vone zn. gianfranco ferre

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juno
Učednice 167 příspěvků 03.09.10 14:30
vone zn. gianfranco ferre

mozete mi pomoct s mapovanim? vsetky vyzeraju velmi zaujimavo, pre mna snad jedine ta ruzovka nic nebude, cuchala som ale jedine vzorku ferre ferre a bola uzasna.
co tie ostatne? giefeffe? ferre lei? essence d´eau? a ine?

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 57 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 03.09.10 19:50

ja som kúpila na slepáka a len na základe super recenzií Ferré Ferré a musela preč z domu, vadila mi :conf: Tá ružová Rose mi nevadila, ale ani ma nijak extra neohúrila. Ostatné som neskúšala…
Jo a ešte pánska Ferré taká tá modrá Acqua Azzura, to je ako vyšitá dámska Light Blue :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

juno
Učednice 167 příspěvků 03.09.10 20:08

evulik, ale ja mam pocit, ze je viacero tych ferre ferre typov…ja som mala taky, co mal prvy zavan s takym ananasovym nadychom

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.09.10 21:26

Gieffeffe - hodně proměnlivý unisex - od jemně kořeněného mýdla přes lehkou ambru až k osvěžující vůni typu Eau de Cartier nebo Trussardi Bianco). Dost mě mrzí, že se už nedělá.

Ferré - krémová bílokvětinová ambrovka

Ferré Rose - naprosto zapomenutelná tuctová ovocenka s růží

In The Mood for Love - bílé kytky s dominantní magnólií

Ferré Rose Princesse - podle složení bych soudila na něco sladkého ovocně kytkového, ovšem na mě to vonělo výrazným libečkem

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

juno
Učednice 167 příspěvků 03.09.10 21:42

jej dakujem, ten giefeffe ma laka velmi

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.09.10 21:58

Také by mě zajímalo, jak ten Gieffeffe voní…

Mají ho tady (tedy alespoň to píšou…): http://www.parfemy-elnino.cz/toaletni-v … -8644.html

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 04.09.10 14:49
juno píše:
evulik, ale ja mam pocit, ze je viacero tych ferre ferre typov…ja som mala taky, co mal prvy zavan s takym ananasovym nadychom

Mala som tento: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

A už neviem, aký nádych mal, ale pripomínal mi Tresor :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 04.09.10 16:45

mne sa paci Ferre Ferre a este teraz novinka In the mood for love Pure je pekna :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.09.10 17:27

Nejvíc mne zaujala Essence d´Eau /časem plánuju pořídit/, ostatní jsou buď sice pěkné, ale průměrně /nemusím mít/, anebo mne vůbec neoslovily /aspoň prozatím/
Essence je zajímavá, velice ženská, teplejší konvalikonko-květinově ovocná pudrová /dokonce bych řekla něžná / vůně s optimistickým nábojem. S křehkosti možná leckdo nebude souhlasit, ale přestože je to držák, květy jsou zastřené v záplavě dalších složek - výsledek harmonický, jemný pudrový poprašek na sladěné směsi květin a ovoce. Rozhodně žádná unylá konvalinka nebo tuctovka /na druhé straně okolí pravděpodobně pro Essenci nebude omdlévat hrůzou ani zběsile větrat, co je to zas za dryák :lol: / Všem se asi nezalíbí, ale komu ano, mohl by mít krásný parfemový přírustek :D

*** Doplnění:
Po dalším zkoušení musím upravit popis výš - sedí na teplejší dny. V době ochlazení /v práci je dokonce přímo mrazivo :lol:/ voní Essence výrazně medově, není tak mnohovstevnatá a je jemnější /hned ze začátku vzniká jednolitý, něžný medový obláček/. Pěknější ve smyslu zajímavější se mi zdála kupodivu v létě /ale nositelná bude celoročně/. A asi ji budu chtít :oops:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 04.10.11 11:10

Essence d´Eau je můj nový objev; myslím, že mi sedí a jak se říká výše - teď je chladněji a je hlavně medová. Moc se mi líbí a za pěknou cenu doporučuji k vyzkoušení milovnicím medu:-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist