vone od Canali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 26.05.09 16:10
vone od Canali

Canali Men, Black Diamond, Canali Men Prestige, Summer Night…pozna niekto tieto vone??? su hodnotene velmi dobre a vraj su velmi sexy,,,

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 28.05.09 19:03

Tak jsem synovci uzmul Summer Night a jsem neskonale překvapen. Je to snad první vůně, kterou necítím. Přesněji řečeno cítím ji asi tak minutu. Nedalo mi to a zlil jsem se znovu, a to doslova od hlavy až k patě. A zase nic. Tak jsem zmáčel důkladně papírek… a něco málo cítím (citrusy). Kde se poděly všechny ty složky uváděné ve složení? Ať k sobě čuchám, jak čuchám, cítím jen vůni čisté pokožky (ani na oblečení žádná stopa). Že by to byl záměr tvůrců? Že by nějaká nahá vůně?

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.05.09 23:18

no ja sa k summer night neviem vyjadrit, ale coskoro ku mne dorazi vzorka na canali men a na tu su velmi dobre ohlasy,,, som zvedavy ci aj pravdive

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist