Voňavé Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 01.11.07 10:58

Jakým parfémem letos obdaruješ své blízké a jaký bys ty sama chtěla pod stromečkem najít?U maminky přemýšlím o Nině Ricci L'Air du Temps nebo o Opiu,sestře nejsíš Miss Dior Chérie.Já sama ani letos tak nějak nevím,možná Moschino Cheap Chic,Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc nebo Flower Kenzo :)

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Zdenka  01.11.07 11:12

Zrovna jsem přemýšlela nad tím, že by se hodilo téma vánoc a vytoužených parfémů. Já bych chtěla asi Ninu a/nebo Very Sexy od Victoria´s Secret. No nejlépe obě. Ale taky čekám na nějaké další novinky, jestli mě něco neuchvátí. Zatím jsou všechny novinky spíš zklamáním.

Silis
Učednice 200 příspěvků 01.11.07 11:30

Já jsem konečně sehnala Rain od Demeter, tak už mám jeden dárek pro drahého ve skříni:))) Je to ale vůně na léto, takže ještě možná přidám 15 ml Pí, aby měl i cestovní balení své signature vůně.
Hmm, co bych chtěla já… Stejně se v zimě budu vonět nejčastěji Shalimarem, který mám zatím v zásobě. Ale dala bych si líbit ještě body lotion ve stejné vůni. A kdybych dostala klasický Dior Addict, tak bych už nic jiného nepotřebovala… na chvilku…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kača  01.11.07 12:00

Já pořád nevím,co manželovi.Nesnáší vanilku,cirtusy mu nevadí,ale necítí je,a má rád pačuli a mošus.Ale rozhodně nějaký parfém dostane..
Já mám u Ježíška papírek s Kenzo Jungle nebo Organza Indecence(tu asi ale ani ježíšek nesežene).Dceři chci koupit Ch.Aguileru-je to mezi třináctkama prý nový hit.Mamince jsem dala letos tolik parfémů,že by se v nich mohla koupat,takže budu muset vybrat něco jiného.
A tátovi?Já fakt nevím-on má rád poměrně silné,kořeněné vůně,ale já se v pánských nevyznám.Kdysi miloval ten Old Spice,neznáte někdo nějaký parfém,který by ho trochu připomínal (ale mě teda vadil).

lagerfeld  01.11.07 12:39

Silná vůně pro tatínka - co třeba Lagerfeld Photo?

Kača  01.11.07 13:19
lagerfeld píše:
Silná vůně pro tatínka - co třeba Lagerfeld Photo?

Už si píšu do notýsku,díky moc!:-)

Ella  01.11.07 13:26

Pro manžela sháním něco od Ježíška. Tedy zatím jenim přemýšlím kudy do toho. Měl Jill Senders Pure for him a potom Acqua di Qio od Armaniho. To je moc pěkná vůně, ale hodně chlapecká a na léto s ní voněli snad všichni chlapi a já chci pro "toho svého " něco méně celoplošného :-)

Také mně přišlo, že vzhledem k jeho věku (37 let) by mohl nosit něco více mužnějšího, prostě něco, co by bylo pro mě více sexy. Ne ale nějakou hodně silnou vůni - ta by se k němu vzhledem k tomu, že je to světlý typ ani nehodila a do na zimu dobře vytopené kanceláře by to také nebylo to úplně pravé. Vlastně by se dalo říci, že s pánskými vůněmi skoro vůbec zkušenosti nemám a ráda si nechám poradit, co kupujete vy svým drahým polovičkám.
Nevím, zda toto téma neodhodit spíše do Fóra o pánských vůních, ale když je nyní zde otevřeno okénko „Co na Vánoce“ - pojímám to takto.
 Díky

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 01.11.07 13:33

Silis, odkial mas Rain? Z Ebay?

Moj brat asi dostane Eau Imperiale de Guerlain - prejavil sa ako milovnik klasickych kolinskych zanru citrus-neroli-rozmarin a kazdy den sa polieva 4711. Pokusil sa mi stopit moj flakon Eau Imperiale, tak mu radsej venujem jeho vlastny.
Mama je zasobena svojou 5th Avenue nadlho dopredu, tak (odo mna) vonavku asi nedostane - jedine ze by som natrafila na Cerruti 1881 za dobru cenu.
Drahy mozno dostane Tumulte pour homme od Lacroixa, ale najprv sa musi uracit mi povedat, ci sa mu paci na kazdodenne nosenie. (Na kazdy den mal Nature Millenaire od Rochera, ale tu uz nevyrabaju, tak som mu prikazala NM setrit a pouzivat len pre mna - je na nom uplne uzasna.)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zdenka  01.11.07 13:40

Partner dostane asi nové Kenzo Tokyo, nebo BVL Pour Homme Soir, nebo Gucci Pour Homme, ale tu už měl, tak radši změnu.

Silis
Učednice 200 příspěvků 01.11.07 14:47

Benvenuta - ano, Rain mám z eBay, celý velký flakon:) Dorazila ze Států poměrně rychle, do deseti dnů jsem ji měla. - A Ty? Co si přeješ od Ježíška?

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.11.07 22:58

Manželovi nejspíš koupím po letech znovu Nightflight od Joop! Nosil ji, když jsme se seznámili - teď jsem ji znovu ucítila na klientovi a uvědomila si, že je to moje oblíbená pánská vůně - hezčí neznám. Mamince Boucheron Jaipur Saphir - tu má nejradši. Tátovi Duel od Annick Goutal - jsem zvědavá, co na ni řekne, ale jak jsem ji ucítila, evokovala mi tátu…Bráchovi Givenchy Pour Homme, švagrové Emporio Armani. Děti mají zatím nejraději vůně, které se linou z kuchyně…No, a já ještě nevím…Nechávám si posílat tuny vzorků, tak snad něco vyberu…nějakou tuberozu, asi…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome soptik
Nováček 7 příspěvků 04.11.07 07:54

manžel mi koupil k vánocům od Armani Glam.
Lidi ho ale odsuzují.
Znáte ho?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome soptik
Nováček 7 příspěvků 04.11.07 07:55

doplňuji city Glam je růžová(obal)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.11.07 10:12

Sestra má před vánocemi ještě svátek(Barbora) tak k svátku chtěla Lauru a pod stromek Angela, mamka miluje Miracle so Magic, ale toho má ještě litr od loňska, nic jiného nechce, všichni jí ho strašně chválí, tak nevím. A taťkovi Drakkar Noir od Guy Laroche, to je jeho stálice,ale letos se mu zalíbila Hypnose od Lancome, tak možná bude změna :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 04.11.07 10:25

Pro manžela bude pod stromečkem Tokyo od Kenza,příjde mi tak akorát,že nemůže urazit,pro mne vytoužený Hon za motýly L´Artisan,pro maminku elegantní Magie Noir,švagrová obdrží Emotion L.Biagiotti a dcera je naštěstí ještě moooc malá na parfémy,na ní ušetřím,ta zatím nejvíce ocení pěkně měkoučkého medvídka na mazlení.;)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist