Voňavý kútik samochvály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.07.13 10:19
Voňavý kútik samochvály

Oblečenie tip-top, vôňa:dokonalá, nálada skvelá a predsa… okolie ostane bez reakcie, alebo Vás ešte skritizuje? Nezúfajte! Náš voňavý kútik je tu pre každého. Samochvála totiž v tomto prípade vonia. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.07.13 10:24

Dnes mám na sebe bielu čipkovanú sukňu, biely top s nariasenými rukávmi, tenký opasok koňakovej farby, béžové lodičky a kabelku koňakovej farby. Vlasy mám vyčerané do copu a zopnuté sú zlatou sponou. Náramok zlatej farby, nechty sú upravené a nalakované, farba: malinovo- červená. Vôňa: Perles de Lalique.
A maximálne sa dočkám v kancli vety: zase si akási nahodená …tá tvoja voňavka je ako pre starú dámu do divadla (krútenie hlavou).

Ale mne je fajn. :mrgreen:

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 22.07.13 10:27

@opoponax
Tak tohle tema je presne pro mne, v tech vedrech musim sedet doma, nekde bych odpadla. Tak se musim pochvalit sama - sice mam triko a kratasy, ale krasne vonim Zuhoorem !

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 16 odstřiků 135 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dusty  22.07.13 10:27

Dnes sa cítim nádherná - som celá v bielom - ľan a šifón, k tomu doplnky farby bielej kávy, zirkónové náušnice, poslušný nádherný veľký pes na vodidle a DUNE. :mrgreen: Svojou sošnosťou - takmer 180 cm - a vrodeným odťažitým správaním umocneným dnes samopresvedčením o vlastnej nádhere a bez debaty luxusným parfumom kolem oči krpatým krivonohým pneumatikóznym seksiciam po zenite v obtiahnutom elastickom cool oblečení. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mohlo by mi to vydržať aspoň týždeň.

Příspěvek upraven 22.07.13 v 10:31

dusty  22.07.13 10:28

@opoponax YES! :mrgreen:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.07.13 10:31

@babčamk Výborne! :mrgreen: Chválim! :potlesk:

@dusty ;)

Příspěvek upraven 22.07.13 v 10:35

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 22.07.13 10:33

@dusty
Musi Ti to hrozne sluset! :potlesk:

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 22.07.13 10:35

@opoponax
Diky, ty arabky jsou fakt nejlepsi v horku! Konecne jsem nasla neco, co mne s vedrem smiri, i kdyz musim drepet doma! :mrgreen:

dusty  22.07.13 10:35

@babčamk Práve tak ako tebe fialkový Zuhoor k domácemu outfitu. Ide o to, ako sa človek cíti. Pokiaľ sa ti namiesto pochvaly dostane prejavov závisti, je to ešte lepšie. :mrgreen:

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4712 příspěvků 22.07.13 10:38

@dusty Já Tě úplně vidím. A ten len závidím. Je chladivý a tolik ho u nás bývalo

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 55 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 3 parfémy

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 22.07.13 10:38

@dusty
To se mi moc doma nestava, dcera ma presne opacny vkus (krome jedne vune, kterou mi nejdriv dala, pak ji na mne citila a zase mi ji sebrala :mrgreen: ) na vune, takze kdyz se mi nelibi, libi se ji. :mrgreen:
Ale je fakt, ze se vonim pro sebe a je mi tak moc dobre :hug:

Černá káva
sv. Parfema z Kecálburgu 4712 příspěvků 22.07.13 10:55

Myslím si, že se každá voníme pro svůj dobrý pocit a když nás někdo pochválí je to příjemný bonus.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 55 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 3 parfémy

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 22.07.13 10:58

@Černá káva
:palec:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 23.07.13 15:08

Vida, super téma. Bóže já dnes tak dobře voním Fracasem, úžasná vůně se lehce rozprostírá a nejen to, dobře i vypadám, černé letní boty na vysokém podpatku, světle meruňkové kalhoty, peplum top bez rukávů černobílý a dlouhý černý náhrdelník, černobílou kabelku,no prostě paráda :dance: :lol: tak a je to 8)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Aoname  23.07.13 15:16

Krásné téma. Taky se dnes cítím velice dobře. Cernobílé šaty zdobené černou krajkou, náhrdelník a náušnice s bílým kamenem, černé sandálky na vysokém úzkém podpatku, černobílé velké psaníčko - stejný vzor jako na šatech. Rudé nehty i rtěnka a La Fille de Berlin. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist