Voda po holeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 08.06.10 23:13
Voda po holeni

Kupujete si niekto aj designerske vody po holeni? Su nejake co stoja za to a mozu sa kvalitou a vydrzou rovnat alebo aspon priblizit toaletke?

Ja mam len 2 ktore boli sucastou setu, a vlastne to ani nie su vody po holeni ale balzamy po holeni.

Bvlgari Aqva - osobne sa mi paci viac ako toaletka. Nie je tak svieza ale zaroven ani trpka a je dost muzna.
Givenchy Pi - oproti toaletke je zase citrusovitejsia a menej sladka.

Pacia sa mi oboje ale za ziadnu z nich by som nedal viac ako 300 Sk.

Takze? Su nejake vody po holeni co stoja za tie nekrestanske peniaze (30 eur a viac) a maju vydrz aspon 4-5h ?

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 08.06.10 23:59

já mám Habit Rouge od Guerlaina, Kouros od YSL, Cacharel pour Homme, Drakkar Noir, Quorum, Azzaro pour Homme, Jovan Musk, Lagerfeld Classic, Krizia Uomo a možná ještě něco, na co si teď nevzpomínám - ale na žádnou z nich si nemůžu stěžovat :) (u Krizie mám dokonce podezření, že voda po holení na mně vydrží déle než toaletka) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

brukev
Učednice 66 příspěvků 31.08.10 18:21

Pokud pominu Flirtboye, kolik tak máte vod po holení? Kupujete jednu až dvě singlovky na střídání, nebo jen sady i s parfemem či toaletkou?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.08.10 21:09
brukev píše:
Pokud pominu Flirtboye

tssssssssssss­sssssssssss :angry: :mrgreen:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 14:30

pokud se můžu vmíchat do diskuze, ikdyž nejsem muž tak myslím, že vody po holení bývají o něco levnější než Edt, mají menší koncentraci vůně v sobě (pak se ještě vyskytují pro ty, kterým nesedí AS balzámy po holení a to jsou takové lehké gely a voní ještě míň)a vyplatí se jak u kterých značek, je to prostě jako s ostatní tělovou řadou, jistě třeba vím, že deosticky krásně dlouho voní od Gucciho, Diora a taky sprcháče má Dior perfektní - všechny - ty dámské si kupuji a za ty peníze skutečně stojí.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 05.09.10 18:00

hmmm, my jsme koupili balzám po holení od Diora (Dior Homme) a to je teda hroznej čajíček, nevoní téměř vůbec :( .
V tomhle případě tedy Dior bohužel zklamal, jinak ale můžu potvrdit, že i slabé koncentrace od něj bývají velmi dobré.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

brukev
Učednice 66 příspěvků 08.09.10 20:14

Tak a první „značková“ vůně je doma. DG pour Homme. Tak snad mi začnou víc růst vousy, at se můžu holit a ne jen bouchat dveřma, at to samo spadne :mrgreen:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 08.09.10 22:09
brukev píše:
Tak a první „značková“ vůně je doma. DG pour Homme. Tak snad mi začnou víc růst vousy, at se můžu holit a ne jen bouchat dveřma, at to samo spadne :mrgreen:

mně nesedla ani trochu bohužel :vomit: zkoušel jsem jí několikrát, v naději, že ji přijdu na chuť, ale ne, ne a ještě jednou ne :whistle:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 08.09.10 22:27
FlirtBoy píše:
brukev píše:
mně nesedla ani trochu bohužel :vomit: zkoušel jsem jí několikrát, v naději, že ji přijdu na chuť, ale ne, ne a ještě jednou ne :whistle:

Mám v šuplíku DGph balzám po holení … už tam leží asi 6 let ...... a občas ho po holení použiju … ale bolestí mi vždycky vyhrknou slzy … efekt jako u Culkina v Sám doma ;), nechápu co tam dávají za bordel. Zajímalo by mě,jestli všechny tyhle after shavy působí stejně.Pokud jo,tak to je snad pro masochisty nebo co. Nechápu jakej tyhle vody po holení vlastně mají mít kosmetickej efekt (???)

A k těm deostickům. Koupil jsem si jich asi 4-5 a už to dělat nebudu. Výdrž mají jenom některé (a to jak deo-efekt, tak ten parfémový), navíc některé voní úplně jinak. Například deostick a Aqua di Gió voní tak nějak medicinálně a divně.
Asi lepší je v mnoha případech použít nějaký neutrální „stick“ a na oblečení v místě podpaždí přešplíchnout.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

brukev
Učednice 66 příspěvků 09.09.10 09:49

Tak možná pálí, bo je z něj za 6 let biohazard material :mrgreen:

Pálí jak které. je to dle procent alkoholu, dle mě teda. Některé mi sežehnou po nanesení 0.01 mm kůže do hloubky po celé tváři (aspon mám ten pocit), některé lehce zapálí a jsou ok.

Efekt by měl být uklidnění pokožky a desinfekce.

Deosticky značkové jsi mi jen potvrdil, že kupovat nemám. Přesně jak říkáš, některé jsou zcela odlišné od vůně. A dávat 500,– za nějaký vyčichlý humus teda nebudu.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.09.10 10:27

to s tím biohazardem jsem čekal … ale ono to pálilo hned od začátku :)

A třeba slivovica nebo alpa bych řekl, že nepálí.
Každopádně nechápu jak alkohol může uklidnit pokožku … ten vysušuje.

Já většinou používám mlíko po opalování s panthenolem, po tom je tvářička jak dětská prcina :)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.09.10 18:21
xronos píše:
to s tím biohazardem jsem čekal … ale ono to pálilo hned od začátku :)

A třeba slivovica nebo alpa bych řekl, že nepálí.
Každopádně nechápu jak alkohol může uklidnit pokožku … ten vysušuje.

Já většinou používám mlíko po opalování s panthenolem, po tom je tvářička jak dětská prcina :)

když je řeč o deosticku, mám Drakkara a prošel mi rukama Pierre Cardin pM a Paul Sebastian Fine Cologne, ohledně funkce byly ok všechny 3, a co se vůně týče, nejsilnější byl Drakkar, ty další dva moc cítit nebyly, ale to mi až tak žíly netrhá, nejlepší Deostick je stejně dámský Dove Original (btw. přijde mi, že vůní taky dost připomíná ten Drakkar)

příjemný efekt na kůži má voda po holení Habit Rouge, aspoň u mě to tak je…ale já si vlastně nevybavuju žádnou, která by vyloženě štípala, štípe to snad jen když se člověk neumí holit a pořeže se, jinak si na nic podobného nevzpomínám…a jelikož se poslední dobou nějak moc neholím a řeším to nůžkama, je celkem možné, že mévzpomínky jsou již zahaleny mlhou sklerózy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.09.10 21:58

já dřív občas použil nějakou vodu po holení od tatu … a neštípala žádná (i když to byl samej alkohol).
To DaG shave balm se tváří jako mlíčko, ale fakt je to masochismus … ale pěkně to voní, tak to občas dám ;)

Docela bych si ale nechal líbit nějakou vodu po holení ve stylu Orange Vert nebo něco v tom stylu. Možná by se dal použít přímo ten, ne?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.09.10 22:19
xronos píše:
Docela bych si ale nechal líbit nějakou vodu po holení ve stylu Orange Vert nebo něco v tom stylu. Možná by se dal použít přímo ten, ne?

myslím, že v tom případě by ti mohla vyhovovat klasická Eau Sauvage AS, přijde mi dost podobná EdOV

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.09.10 20:35
FlirtBoy píše: … v tom případě by ti mohla vyhovovat klasická Eau Sauvage AS, přijde mi dost podobná EdOV

Jo, to zní dobře :) … to je přesně ta skupina, která mi sedí.

Právě proto by mě zajímalo, co do těch AS dávají navíc ve srovnání s EDT (kromě o něco menší koncentrace).
Pokud nic, tak nemám problém použít přímo Edt. U kousků jako Eau de Sauvage nebo Guerlain Vetiver je to úplně v pohodě.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist