Vône pre horúčavy 35C +

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 02.03.09 01:38
Vône pre horúčavy 35C +

Prosím poraďte, aká voňa-e by bola vhodná pre letné blízkovýchodné vnútrozemské horúčavy, kedy je 35C minimálne. Postačí niečo z poličky? Mám aj pár kandidátov na kúpu (S.Dali Eau de RubyLips, Ralph Lauren Polo Sport Woman, Diesel Diesel Fuel for Life, Dior Addict 2…)-nezačnú sa tie citrusovky nepríjemne rozkladať v takom teple? Vôňa by mala byť hlavne ľahká, osviežujúca a príjemná. Samozrejme môžu byť aj iné, ako som spomenula vyššie… Keďže budem v oblasti, kde si nebudem môcť kúpiť náhradu, vyberám vopred. ďakujem

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 02.03.09 09:06

Už tu niekto spomínal, že v tykých horúčavách sa rozkladajú nádherne predovšetkým orientálky, napríklad Shalimar. Čo sa týka sviežich vôni možno Soleil Di Capri, Un jArdin Sur de Nil, niektore Allegorie od Guerlaina, možno nejaké pánske varianty sviežich vôni.
Al k tomuto sa určite vyjadria fundovanejšie dámy:-)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 02.03.09 09:09

do velkych horucav urcite nie eau de rubylips, pretoze sice nema velku vydrz, tak vo velkom teple by mohla velmi „lepit“, a to iste si myslim aj o addicte2, nezniesla by som ju v nasich zemepisnych sirkach pocas 30 stupnovej horucavy.. nieto este tam, kde je teplejsie.. Bola tu niekde tema „vona do lepkaveho pocasia“, tam by sa mozno dali nejst nejake tipy :o)

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 02.03.09 09:11

Mám dobrou zkušenost s DKNY Woman,ta vůně mě příjemně chladí a voní čistotou, takže se člověk necítí v tom vedru ulepený :) Do parna ideální :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 02.03.09 09:12

Me se v tureckem letnim vedru osvedcily Cyclades, Tropiques a Chance Eau Fraiche :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 02.03.09 09:19
Dakujem

Shalimar ani odlahcena verzia nie, nemozem jej prist na chut, chodim poctivo ovoniavat, ci sa to nahodou nezmeni, zatial vsak nic take:( Guerlainy su dobry napad, uplne som na ne zabudla, z Allegorii som doteraz vonala len 1 a uz si ju ani nepamatam:(, ale dost som o nich citala tu na fore. Hermes Un Jardin Sur Le Nil sa mi zdal tazky, alebo res. moc vyrazny, jednoducho nie pre mna, skor mi pride pre starsie zeny (bez urazky vsetkych obdivovateliek a majiteliek…) Dakujem za dalsie tipy! Chanel, Lancome by mohli mojmu nosu sediet:)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 02.03.09 09:25

Já jsem docela ráda v parnu používala Miracle Summer. A jinak i do velkých veder Chanci EDP.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 02.03.09 10:03

CK IN2U som si dosť užívala v lete, neskazila sa na mne, mala som ju v Chorvátsku, a preto mám len tie najlepšie spomienky :wink:

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 02.03.09 11:40

DKNY Woman je do horka fajn, chladí… :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 02.03.09 13:21

Na léto používám výše zmíněný Nil, Moschino Fanny, Chanel Chance Eau Fraiche, Police Eyes for You, Aqua di Roma od Laury Biagiotti, … Mám vyzkoušno, že vhodná letní vůňka je i Hermes Caleche Eau Delicate, Faubourg24 Eau Delicate. Prostě lehčí vůně s trochu citrusovým, mýdlovým či hořkým nádechem. Mám ráda těžké vůně a orientálky, ale jejich použití v létě si neumím představit - to by porazilo mne i celé širé okolí (jela jsem jednou v parném létě tramvají, kde jedna paní byla silně naparfémovaná Angelem - byla to hrůza, která kolem ní vytvořila prázdný prostor a obracela všem ostatním žaludek i na druhém konci tramvaje).

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 02.03.09 13:42

ja mam nejlepsi zkusenost pri tak vysokych teplotach, s Moschino Funny..hodne oslovila i okoli, protoze pokazde se nasel nekdo, kdo uvital prijemne osvezeni jemnymi citrusy…dost sviezenek pri teto teplote se na me kuzi rozlozila v jakysi cpici smradek a je fakt ze od leta ani nemam odvahu par adeptu ani znovu vyzkouset..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome sfinga
Nováček 1 příspěvek 02.03.09 14:42

Vůně z mojí poličky, které mi v parném létě dělají službu: Dior Escale Portofino, sušší fíkové vůně (l´Artisan Premier Figuer, Hermes Jardin Mediterranée apod.), Bulgari Aqua Marine pour Homme, Prada Man (obecně hodně pánských vůní mi v létě jde), paradoxně CK Obsession taky, tak si myslím, že i některé teplé vůně v létě fungují, Prada Infusion d´Iris. Také se hodně polévám těmi lehkými Yves Rocher toaletkami (pomeranč, pivoňka), ale ony bohužel nevydrží, to bys jich tam musela dovézt karton, jinak by byly ideální.

Na poličce 58 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.03.09 15:05

Ja si v letných horúčavách veľmi pochvaľujem Lancome O oui a dostávam na ňu aj veľa komplimentov. :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 02.03.09 15:33

Mám velmi dobré zkušennosti s řadou vůní čajových vůní L'Occitane - z těch co mám ve vedru nejraději používám Zelený čaj s mátou a Bílý čaj

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist