Voníte se pro sebe , nebo spíš pro okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 24.01.08 01:10

Celkem by mně zajímalo, co u vás převažuje - jestli se voníte spíš pro sebe, nebo chcete krásně vonět především pro okolí?A taky proč.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Zuzek  24.01.08 07:30

Voním se jen pro sebe, je to pro můj dobrý pocit, chci se cítit hezky a svěže, čistě. Aplikuju tak 4 - 5 střiků, přestříkávám po asi po 4 - 6 hodinách. Kdybych se nenavoněla před odchodem z domova, jako bych byla nahá. Naštěstí se mi to nestává. Voním se pro svůj pocit, to je hlavní, ale jsem spokojená, když i jiné nosy jsou spokojené. Především ale myslím jen a jen na sebe.

klára  24.01.08 07:52

ahoj , já si lidičky přiřazuji ke znamení horoskopu podle jejich vystupování , oblékání a teď i způsobu používání parfému . Domnívám se , že sebevědomý lev , tak trochu tvrdohlavý beran nebo smyslný štír má rád vůně nápadnější a taky se víc voní ( chce aby okolí o něm vědělo ) Zato panna , ryba , kozoroh jsou jemnější a tedy voní se více pro sebe než pro okolí , pro býka je to dost otázka za kolik , … asi holoupost že
Já sama se voním hlavně pro sebe , ale stává se mi ,že parfém moc dlouho necítím a tak mám sklon navonět se asi víc než je zdrávo pro mé okolí …

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.01.08 08:04

Tak já jsem Panna a ráda šířím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.01.08 08:15

Taky jsem Panna,voním se pro svůj dobrý pocit,ale jak jdu mezi lidi,tak chci,aby to cítilo i okolí a každá pochvala potěší.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.01.08 08:31

Já se voním pro sebe, ani mi nic jiného na MD nezbývá, mezi lidi se dostanu tak 1× za měsíc, za dva. Nenavoněná nemůžu existovat. Děti jsou sice velká radost, ale potřebuju i něco osobního, a to jsou pro mě v této situaci hlavně vůně.
Pokud chodím do práce, tak pracuju s lidma, jsem pořád na služebních cestách, tak je parfém snad i nutnost, abych byla „společensky přijatelná“. A dávám si velký pozor, abych příliš neobtěžovala, a to jak typem vůně, tak silou navonění. POvažuju to za součást profesionálního přístupu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 24.01.08 09:00

Taky se voním jen a jen pro sebe, jsem na MD. Vyrážím mezi lidi asi častěji než 1 x měsíčně. Ale většinou je to když jedu cvičit a to je bez parfému nebo nějaký zbyteček od odpoledne - aby tam okolí nepadlo.
Samozřejmě pokud někdo pochválí, tak to hodně potěší. Ale asi se mi to stalo naposledy, když jsem ještě chodila do práce.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kača  24.01.08 10:40

Voním se pro sebe,je to jako aromaterapie,stří­dám nálady i parfémy.
Ale samozřejmě,pokud jsem s někým blízkým,a jemu můj parfém „nesedí“,tak se snažím pro něj používat jiný (mamka-nesnáší Eau Torride,Nil-když jedu k ní,tak ji netrápím a zvolím třeba Byzanci,kterou má ráda),zrovna tak,pokud jedu s manželem na delší cestu,nesestříkám se nějakou chyprovkou,protože vím,že je nesnáší a zvednou mu bezpečně žaludek,ale miluje sladké gurmánské vůně,tak použiju nějakou z nich..
Pokud jdu sama,vybírám si vůni jen a jen pro sebe.Toulat se po Praze v Hermés Rouge v temném zimním dni,nakouknout do kostela,projít se po hřbitově (miluju hřbitovy) v tomto parfému je až dekadentní a mírně horrorové..

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.01.08 11:15

Taky ale nemusím za sebou táhnout velký oblak vůně na 5 metrů,stačí,když moji vůni vnímá bezprostředně nejbližší okolí a když se líbí,je to prostě fajn.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 24.01.08 14:39

Pro okolí je jistě příjemné,když někdo hezky voní,já se ale voním hlavně pro svůj pocit.Když mám na sobě vůni,která mi je příjemná,tak mám hned lepší náladu.Občas mi akorát náladu z nějaké mé oblíbené vůně zkazí někdo tím,že mi řekne,že jemu nevoní..pak si ale řeknu,že každému nemůže vonět vše a tomu je tak jedině dobře,nechceme přeci vonět včechny stejně :P

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.01.08 15:16

Já jsem býk. No ale voním se pro sebe a na to navazuje, že se pak cítím příjemně a sexy a na to navazuje, že takto chci působit i na okolí. Prostě je to spojené, ne? I když někdy mám náladu, že i kdybych se parfémem zlila od hlavy až k patě, tak nic nepomůže. :-))

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.01.08 17:25
Ronna píše:
Já jsem býk. No ale voním se pro sebe a na to navazuje, že se pak cítím příjemně a sexy a na to navazuje, že takto chci působit i na okolí. Prostě je to spojené, ne? I když někdy mám náladu, že i kdybych se parfémem zlila od hlavy až k patě, tak nic nepomůže. :-))

Také jsem byk a ještě i tigřice :),

voním vždycky pro sebe, jen vyjímečně když jdu na nějakou důležitou schůzku (obchodní, nebo zkoušky byly), tak před tím přemyšlím, že bych si trochu ubrala té extravagance :), ale jenom trochu :), nebo si vyberu společensky přijátelnou vůni. Ale je to velmi zřídka.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 24.01.08 17:31
Kača píše:
Voním se pro sebe,je to jako aromaterapie,stří­dám nálady i parfémy.
Ale samozřejmě,pokud jsem s někým blízkým,a jemu můj parfém „nesedí“,tak se snažím pro něj používat jiný (mamka-nesnáší Eau Torride,Nil-když jedu k ní,tak ji netrápím a zvolím třeba Byzanci,kterou má ráda),zrovna tak,pokud jedu s manželem na delší cestu,nesestříkám se nějakou chyprovkou,protože vím,že je nesnáší a zvednou mu bezpečně žaludek,ale miluje sladké gurmánské vůně,tak použiju nějakou z nich..
Pokud jdu sama,vybírám si vůni jen a jen pro sebe.Toulat se po Praze v Hermés Rouge v temném zimním dni,nakouknout do kostela,projít se po hřbitově (miluju hřbitovy) v tomto parfému je až dekadentní a mírně horrorové..

Také miluju hřbitovy, ten až neskutečný klid, už jsem myslela , že nejsem normální a vidím, že to není jen moje úchylka :) Do kostelů taky ráda zajdu, sednu si a vstřebávám atmosféru. Nejsi náhodou Rak?

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.01.08 19:20

Jdu s vámi na hřbitov i do kostela. Prolézám hřbitovy v každém městě, pokud je čas - třeba na dovolené. Čtu si náhrobky, přemýšlím, kdo je čí maminka a manželka … pak najdu hrob malého dítěte..... a jdu radši pryč. A nejsem Rak.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.01.08 20:20

Přidávám se k vám… Hřbitovy, kostely, kaple, to je moje. A jsem štír.

Voním se hlavně pro sebe, ale s ohledem do okolí. Poslední dobou se mi zalíbily výraznější orienty, ale kdybych šla někam, kde není úniku, budu se krotit a použiju něco mírnějšího.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist