Vôňa pre bohéma - poraďte

deirdre 10.12.10 17:08

Vôňa pre bohéma - poraďte

Ahojte,
hľadám vôňu pre kamaráta - muzikanta, päťdesiatnika, ktorý žije rušným bohémskym životom.
Vôňa by mala byť nevšedná, dostatočne sexy a mala by voňať pekne hneď od začiatku - vône, ktorým dlho trvá rozvoňať sa, ho nezaujmú.

Jeho srdcovka je Fahrenheit , skoro nič iné nepoužíva, ale chcel by objaviť niečo nové.

Z toho, čo už skúšal to vyzerá takto:
Páči sa mu:

• Body Kouros
  • YSL L´Homme
  • Opium

Nepáči sa mu:

• Gucci Pour Homme
  • Qourum
  • Kouros
  • Drakkar Noir
  • Idole
  • JPG2

Budem rada ak poradíte nejaké nové typy, ktoré by mohli konkurovať Fahrenheitovi :) Ďakujem!

Reklama

Dreamer 10.12.10 19:28

Gucci - Envy

Lalique - Encre Noire

Baldessarini - Baldessarini

FlirtBoy 10.12.10 21:51

ač mě trochu uráží, že se někomu nelíbí Quorum :lol:, i přesto zveřejním můj tip - Escada Homme 8)

(jinak souhlasím i s tím Baldessarini, co tady o příspěvek výš zmínil Dreamer)

Alex 11.12.10 15:02

keď sa mu páči L´Homme tak prečo trochu nepritvrdiť a neskusiť La Nuit de L´Homme Le Parfum

estelle 11.12.10 17:23

Posun ďalej u váženého bohéma by mohol byť s Fahrenheit Absolute alebo Egoiste (Chanel).

xronos 16.12.10 12:26
estelle píše:
Posun ďalej u váženého bohéma by mohol byť s Fahrenheit Absolute alebo Egoiste (Chanel).

jo jo … anebo Chanel Allure … ake Egoiste je větší nálož :)

Mirka 17.12.10 08:06
FlirtBoy píše:
ač mě trochu uráží, že se někomu nelíbí Quorum :lol:, i přesto zveřejním můj tip - Escada Homme 8)

od podzimu ji nosí manžel - jemná, až mýdlová - hezká, trochu menší výdrž, nebo se manžel málo polévá. Podle toho, co se pánovi líbí možná až příliš jemná. Já bych ji doporučila někomu parfémově nerozkoukanému, kdo nechce moc upozorňovat okolí, že se začal vonět.

Ale bude ji problém vyzkoušet, v parfumérce už zřejmě nebude.

FlirtBoy 17.12.10 15:42
Mirka píše:
FlirtBoy píše:
ač mě trochu uráží, že se někomu nelíbí Quorum :lol:, i přesto zveřejním můj tip - Escada Homme 8)

od podzimu ji nosí manžel - jemná, až mýdlová - hezká, trochu menší výdrž, nebo se manžel málo polévá. Podle toho, co se pánovi líbí možná až příliš jemná. Já bych ji doporučila někomu parfémově nerozkoukanému, kdo nechce moc upozorňovat okolí, že se začal vonět.

Ale bude ji problém vyzkoušet, v parfumérce už zřejmě nebude.

no jestli se manžel jen „polévá“ - tak to má asi nejspíš vodu po holení, tam je menší výdrž v porovnání s EdT i pravděpodob­ná…osobně mám u toaletky dobré zkušenosti s výdrží i projekcí, ale to je individuální 8)

xronos 19.12.10 22:11

Mno … možná by neškodilo si na týden dva ten bojémský život vyzkoušet a pak rozhodnout co se k tomu hodí ;)

Mirka 20.12.10 12:18
FlirtBoy píše:
můj tip - Escada Homme 8) má asi nejspíš vodu po holení

nene, má EDT (s rozprašovačem), kupovala jsem mu ji (jako všechny) já. AS nepoužívá, má plnovous. Včera jsem se dívala, že má neobvykle malou spotřebu a ptala jsem se proč. Nevěděl, neregistroval. Takže na vině je zřejmě rozprašovač - obvyklý počet střiků, málo tekutiny. Mě se líbí, a i tak ji řadím mezi jemnější, žádná brutálka to není (v dobrém).

RoSa 20.12.10 12:38
Mirka píše:
Včera jsem se dívala, že má neobvykle malou spotřebu a ptala jsem se proč.

Jo jo, správně! Kontrola musí bejt! :mrgreen:

jerry 20.12.10 12:40
Mirka píše:
má neobvykle malou spotřebu…

U auta by to byla úžasná vlastnost :lol:

FlirtBoy 20.12.10 14:50
Mirka píše:
FlirtBoy píše:
můj tip - Escada Homme 8) má asi nejspíš vodu po holení
nene, má EDT (s rozprašovačem), kupovala jsem mu ji (jako všechny) já. AS nepoužívá, má plnovous. Včera jsem se dívala, že má neobvykle malou spotřebu a ptala jsem se proč. Nevěděl, neregistroval. Takže na vině je zřejmě rozprašovač - obvyklý počet střiků, málo tekutiny. Mě se líbí, a i tak ji řadím mezi jemnější, žádná brutálka to není (v dobrém).

to s tou vodou po holení se vztahovalo ke Quoru, tam má taky EdT? :D

Mirka 21.12.10 09:17

Já o Quoru nepsala (má jen tuhé deo, flašku nechtějí z cheaps poslat a je teď dost zásobený, tak jsem jinde nepátrala).

Psala jsem o Escadě. Kontrola je snadná, flakon stojí na polici nad PC (rozbil jednu flašku v koupelně na dlaždičkách a od té doby je to tady). Jen mi chvilku trvalo, než jsem si srovnala, kdy jsem ji sem dala :mrgreen: .

FlirtBoy 21.12.10 15:06

už na to koukám…způsobuju zmatky, omlouvám se - jsem četl o mýdlovosti a hned si to spojil s Quorem, ach ty předsudky :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist