Voňavé výhry :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 19:56
Voňavé výhry :)

Vyhrali jste nekdy neco vonaveho? pochlubte se :)

ja ted v jednom casopise bright crystal od versaceho

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 22.01.09 20:13

Tak to máš dobrý :wink: Jak se ti ji podařilo vyhrát? :wink:

Já nic. Jednu dobu jsem to zkoušela ve Fannu, ale nikdy nic :cry:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

MoncaV
Učednice 97 příspěvků 22.01.09 20:14
výhra

já jsem vyhrála před měsícem tělové mléko Flowers od Kenza.Normálně bych si nekoupila,ale jako výhra je to příjemné :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 20:35
chaantal píše:
Tak to máš dobrý :wink: Jak se ti ji podařilo vyhrát? :wink:Já nic. Jednu dobu jsem to zkoušela ve Fannu, ale nikdy nic :cry:

za dopis :) ve fannu taky nikdy nic - ale prilezitostne to zkousim porad ;)

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 22.01.09 20:44
jasmina píše:
Vyhrali jste nekdy neco vonaveho? pochlubte se :)ja ted v jednom casopise bright crystal od versaceho a ackoli jsem na vune strasny neurotik (hned tak neco mi nesedi - napr. takova plus plus - hodne lidem pripada jako vanilkove mleko - a ja zrovna musim patrit k te mensine, co v ni citi biolit :D) tak tahle vune mi prekvapive docela sedi, takze me to potesilo o to vic :)

To jsme s Jasminou dvě…já to tam vyhrála také. 2 z 5…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.01.09 20:46

dost nahoda :D

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.01.09 21:11

Já jsem taky jednou vyhrála parfém, za dopis, ale bohužel ke mně nikdy nedorazil, protože si ho přivlastnila sousedka :cry: I to je jedno velké mínus, jak fungují naše pošty..

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.01.09 21:40
fiore píše:
Já jsem taky jednou vyhrála parfém, za dopis, ale bohužel ke mně nikdy nedorazil, protože si ho přivlastnila sousedka :cry: I to je jedno velké mínus, jak fungují naše pošty..

Jak si jej mohla přivlastnit??? A taky popravdě nechápu, proč to dávají sousedům, stalo se mi to též a byla bych si balíček vyzvedla sama dřív na poště, protože jsem věděla, že tam bude… Jenže nebyl, měla ho sousedka, která zazvonila až pozdě večer :(

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 990 příspěvků 22.01.09 21:50

Jak? Jen pro zajímavost… Ztrácely se mi dopisy z Německa. Stěžovat si pomalu není jak, když je to poslané obyčejně…
Je to vždycky o lidech…
Náhodou jsem zjistila, že paní pošťačka chodí na kafíčko k jedné sousedce a tu jsem potom skutečně náhodou přistihla u rozdávání zásilek do schránek .....
Nevím jestli to byla ona co škodila, ale je to pro mě neprofesionální přístup…
Potom se můžeme divit jak chceme

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 22.01.09 21:53

Nám chodil domů každý měsíc časopis, zabalený, jednou nepřišel a další den nám ho dala sousedka, hezky rozbalený a přečtený.
Pošťačka ho nechala u ní, tak proč si nepočíst, že :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.01.09 22:31

Ten jejich systém s doporučenými dopisy a balíčky taky nechápu… Když jde člověk pro cizí dopis na poštu, musí mít kromě občanky i speciální průkazku zástupce. Zato v baráku to dají klidně sousedovic psovi. :roll: (Pomíjím pošťačku, co pravděpodobně neuměla číst a rozdávala dopisy po městě do schránek zcela náhodně, tu naštěstí po měsíci vyrazili.)

Zpět k tématu - parfém jsem nikdy nevyhrála. Jenom si nemůžu vzpomenout, jestli jsem kdy o nějaký vůbec soutěžila.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.01.09 22:45
maricka píše:
fiore píše:
Jak si jej mohla přivlastnit??? A taky popravdě nechápu, proč to dávají sousedům, stalo se mi to též a byla bych si balíček vyzvedla sama dřív na poště, protože jsem věděla, že tam bude… Jenže nebyl, měla ho sousedka, která zazvonila až pozdě večer :(

Bohužel je to tak. Šla jsem s malou nakoupit a mezitím přišla pošťačka s doporučeným dopisem. No a protože se jí to nechtělo " tahat" takovou těžkou zásilku zpátky že, dala to sousedce. Bohužel takové, co byla známá tím, že má dlouhé prsty.
Pošťačka na záskok, celkem slušná alkoholička mi "zapomněla " vhodit do schránky upozornění, že to mám u sousedky.
Až když jsem se po měsíci ptala v redakci, jestli už mi posílali parfém, paní řekla že ano, tak jsem byla v šoku.
Nakonec udělala reklamaci a zjistilo se podle podpisu, že to udělala ona.
Já byla i na polici a holky představte si, že s ní nikdo nehnul..
Tak jsem tehdá řekla, kéž by se z toho chtěla opupínkovat :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 22.01.09 22:57

Před roky jsem posílala tajenky křížovek z Burdy a na jednu vyhrála kosmetiku Oriflame, tělovou řadu Ocean Algae :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.01.09 07:30

Jé tak to já si vyluštila jen punčochy :conf:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.01.09 07:31
fiore píše:

Já bych podala oficiální stížnost na poštu, tohle přece není možné :evil: To se může stát snad jen v Čechách

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist