Vonava telova kozmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.11.07 23:11

Podelte sa so spravami o vonavych mydlach, kremoch, sprchovych geloch, dezodorantoch atd., ci uz ide o „naschval“ vonavu kozmetiku propagovanu ako vonavu alebo produkt, ktory ma len nahodou vynimocne vydarenu vonu.

Ja si teraz uzivam sprchovy gel White Tea and Apricot od Oriflame. Mmmm. A telove mlieko Avon Naturals Lime Blossom & Verbena. (Nie naraz.) Mam este sampon Avon Naturals ruza a ruzovy grapefruit a je potesenie s nim si umyvat hlavu.

Kdesi na MUA som citala, ze vyrobky Hamamelis (u ktorych parfumacia nie je prvorada) od Yves Rocher su parfumovane velmi prijemne a sviezo, tak ich planujem onuchat.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.11.07 16:35

Já teď půjdu koupit ten nový sprchový gel od Yves Rocher - Ylang Ylang, vůni oleje Ylang mám ráda, tak jsem zvědavá jak se jim povedl, mám tam teď 40% slevu, tak to chci využít. Jinak ty jejich sprchové gely voní dobře. Teď si nejsem jistá, ale ty Hamamelis ještě vyrábí? Myslela jsem, že už s tím skončili.
Skvělý je od YR ten šeříkový gel, mají to v těch kolekcích s vůní, mlékem, mýdlem…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.11.07 17:18

Já jsem si sama omezila výběr na přírodní (nebo aspoň převážně přírodní) kosmetiku, takže se mi příjemně zúžil a nejsem na tom jako s parfémama, kterých jsou tisíce a neustále mi hrozí sebevražda z frustrace :) YR má krásné květinové vůně, ale vzhledem k nedostatečné přírodnosti o ně moc nestojím.

Alverde sprchový krém Ylang&Vanilka - vanilkový moc není, ylang z toho cítím, celkově je vůně trochu divná, ale asi právě proto se mi líbí
Logona tělové máslo Oriental - úchvatná (ale zase kapku zvláštní) vůně, která připomíná nějaké čerstvě upečené pečivo s vanilkovým krémem a skořicí
Weleda růžový sprchový krém - dost výrazná vůně růží, mě se ale líbí
tělové oleje - od Alverde s růží a rakytníkem, zajímavá, taková „uklidněná“ růže; s pomerančem a santalem - jako sladký bonbon, tu moc nemusím; citron a cypřiš - dobrá supersvěží vzpruha. Levandulový od Lavery - levandule je klasika.
krém na ruce Alverde - jeden z mých velkých oblíbenců, vůně je nepopsatelná, ale když si namažu ruce, tak čichám a čichám, dokud vůně nevyprchá
sprchový olej Kamilka od Salusu - heřmánek + levandule, výsledkem je opět ne moc dobře popsatelná, teplá, sytě heřmánková vůně
růžový obličejový olej Salus - krásná, jemně růžová vůně jako z čerstvě usušených růží. Nicméně jinak se mi moc neosvědčil, je to směs jojobového a brutnákového oleje a ty jsou na mě moc lehké, pleť se rychle vysušila.
měsíčková mast Aromatica - tohle už je vyloženě pro úchyly :) je to sádlová mast a sádlové masti jak známo ne moc libě voní po sádle, třeba Dr. Popov, ale Aromatica to vyřešila silnou parfemací levandulí, která se v kombinaci s měsíčkem mění k nepoznání a výsledkem je silná, bylinně-nevímjaká vůně, nebo spíš aroma.

Koukám, že si na standardní líbivé vůně nepotrpím ani u kosmetiky :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.11.07 17:30

Já se snažím si kupovat tělová mléka vždycky k parfémům - člověk tím vrstvením pak voní opravdu celý den - sprcháč používám bez parfemace pro citlivou pleť z Biodermy - je vhodný i k mytí obličeje a „intimních partií“ - kyselé pH - nemůžu si ho vynachválit.
Teď jsem koupila dárkové balení Arancia di Capri - je tam sprchoové mléko a tělový krém a je to fakt bomba.Jinak jsem nedávno náhodou v Praze objevila LUSH a koupila od nich pár koupelových bomb a masážních „mýdel“ nebo co to je a tam je ta parfemace extrémní - provoní to pyžamo, peřiny a na dlouho…mně se hrozně líbí vůně řady s roztomilým názvem " Miláčku, umyla jsem naše děti"…je to s medem a kokosem…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.11.07 18:37

Kerze - prosím, neuraž se, ale já tak nesnáším slovo sprcháč. Fuj. Mezi voňavá témata se nehodí. :-)

Lush je velmi voňavá značka. Nejradši mám ty tuhé masážní oleje. Sestra si předvčerem přivezla mangový. Voní tím celá místnost.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.11.07 12:41

Ani ja si na slovo sprchac nepotrpim, ale kludne ho pouzivaj dalej. Nevedela som, ze Bioderma robi telovu kozmetiku. Ja milujem ich gel na tvar a vodicku Sebium H20. Tie ma konecne zbavili akne (nacase).
Inac ten toner ma tiez zvlastnu vonu. Pripomina mi…med? Neviem, moja flasticka je uz skoro prazdna a uz nevonia tak ako cerstva.

Ada, to vsetko znie strasne lakavo! Pisem si zoznam…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 28.11.07 10:24

benvenuta - Ten Hemmamelis od Yves Rocher vonia naozaj krásne, bola som až prekvapená. Priateľova mamka ho kúpila, je to sprchový gél…ostatné výrobky z tohto radu som neskúšala, ale určite vyskúšam. Vôňa je jemná, citrusovo-krémová, nepodobá sa na žiadnu Niveu a spol.A vytvára jemnú penu, pokožka po použití nebola podráždená ani som nemala pocit že sa nezmestím do kože… ja teraz milujem Camay, úžasné vône, mám Camay Vive Azur /vôňa podobná napr. EDT Pierre Cardin Marine pour Elle/ a z najnovšej kolekcie Chic mám Fleur Tiaré…mňam

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 02.01.08 10:57

Mne vyhovuje telová kozmetika Nivea a Dove, vôňa je nepríliš výrazná, evokuje u mňa pocit čistoty, sem tam si doprajem aj niečo parfémované, ako napr. naposledy YR sprchovací gel s vôňou perníčkov (vianočná edícia) a mám rada ružové glycerínové mydlá na ruky a mydlo Ooh La La od Lush a ešte Angels on Bare Skin (ale to je skôr peeling).

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 02.01.08 11:30

Na tělovou kosmetiku Nivea a Dove jsem dřív taky nedala dopustit a některé jejich výrobky používám dodnes, ale dávám si velký pozor, jestli nejde o nějakou „kašmírovou“ řadu nebo cokoli s kašmírovými proteiny. Po tom, co se za pojmem kašmír v kosmetice nebo složení parfémů skrývá, jsem nikdy nepátrala, ale v čemkoli je to pro mě spolehlivý zdroj fyzické nevolnosti (žádná hebkost, o reakci žaludeční a dalších sliznic ani nemuvě … ).

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist