Vona pre mna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bounty
Učednice 77 příspěvků 15.07.08 18:29
Vona pre mna

Zdravim vsetky parfemove odbornicky a prosim o radu :-) Kedze s parfemami prave len zacinam, poprosila by som o pomoc pri vybere vone pre seba. V zime som pouzivala Lolitu Lempicku a zostanem pri nej aj dalsiu zimu. V lete a v teplejsich dnoch Miracle So Magic!, avsak sa mi nejako sprotivil, zda sa mi na mne prilis kysly.. okrem tychto voni sa mi velmi paci Shalimar, Hot Couture a Hypnotic Poison, ale zda sa mi, ze som na ne este primlada..

Vedeli by ste dat tipy na vonu nositelnu na jesen, resp. v miernejsich teplotach v lete pre 22 rocnu zenu - tmavu, stihlu, dlhe hnede vlasy, temperamentny typ.. ?

Dakujem za postrehy.. :-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 15.07.08 19:48

Vyzkousej jemne orienty od Bulgariho: Omniu, Blv Notte a The rouge.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.07.08 19:50

Keď sa ti to páči, tak to nos! Hocičo.
Hot Couture bola vytvorená hlavne pre mladé baby („hot“) a ani Hypnotic sa mi nezdá vekovo obmedzený (skôr teplotne). Dior ho propagoval pre mladé publikum - videla si tie reklamy s Millou Jovovich? Na tých fotkách má asi 23 rokov. http://www.imagesdeparfums.fr/Dior/TN_H … ison99.JPG

Ak sa ti zdá Shalimar príliš ťažký, skús Eau de Shalimar. Ja nosím Shalimar od veku 24 rokov.

Miracle So Magic je dosť ružový - vyskúšaj YSL Paris v koncentracii EDT.

Ďalšie tipy dám, keď mi napadnú :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 15.07.08 23:19

Určitě Hypnotic,jestli se ti líbí a všechny výše jmenované.Na věku nezáleží,když se v nich ty cítíš faajn :D :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.07.08 00:04

Nezkoušela jsi Attraction od Lancome ? Pro temperamentní a mladou slečnu by se velmi hodil, je taková „živá“, přitažlivá, květinově-dřevěná, velmi hezký tam voní iris. Táto vůně není slabá, ale zároven' není až tak příliš težká, je o něco lehčí než Shalimar a Hypnotic Poison.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.07.08 18:53

Súhlasím s Irenou aj Olekou.
Vyskúšaj aj YSL Cinema a jej letné odnože a Addict Eau Fraiche. A možno aj Pradu. A varianty Floweru od Kenza.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.07.08 19:47

Jestli se Ti líbí Hypnotic, tak už nic jiného nezkoušej a prostě ho nos… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 16.07.08 19:55

Myslím si totéž,když se v něm cítíš dobře,tak ho nos a nekoukej na to,kolik je ti let.Parfémy jsou taky trochu o sebevědomí. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 17.07.08 07:46

Já jsem měla včera Hypnotic, bylo poměrně teplo a nějak mi nevadil, dokonce manžel řekl, že hezky voním!! Nesmí se to přehnat s aplikací, kombinuji ho s mlékem (které mimch. hrozně dlouho vydrží vonět) a stříknu opatrně do podkolení jamky a do vlasů. Takže, kyž ti voní to co používáš, není co řešit. :lol: Vyzkoušej také Chanci, ta je i v teple moc hezká a pro mladé slečny O.K.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist