voda po holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 08.11.08 18:36
voda po holení

Mám takový zvláštní dotaz, znáte někdo vodu po holení, která by se netloukla s toaletní vodou? Toaletní voda se vždycky vypotřebuje dřív.
Děkuji :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

george007
Učednice 114 příspěvků 08.11.08 21:28

Každá parfémovaná voda po holení se podle mě bude alespoň trochu tlouct s toaletní vodou. Proto pokud nemám přímo tu samou vůni i jako vodu po holení, tak používám nepafémované balzámy od Nivei… :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 10.11.08 10:35

presne tak, ja pouzivam treba mliko s panthenolem (presne to, ktery pouzivate po opalovani)

Jednou jsem mel takovou vodu s propolisem, ale treba rano bych to na sebe nedal. Vonelo to tak nejak zvlastne … proste jak propolis.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist