Voňavý dar pre maminu a svokru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 25.06.12 19:00
Voňavý dar pre maminu a svokru

Ahojte, už sa tu pár dní trápim nad parfémovými darmi pre maminu a moju budúcu svokru, ktoré by som im chcela dať ako poďakovanie v deň mojej svadby. Viem, že jednoduchá cesta vedie cez darčekový poukaz, no práve to nechcem, nakolko si myslím, že ovela väčšiu radosť by im urobil konkrétny dar a nie neosobný poukaz (okrem toho mám s darčekovým poukazom zlú skúsenosť - pred rokom som mamine k narodeninám kúpila poukážku do H&M a nakoniec za ňu kúpila oblečenie pre brata a sebe nič). No a k vôňam: mamina používa Gucci Eau de Parfum II, Chloe, Daisy, Éclat D Arpege, nešetrí nimi, svokre sa páčila Truth a avon vône, v podstate čokolvek čo som jej darovala využila, nakolko sama by si parfém nekúpila, keďže sa sama stará o tri deti. Obe majú 55 rokov, vôňami sa oblievajú. Premýšlala som nad SPI, pretože má nádherný flakón a určite by z neho mali radosť, len či by im jeho vôňa sadla? Potom som uvažovala nad Noa, no tá sa mi zdá až príliš jemná, chcelo by to niečo intenzívnejšie. Pre svokru som už uvažovala nad Éclatom D Arpege, čo však potom mamine? Som v koncoch… :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 25.06.12 19:08

Napadly mě ( ať jedné či druhé ):

Givenchy Eaudemoiselle
Balenciaga Paris
Annick Goutal Petite Chérie
Kenzo L'Eau par Kenzo

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 25.06.12 19:23

Eaudemoiselle by mohla byť, ale možno si ju dám na svadobný deň ja sama :-)
Kenzo a Annick Goutal sú značky, ktoré mi nevoňajú

A čo tak Love in Paris? Blbosť?

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 25.06.12 19:47

Já myslím, že Love in Paris je dobrý nápad. Premier Jour by taky mohl jít. Mamince bych možná vybrala raději SPI L'Eau, jestli má ráda jemnější vůně. A pak třeba NR Essence nebo výraznější EL Pleasures a EL Intuition, ale to už je možná moc výrazné. Moc se mi líbí dát mamince a švagrové parfém jako poděkování :potlesk:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 25.06.12 20:53

Premier Jour sa mi pozdáva, kúpim k tomu aj sprcháč a bude z toho pekný setík :-)

ak má niektorá ešte nejaký tip, sem s ním :-)

barbucha  25.06.12 21:18

No, jestli tchyně využije všechno, co od tebe dostane… tak bych byla pro ten SPI (klidně L´Eau) - je to dárek k vyjímečné příležitosti, tak ať má i odpovídající, reprezentativní vzhled!
Když už nejdeš do Chanelu ;)

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 25.06.12 21:28

@salome82
Moje máma i tchyně jsou na tom podobně. Téměř všechno, co jim dám, berou s vděčností (hlavně květinové vůně). Samy si koupí tak leda nějaký Oriflame (nemyslím to nijak zle). Úplně jemné vůně nevybírám, obě prý je moc necítí.
Volila bych pro každou jinou vůni, možná si ji budou chtít vzít v den Tvé svatby, tak ať nemají stejnou.
Já bych nejspíš vybrala Champs-Elysées. Je to výrazná, květinová, elegantní vůně, dost výjimečná (samy si ji asi nekoupí).
A možná J´Adore? Já bych prostě vybírala květinovou vůni.
A taky bych darovala jen vůni, jako šperk, přijde mi, že sprchový gel to trošičku degraduje. Ale to je jen můj názor. :D

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 25.06.12 21:57

Už aj nad Chanelom som uvažovala, mamine sa páči Coco Mademoiselle a tak som myslela, že Chanel Chance by sa jej mohol páčiť
pri svokre je to ťažké v tom, že vlastne neviem čo sa jej páči nakolko vždy vôñu zdedí od dcér a tak mala už kadečo, ale keď sa jej páčil ten Truth, tak možno na ten štýl niečo?

Alena_In: neviem prečo, ale stále som mala predstavu, že im dám darček priamo v deň svadby, ale vlastne ovela lepšie by bolo dať im ho skôr, nebudú aspoň porovnávať, by z toho mohol byť nakoniec trapas

barbucha  25.06.12 22:44
@salome82 píše:
Už aj nad Chanelom som uvažovala, mamine sa páči Coco Mademoiselle a tak som myslela, že Chanel Chance by sa jej mohol páčiť

8o Tak proč ne rovnou Mademoiselle?

S tím trapasem je to pravda - už proto bych volila asi stejnou značku. Tj. záruku evidentně stejný cenový relace ;)
A rozhodně v předvečer svatby - aby se mohly ráno slavnostně (a nově) navonět :lol:

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 25.06.12 23:18

Pretože v auguste má mamina narodky a ja jej ju chcem na ne darovať, predsalen je to trochu drahšia vôňa a okrem toho by som mala potom problém, čo jej dám na narodeniny :D

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 26.06.12 18:01

Euphorii, Cinému, NR for Her, Stellu i Stellu Rose Absolut.
Jsou sice o 10 starší než já, ale „vůňový“ vkus je podobný.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 26.06.12 18:37

Myslím, že nakoniec ostanem pri Chaneli :-)
pre svokru uvažujem nad No.19, nakolko ho Ada prirovnáva k Truth (ktorý sa svokre dosť páčil) myslíte, že to bude velký risk?

barbucha  26.06.12 21:34
@salome82 píše:
Myslím, že nakoniec ostanem pri Chaneli :-)

No vidíš :palec: No. 19 bych vzala ale EDT, radši.
Mamině vem tu Mademoiselle, ať jí to není líto - a na narozeniny vymysli něco jinýho :mrgreen:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 27.06.12 13:07

Možná jsem bačkora, ale No.19 bych bez vyzkoušení neriskovala. Podobná Truth mi moc nepřijde. Raději bych brala No.19.Poudré.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist