Voňavá kozmetika LUSH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.05.07 12:55

Vela som pocula o vyrobkoch LUSH, ktore vraj maju vela bajecnych voni. Nikdy som ich vsak nemala prilezitost vyskusat - postovne na Slovensko na lush.cz je 350 Kc a ich obchod v Zurichu som pri mojich cestach tam vzdy nejak obisla.
Co ste vyskusali? Ake to bolo a hlavne ako to vonalo?

(Dala som to sem a nie do prirodnej kozmetiky, lebo ma zaujima hlavne vonava stranka veci.)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.07 13:55

Ona to ani moc přírodní kosmetika není. Ve většině případů je to na hraně.
Občas se o tom baví holky na Nyxu, vůně jsou prý hezké, ale někdy až moc výrazné. A je to docela drahé…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.05.07 14:24

Vsak ja ich nechcem vsetky, a tie kupelove bomby su drahe, ale bolo by pekne mat mydlo s ozajstnou vonou fialiek (Gratuitous Violets) alebo iny maly luxus. Teda okrem vonaviek, tie su obvykle moj jediny luxus.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ivka  07.06.07 09:09

Občas si něco z LUSH koupím, naštěstí ho mám v Praze relativně blízko. Jejich vůně mi nikdy moc nesedly, možná je půjdu vyzkoušet znovu. Ale používám šampony, kondicionery a mýdla. Jestli fialky voní opravdu jako živé si nepamatuji, ale podle některých uživatelek fóra ano. Ale ostatní vůně mýdel jsou překvapivé a nestalo se mi, že by se mi tu nějaké nelíbilo. Mým favoritem je Angel Deligt, ale to se dá koupit jen okolo vánoc. Naposledy jsem si koupila Baheník a vůně mě nezklamala, je to směs šalvěje, nějaké zemité vůně, asi bahna, a ještě z toho cítím citron a dotek levandule. Čajovník kupodivu vůbec. Překvapivé je i mýdlo Demon in the dark, to je směs máty jablka. Rock Star jsem koupila neteřince a tam se vanilka změnila s mýdlovým základem v žužu. Navonělo mi to celou tašku a řekla bych, že se to za mnou trochu táhlo. Ale jako mýdlová vůně je to skvělé. Myslím, že stojí zato mýdla vyzkoušet. Občas se jejich obchod najde i na letištích.

roma  28.07.07 22:29

benvenuta, 22.8.2007 otvara Lush konecne obchod aj na Slovensku - konkretne v Auparku v BA :)

ka-mi  25.10.07 18:42

Lush nemusím:( víc mi to tam smrdělo než vonělo......

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.10.07 16:09

Benvenuto, to nejlepší co mají jsou ty jejich tuhé oleje na tělo. Báječně voní a potřeš kůži a hned vidíš jak se to rozpouští. Musím už běžet, ale zítra ti napíšu které jsou moje a mojí sestry oblíbené. Za zkoušku určitě stojí.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.10.07 16:17

Takže:
Fever - to když budeš mít položené někde, kde je teplo, třeba v koupelně, tak se tam pořád bude šířit nádherná vůně jasmínu
Soft Coeur - sladké srdíčko s kouskem čokolády, myslím, že je to jejich nejprodávanější
Therapy - je jejich první masážní olej a mně se moc líbí
Ještě mám Each Peach

Jinak já vím, že poštovné je dost, ale vždycky si spočítám, že když jedu do Prahy autobusem, pak co tam utratím za jídlo, neboť je to celodenní výlet, tak je to poštovné pořád levnější.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 29.10.07 14:47

Pokud jde o fialky, zrovna mýdlo mi moc nesedí. Pěna i šampon mi voní dobře, ale mýdlo je takové… divné, trochu jako umělá hmota. Ale každý má jiný nos a dokud to nevyzkoušíš, tak na to nepřijdeš. Pokud jde o mě, tak u nich necítím skoro nic, protože všechno přebije vůně obchodu a pak se kolikrát doma dost divím. Z mýdel se mi nejvíc líbil Alkmaar (jasmín + zimolez) a Waylander (převážně vetiver), ani jedno se už nevyrábí.
Ivka: pokud se ti líbí Angel Delight, možná se ti zalíbí i Miranda, přijdou mi hodně podobné.

Dodatek: dost taky záleží na várce, někdy je to opravdu sázka do loterie.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 07.11.07 07:37

Nedávno jsem omylem zaparkovala v Praze v nově otevřeném nákupním cetru Paladium - dopravní zácpa mně navedla do jejich garáží a při hledání cesty ven jsem na LUSH narazila. Samozřejmě jsem koupila „pár vzorečků“. Musím uznat, že vůně jsou zajímavé a neuvěřitelně vytrvalé. Bomby, sprcháče, masážní „mýdla“ atd. Všechno spolehlivě provoní koupelnu ( a my ji máme dost velkou a větranou ), noční košili i peřiny. Vůně jsou různé - hlavně „gurmánské“ - jídlo. Parfém jsem tam objevila jeden - Karma a je to zajímavá pomerančová vůně s velmi dobrou výdrží.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist