Voňavé výhry :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 19:56
Voňavé výhry :)

Vyhrali jste nekdy neco vonaveho? pochlubte se :)

ja ted v jednom casopise bright crystal od versaceho

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 22.01.09 20:13

Tak to máš dobrý :wink: Jak se ti ji podařilo vyhrát? :wink:

Já nic. Jednu dobu jsem to zkoušela ve Fannu, ale nikdy nic :cry:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

MoncaV
Učednice 97 příspěvků 22.01.09 20:14
výhra

já jsem vyhrála před měsícem tělové mléko Flowers od Kenza.Normálně bych si nekoupila,ale jako výhra je to příjemné :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 20:35
chaantal píše:
Tak to máš dobrý :wink: Jak se ti ji podařilo vyhrát? :wink:Já nic. Jednu dobu jsem to zkoušela ve Fannu, ale nikdy nic :cry:

za dopis :) ve fannu taky nikdy nic - ale prilezitostne to zkousim porad ;)

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 22.01.09 20:44
jasmina píše:
Vyhrali jste nekdy neco vonaveho? pochlubte se :)ja ted v jednom casopise bright crystal od versaceho a ackoli jsem na vune strasny neurotik (hned tak neco mi nesedi - napr. takova plus plus - hodne lidem pripada jako vanilkove mleko - a ja zrovna musim patrit k te mensine, co v ni citi biolit :D) tak tahle vune mi prekvapive docela sedi, takze me to potesilo o to vic :)

To jsme s Jasminou dvě…já to tam vyhrála také. 2 z 5…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 20:46

dost nahoda :D

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.01.09 21:11

Já jsem taky jednou vyhrála parfém, za dopis, ale bohužel ke mně nikdy nedorazil, protože si ho přivlastnila sousedka :cry: I to je jedno velké mínus, jak fungují naše pošty..

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.01.09 21:40
fiore píše:
Já jsem taky jednou vyhrála parfém, za dopis, ale bohužel ke mně nikdy nedorazil, protože si ho přivlastnila sousedka :cry: I to je jedno velké mínus, jak fungují naše pošty..

Jak si jej mohla přivlastnit??? A taky popravdě nechápu, proč to dávají sousedům, stalo se mi to též a byla bych si balíček vyzvedla sama dřív na poště, protože jsem věděla, že tam bude… Jenže nebyl, měla ho sousedka, která zazvonila až pozdě večer :(

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 22.01.09 21:50

Jak? Jen pro zajímavost… Ztrácely se mi dopisy z Německa. Stěžovat si pomalu není jak, když je to poslané obyčejně…
Je to vždycky o lidech…
Náhodou jsem zjistila, že paní pošťačka chodí na kafíčko k jedné sousedce a tu jsem potom skutečně náhodou přistihla u rozdávání zásilek do schránek .....
Nevím jestli to byla ona co škodila, ale je to pro mě neprofesionální přístup…
Potom se můžeme divit jak chceme

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 22.01.09 21:53

Nám chodil domů každý měsíc časopis, zabalený, jednou nepřišel a další den nám ho dala sousedka, hezky rozbalený a přečtený.
Pošťačka ho nechala u ní, tak proč si nepočíst, že :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.01.09 22:31

Ten jejich systém s doporučenými dopisy a balíčky taky nechápu… Když jde člověk pro cizí dopis na poštu, musí mít kromě občanky i speciální průkazku zástupce. Zato v baráku to dají klidně sousedovic psovi. :roll: (Pomíjím pošťačku, co pravděpodobně neuměla číst a rozdávala dopisy po městě do schránek zcela náhodně, tu naštěstí po měsíci vyrazili.)

Zpět k tématu - parfém jsem nikdy nevyhrála. Jenom si nemůžu vzpomenout, jestli jsem kdy o nějaký vůbec soutěžila.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.01.09 22:45
maricka píše:
fiore píše:
Jak si jej mohla přivlastnit??? A taky popravdě nechápu, proč to dávají sousedům, stalo se mi to též a byla bych si balíček vyzvedla sama dřív na poště, protože jsem věděla, že tam bude… Jenže nebyl, měla ho sousedka, která zazvonila až pozdě večer :(

Bohužel je to tak. Šla jsem s malou nakoupit a mezitím přišla pošťačka s doporučeným dopisem. No a protože se jí to nechtělo " tahat" takovou těžkou zásilku zpátky že, dala to sousedce. Bohužel takové, co byla známá tím, že má dlouhé prsty.
Pošťačka na záskok, celkem slušná alkoholička mi "zapomněla " vhodit do schránky upozornění, že to mám u sousedky.
Až když jsem se po měsíci ptala v redakci, jestli už mi posílali parfém, paní řekla že ano, tak jsem byla v šoku.
Nakonec udělala reklamaci a zjistilo se podle podpisu, že to udělala ona.
Já byla i na polici a holky představte si, že s ní nikdo nehnul..
Tak jsem tehdá řekla, kéž by se z toho chtěla opupínkovat :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 22.01.09 22:57

Před roky jsem posílala tajenky křížovek z Burdy a na jednu vyhrála kosmetiku Oriflame, tělovou řadu Ocean Algae :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.01.09 07:30

Jé tak to já si vyluštila jen punčochy :conf:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.01.09 07:31
fiore píše:

Já bych podala oficiální stížnost na poštu, tohle přece není možné :evil: To se může stát snad jen v Čechách

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist