Voníte se i s rýmou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 14.10.14 07:29
Voníte se i s rýmou?

K tomuto novému tématu mě přivedl můj aktuální zdravotní stav - rýma jak dům a právě nově pořízený, vysněný parfém. A to byl okamžik, kdy jsem si uvědomila, že nemá úplně smysl se v tyto dny vonět, tím víc, když parfém není z nejlevnějších. Voním se především kvůli svému dobrému pocitu, nikoli pro okolí ( i když pochvala potěší) a proto mi přijde zbytečné parfém v těchto situacích používat…a jak to máte vy?

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

safík
Znalkyně 347 příspěvků 14.10.14 08:28

Pokud Tě nějak nebolí hlava a sneseš to-tak proč ne?!…Já,když by to byla jen rýma,tak by mi to nevadilo-ale když se cítím i mrtvě a bolí mě celý člověk,tak ne-to by mě asi obtěžovalo,bohatě by mi stačil jen protipoťák :lol: neb bych se bála,že mi bude ještě hůř po použití parfému.A taky abych si vůni nezprotivila špatným zdravotním stavem.Takže asi tak :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Klarama3
Parfémová maniačka 523 příspěvků 14.10.14 09:05

@safík
Já to mám úplně stejně. Rýma nevadí - automaticky si stříknu, ale pokud viróza, bolení hlavy atd. - nemám na vůni náladu a už jsem si kdysi takhle zprotivila Hypnotic Poison. Měla jsem ho spojeného s nemocí a i to přispělo k jeho expedici z baráku.

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 14.10.14 09:10

Nie, nevoniam, pretoze mi vtedy prekaza vsetko, sliznica v nose doslova brni a pri kazdom nadychu ma akakolvek vona strasne drazdi.
Potesenie z vone si nechavam az ked som fit.

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 14.10.14 10:56

Já ne, nemám na to náladu a spíš mi vůně vadí.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1838 příspěvků 14.10.14 12:17

Jasné, používam „tygří mast“ … :mrgreen:

Na poličce 207 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 14.10.14 14:49

Rýma nevadí, voním se i s ní, ale když bolí hlava, vybírám opatrně, aby se mi vůně nezprotivila. Zatím mám jednu vůni, kterou 100% snesu i při bolehlavu, a tou je osvěžující Versense od Versaceho. Opravdu jediný parfém, který snesu, i když mi není dobře.

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 14.10.14 22:29

Velmi aktuální téma, protože mi příjde, že jsou nemocní snad všichni :| … Posledních 5 dní jsem se voněla maximálně antiperspirantem a melounovým tělovým sprejem z Avonu, který stejně za chvíli nejde cítit. Jiné vůně by mě asi otravovaly. A hlavně bych první dny stejně žádnou vůni necítila, takže by to bylo zbytečné.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 15.10.14 09:47

Ja si prihodím do diskusie - voniam sa za každých okolností, pri nádche a všelijakých tých prejavoch - kýchaní, kašľaní, smrkaní, potení - vyberám vône, ktoré má povzbudzujú, oživujú - z mojej police napríklad Mandragore i Mandragore Pourpre , Cristalle , Terra , pokiaľ som mala niektoré vône od Clean, tak hlavne tie, navodzovali mi pocit sviežosti a „lepšieho dýchania“ ;) - hlavne Warm Cotton , Cotton T-Shirt , ale i Ultimate .
Teraz by som k nim pridala moje novšie - Oudh Al Misk , Eau de Rochas 

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

slunickoJ
sv. Parfema z Kecálburgu 2288 příspěvků 16.10.14 09:14

Pokud mám jen rýmu, tak i přes to, že nic necítím, na sebe většinou něco stříknu, už jen pro ten pocit, že voním. Když je to ale viróza a bolí mě celý člověk, tak na vůně nemám ani pomyšlení a použiju jen antiperspirant.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 16.10.14 10:25

voním se i tak.......a doufám, že mi to zvedne alespoň trochu náladu… a ne žaludek :mrgreen:

Na poličce 56 parfémů 10 miniatur 28 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 14.11.14 10:49

Já se voním i nachlazená, ale nesmí to být nic citrusového, bíle květinového ani vodního. To štípe v nose jak ďas :cert: Když jsem měla na začátku podzimu 2× chřipajznu, používala jsem White Musk, Dolce Vitu a Evu od Benefitu. A když jsem byla jen doma v posteli, tak tělová mléka + tělové spreje od VS.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 15.11.14 09:32
@hanyketty píše:
voním se i tak.......a doufám, že mi to zvedne alespoň trochu náladu… a ne žaludek :mrgreen:
:potlesk: Tak isto aj ja. Vôňa dotvára aj atmosféru, vylaďuje mi pocity, preto i keď mám upchatý nos a cítim len kde-tu čosi prchavé, mizivé, hovorím si, to je moja vôňa, vydržím chvíľu a potom si ju užijem viac… ;)
Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist