Vôňa ktorá zobudí v zime

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kitcat
Parfémová maniačka 823 příspěvků 06.10.11 10:32
Vôňa ktorá zobudí v zime

Ahojte! Ako riešite zimné dni v práci, keď je vonku tma, zima a vy už únavou ledva držíte otvorené oči pri počítači? Orientálky sú síce krásne a na zimu vhodné ,ale neosviežia. Chcelo by to nejakú vonu ktorá je výrazne svieža,citrusová alebo zároveň nevyprchá po polhodine. Proste osvieženie aby sa clovek mohol znova pustiť do práce ale aby neudusil kolegyne ktoré sedia s vami v jednej kancelárii na pár metroch štvorcových… Poradíte?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 06.10.11 10:50

žeby káva? :D

mňa osobne vždy osvieži Chance eau Fraiché, ale na zimu si ju veľmi neviem predstaviť :think:
Podľa mňa sa stačí prestreknúť čímkoľvek, čo máš práve v ten deň na sebe, proste „priživiť“…
Mňa to vždy naštartuje a hneď sa cítim lepšie… a môže to byť aj brutálna slaďárna :)

Na poličce 87 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 06.10.11 10:57

Kitcat, napadá mě Sea energy, L'Eau Rare Matale, Cristalle Eau Verte…
Mně osobně v zimě probere jarně laděná vůně, jakou je CH-E v provedení čistý parfém, to je jaro v rozpuku, nebo vyzkoušej Hiver, ledové osvěžení se taky hodí…Je toho hodně.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.10.11 11:55

V zimě jsou moc příjemné citrusové vůně (či citrusovo-jablečné) - zatímco v létě nedrží (a v horším případě na kůži kysnou), v zimě drží dobře a zůstávají osvěžující.

Pokud potřebuješ zimní životabudič, poradila bych ti to samé, co plevanka + třeba ještě
Mugler Cologne
Fraîcheur végétale - Thé Vert
Light Blue
Eau de Lys
Eau d'Hadrien
Eclat d´Arpege

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 06.10.11 12:16
kitcat píše:
Ahojte! Ako riešite zimné dni v práci, keď je vonku tma, zima a vy už únavou ledva držíte otvorené oči pri počítači? Orientálky sú síce krásne a na zimu vhodné ,ale neosviežia. Chcelo by to nejakú vonu ktorá je výrazne svieža,citrusová alebo zároveň nevyprchá po polhodine. Proste osvieženie aby sa clovek mohol znova pustiť do práce ale aby neudusil kolegyne ktoré sedia s vami v jednej kancelárii na pár metroch štvorcových… Poradíte?

Měla jsem včera úplně stejné myšlenky jako ty, že nemůžu pořád používat orientálky, chumlací a pudrovky, ale že potřebuji v zimě občas nakopnout. Mně zatím napadl jenom Chanel eau Fraicheé, já jsem ho kdysi v zimě měla a byl krásná, takový ledový, ale budu hledat dál.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 06.10.11 12:18

Súhlasím so Sea Energy, to je fakt životabudič…
len trochu drahý :D A tiež aj s Cristalle eau Verte, presne ako píše jerry, v zime lepšie drží.

Na poličce 87 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 06.10.11 12:34

Loni se mi moc osvědčila Jil, taková pudrová..během zimy „padly“ skoro 2 flakonky.
Jinak v zimních měsících mi voní Opium, Hypnotic, Poison, Coco, letos to bude Slon.., na citrusovky nemám chuť ani náhodou, to by mně byla ještě větší zima!! :-D

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

drobececek  06.10.11 12:51

Mám pocit, že v citrusovce bych zmrzla. Krom toho citrusy příliš nevoní, snesu jen bergamot a pomeranč. Citron toleruju, pokud hnedka zmizí pod náporem něčeho „kapánek silnějšího“ v základu. :lol:

Mě v zimě spolehlivě udrží při životě Poison. Celkem se osvětčil i Ysatis… …prostě chypré s medem. :think:

albeni1  06.10.11 14:07

Rive Gauche, ta by měla probrat stoprocentně :-D
Jsou ale lidi, kteří by po ní padli a už nevstali, tak tohle asi nebude moc univerzální rada.

Probírací jsou buď ostřejší aldehydy jako White Linen (mě je jasné že tohle stejně skoro nikdo nosit nebude, ale napsat to musím), potom nějaké svěžejší čaje, z toho by mohly být nadšené kolegyně v práci - třeba E. Arden Green Tea nebo Roxy Love, to je celkem slušný zelený čaj, L'eau du Temps, nebo ovocné svěženky jako třeba Eau de Ruby Lips - ta má výdrž tělového spreje, ale osvěží pěkně.

No a nebo Cabotine, aldehydově-zázvorový masakr, ale v zimě je opravdu pěkná! Měla jsem po ní báječně ovoněný šátek na krk a na textilu voní mnohem krotčeji než na kůži. Pěkné krémové bílé mýdlo.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 06.10.11 14:40

Omnia Crystalline- je citrusově osvěžující a vloni v zimě mi seděl a držel. Kromě toho pak držák Poison a CK Euphoria-ta mě povzbuzuje kdykoliv.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.10.11 16:08

Les Nuits d` Hadrien, Eau du Sud, Monsieur Balmain (najtrvácnejší z citrusov), LEau dIssey pour Homme (yuzu), Diorella, Eau Sauvage, Dior Eau Fraiche, DKNY.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 06.10.11 17:31

DKNY Women…krásná chladně svěží vůnička

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

Kamila01  06.10.11 17:39

nejspíš taky Euphoria a Lalique

zdena l
Znalkyně 280 příspěvků 06.10.11 17:40

mě by se libila ivore od balmaina

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kakadu  06.10.11 18:25

Já si ted koupila v srpnu odstřik Slona, a myslím že právě v zimě by mě mohl zahřát a povzbudit, tak si ho
z léta šetřím právě na zimu , v létě do veder nevím nevím, mě ta vůně totiž ohřívá.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist