Voděodolné řasenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 11.07.10 17:57
Voděodolné řasenky

Jaké máte zkušenosti s voděodolnými řasenkami? Nejdůležitější je pro mě, aby se opravdu neroztekly, objem a prodloužení může být průměrné. (Osobně nemám zkušenost žádnou, buď jsem se k vodě nemalovala nebo si nechala řasy nabarvit u kosmetičky, až teď mě začaly voděodolné řasenky lákat.)

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 11.07.10 18:12

Já používám Maybelline už léta a jsem s ním absolutně spokojená. Stojí cca dvě stovky :-) 

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 11.07.10 21:22
Tana1112 píše:
Já používám Maybelline už léta a jsem s ním absolutně spokojená. Stojí cca dvě stovky :-) 

Ach! Moje první řasenka asi v sedmé třídě :P Taky absolutní spokojenost, vydržela mi snad až na gympl :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 12.07.10 11:51

Tak přesně tuhle mám taky - na Rokfóru mi vydržela na očích dva dny i přes déšť :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.07.10 09:25
simča001 píše:
já normálně používám Volume Collagene, takže na léto k vodě je pro mě jasná volba její voděodolná verze :D http://www.krasa.cz/…olna-rasenka- … agene.html

Hele, simčo, používej si co chceš a maž si to kam chceš, ale kvůli tomu nemusíš trousit odkazy na ten svůj celekm drahý eshop jak králík bobky :smack:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist