Voda po holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.04.08 11:10

Chystám se koupit tatínkovi vodu po holení. JENŽE nemám vůbec přehled o vodách po holení, protože manžel nosí strniště a tvář si jednou týdně přejede střihačem vousů. Tatínek nepoužíval nikdy nic dražšího než je např. balzám po holení Nivea for men, apod., sám by si nic dražšího nedopřál. Proto bych od vás potřebovala radu. Tatínkovi je 53 let, je hodně aktivní sportovec, duchem mlád :) Určitě bych mu pořídila něco klasického, spíš svěžího, budícího především dojem čistoty, nic kořeněného nebo nedejbože sladkého a těžkého. Předem všem děkuji za tipy :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 07.04.08 12:35

Já nedám dopustit na Dior Homme - to je na chlapech bomba. Pak bych Ti doporučila skočit do Guerlain institutu vyzkoušet Vetiver a do Madelein pánský Nuit d´Hadrien a hlavně Duel. Příjemný je i aftershave Opium…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.04.08 12:47

A kdybys chtěla něco mainstreamovějšího, tak bych doporučila nějaký Dunhill - to jsou líbivé a přitom docela pěkné svěží vůně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 07.04.08 13:19

Zkusil bych ještě od Diora klasiku Eau Sauvage (případně silnější verzi Extreme), Hermes Terre d'Hermes či YSL Rive Gauche pour Homme (tady ovšem možná bude problém sehnat aftershave).

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 07.04.08 15:06

Já bych doporučil již zmiňované Guerlain Vetiver, Eau Sauvage od Diora, potom Drakkar Noir od Guy Laroche, Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme. Nedávno se mi do ruky dostal Lavin Vetyver - také mohu doporučit. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arome meggi
Nováček 23 příspěvků 07.04.08 20:33

klubko,

všechny zmiňované vůně jsou moc hezké, z 80% je můj muž měl nebo má zbytky, ale pokud můžu doporučit, zkus PACO RABANNE
Eau De Paco - neplést si jej s klasikou.Je to poslední úlovek pro muže, je ve věku tvého táty.:-)

http://images.google.cz/imgres?… … l%26sa%3DN

Vůně je nádherná,svěží, nesladká, ostrá, dlouhotrvající­.Koupila jsem celou řadu, včetně pěstícího krému, který voní stejně silně jako after.

Pánové tady vypisují spíš vůně silnější, podle mě na sport ne moc vhodné, vzít si YSL Rive Gauche či Drakkar třeba na tenis, nevím.......Eau Sauvage Dior je klasika, po La Male JPG (tu fakt nemůžu)je to druhá nejoblíbenější vůně Francouzů, doma uspěla spíš u syna, ale jeho kočka mu řekla, že voní jako „starý chlap“.:-)))
Duel bych nedoporučovala z důvodu, že jej používá můj syn (17let), je to krásná, ostrá čajovka, občas se s ní přestříkám taky.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome meggi
Nováček 23 příspěvků 07.04.08 20:36

Omlovám se za špatný odkaz.

Paco Rabanne Eau De Paco Rabanne

http://www.zbozi.cz/?… … &maxPrice=

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.04.08 08:49

Děkuji všem za tipy, výběr teď bude o něco snadnější :) Meggi, máš pravdu, táta sportuje každý den, ten tennis hraje taky, takže to opravdu musí být něco svěžího a lehkého. Jsem si stoprocentně jistá, že za sebou nechce táhnout oblak vůně, v životě nepoužil EdT nebo dokonce EdP, jen balzámy a vody po holení. Jednou dostal od mé tety, která žije ve Francii, parfém, a ten stál celou řadu let na poličce v koupelně, dokud se nezkazil :(

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 05.05.08 09:18

Ještě, co taková Acqua di Gio? Je sice poměrně profláknutá, ale připadá mi dost svěží a nekonfliktní, na sport ideální. Máte s ní zkušenosti?
Stejně tak nekonfliktní a příjemná je mi Aqva od Bvlgari… Znám ji tedy jen v podobě EdT, ale voda po holení by snad neměla zklamat.

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 04.10.08 16:07

Přítel měl balzám po holení Acqua di Gio a byl spokojený :)

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

katerina  14.10.08 20:54
voda po holení

koupila jsem přítelovi na zkoušku tuto sadu http://www.krasa.cz/…it-skin.html , můžu doporučit! Je svěží a lehká!!!opravdu příjemná! Uvidíš jestli taťkovi sedne :D hodně štěstí!

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21260 příspěvků 07.02.15 16:53

Poněkud okaté, odkaz na sebe… ;)

Tady je za víc než poloviční cenu.
http://telove-oleje.heureka.cz/…-olej-50-ml/
Nebo tady, 100ml za 199,–.
A safra, také z Maroka.
 http://telove-oleje.heureka.cz/…specifikace/#…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist