vone od Canali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 26.05.09 16:10
vone od Canali

Canali Men, Black Diamond, Canali Men Prestige, Summer Night…pozna niekto tieto vone??? su hodnotene velmi dobre a vraj su velmi sexy,,,

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 28.05.09 19:03

Tak jsem synovci uzmul Summer Night a jsem neskonale překvapen. Je to snad první vůně, kterou necítím. Přesněji řečeno cítím ji asi tak minutu. Nedalo mi to a zlil jsem se znovu, a to doslova od hlavy až k patě. A zase nic. Tak jsem zmáčel důkladně papírek… a něco málo cítím (citrusy). Kde se poděly všechny ty složky uváděné ve složení? Ať k sobě čuchám, jak čuchám, cítím jen vůni čisté pokožky (ani na oblečení žádná stopa). Že by to byl záměr tvůrců? Že by nějaká nahá vůně?

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.05.09 23:18

no ja sa k summer night neviem vyjadrit, ale coskoro ku mne dorazi vzorka na canali men a na tu su velmi dobre ohlasy,,, som zvedavy ci aj pravdive

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist