemrštěná cena a primitivní aktivita „smíchej a jdi“/. Mám hlavně obavu z přílišné jednoduchosti takového výtvoru, to by mi radost neudělalo. Jsem pro komplikované a náročné tvoření, kde se dá vyřádit :D Pokud půjde o styl „slít tři vzorky = vůně“, pak nic pro mne :whistle:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 28.08.10 07:58

Hlasovala jsem možná,jako většina,podle ceny.
Nedala bych dejme tomu dva tisíce za kdovíjaké suroviny,ze kterých bych mohla mít alergickou reakci a taky nemůžu vědět,co bych si sama stvořila,jestli bych to nevylila do kanálu a navíc se dneska dá koupit decovka kvalitní vůně za pár stovek…
Tvořeníčko je mi proti mysli,stejně jako nějaká složitá alchymie,šla bych střední cestou,řekněme vytvořit takovou základní sadu,jednoduchou­,s návodem a tipy,jak suroviny smíchat a pak sadu „pro pokročilé“,které to chytne.
Sama za sebe bych to brala jako hru a nejvíc by se vyřádila moje 10 letá dcera. :whistle:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

tomcat68
Nováček 9 příspěvků 31.08.10 12:09

Děkuji všem za hlasování I když většina napsala, že nechce. Já vždy říkám, je lepší zkusit než si vybudovat předem překážky, proč by to nebylo dobré. Někteří odvážlivci se mi ozvali přímo.

Chtěl bych jenom upřesnit pár věcí a reagovat tak na některé příspěvky.

• Parfém je velmi kvalitní. Je pravda, že jednotlivé složky jsou připravené aby vůbec bylo možné vlastní parfém vytvořit i pro nadšence neprofesionála. To byl ostatně záměr i tvůrce. Dát lidem možnost si vytvořit vlastní kvalitní parfém.
  • Finální cena je kolem 30 EUR,m což mi přijde jako velmi dobrá cena. Pomohl k tomu obrovský úspěch hned od začátku a tím plná vytíženost linky. Samotný produkt je dostupný od 5/2010. Jenom otázka, kolik si myslíte, že je skutečná cena kvalitního parfému vyráběného sériově? min 60% ceny je značka.
  • Každý si může namíchat několik variant a používat jako tester aby poznal jak parfém voní i po prvotním „vyvanutí“. Následně se rozhodne zda koupí nebo ne. Poměr a složky si poznamená při míchání, takže není problém je zadat do objednávacího systému.

Já osobně jsem neustále řešil problém, jaký parfém koupit manželce. Strávil jsem tím hodiny, ale mnohokrát se mi stalo, že jsem koupil drahý parfém, který nakonec nesplnil očekávání. Teď to mám vyřešené. :D.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  31.08.10 13:12
tomcat68 píše:
Jenom otázka, kolik si myslíte, že je skutečná cena kvalitního parfému vyráběného sériově? min 60% ceny je značka.

Tak to abychom chodily v podomácku vyrobených „parfémech“ nebo v FM…a ty předražený chanely, guerlainy etc. jim, vydřiduchům, hodily pod nohy!
To mám moc ráda, tohleto ohánění se cenou značky . Patrně ji majitel někde ukrad , že jo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist