Voníte se pro sebe , nebo spíš pro okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 24.01.08 01:10

Celkem by mně zajímalo, co u vás převažuje - jestli se voníte spíš pro sebe, nebo chcete krásně vonět především pro okolí?A taky proč.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Zuzek  24.01.08 07:30

Voním se jen pro sebe, je to pro můj dobrý pocit, chci se cítit hezky a svěže, čistě. Aplikuju tak 4 - 5 střiků, přestříkávám po asi po 4 - 6 hodinách. Kdybych se nenavoněla před odchodem z domova, jako bych byla nahá. Naštěstí se mi to nestává. Voním se pro svůj pocit, to je hlavní, ale jsem spokojená, když i jiné nosy jsou spokojené. Především ale myslím jen a jen na sebe.

klára  24.01.08 07:52

ahoj , já si lidičky přiřazuji ke znamení horoskopu podle jejich vystupování , oblékání a teď i způsobu používání parfému . Domnívám se , že sebevědomý lev , tak trochu tvrdohlavý beran nebo smyslný štír má rád vůně nápadnější a taky se víc voní ( chce aby okolí o něm vědělo ) Zato panna , ryba , kozoroh jsou jemnější a tedy voní se více pro sebe než pro okolí , pro býka je to dost otázka za kolik , … asi holoupost že
Já sama se voním hlavně pro sebe , ale stává se mi ,že parfém moc dlouho necítím a tak mám sklon navonět se asi víc než je zdrávo pro mé okolí …

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.01.08 08:04

Tak já jsem Panna a ráda šířím…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 24.01.08 08:15

Taky jsem Panna,voním se pro svůj dobrý pocit,ale jak jdu mezi lidi,tak chci,aby to cítilo i okolí a každá pochvala potěší.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 24.01.08 08:31

Já se voním pro sebe, ani mi nic jiného na MD nezbývá, mezi lidi se dostanu tak 1× za měsíc, za dva. Nenavoněná nemůžu existovat. Děti jsou sice velká radost, ale potřebuju i něco osobního, a to jsou pro mě v této situaci hlavně vůně.
Pokud chodím do práce, tak pracuju s lidma, jsem pořád na služebních cestách, tak je parfém snad i nutnost, abych byla „společensky přijatelná“. A dávám si velký pozor, abych příliš neobtěžovala, a to jak typem vůně, tak silou navonění. POvažuju to za součást profesionálního přístupu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 24.01.08 09:00

Taky se voním jen a jen pro sebe, jsem na MD. Vyrážím mezi lidi asi častěji než 1 x měsíčně. Ale většinou je to když jedu cvičit a to je bez parfému nebo nějaký zbyteček od odpoledne - aby tam okolí nepadlo.
Samozřejmě pokud někdo pochválí, tak to hodně potěší. Ale asi se mi to stalo naposledy, když jsem ještě chodila do práce.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kača  24.01.08 10:40

Voním se pro sebe,je to jako aromaterapie,stří­dám nálady i parfémy.
Ale samozřejmě,pokud jsem s někým blízkým,a jemu můj parfém „nesedí“,tak se snažím pro něj používat jiný (mamka-nesnáší Eau Torride,Nil-když jedu k ní,tak ji netrápím a zvolím třeba Byzanci,kterou má ráda),zrovna tak,pokud jedu s manželem na delší cestu,nesestříkám se nějakou chyprovkou,protože vím,že je nesnáší a zvednou mu bezpečně žaludek,ale miluje sladké gurmánské vůně,tak použiju nějakou z nich..
Pokud jdu sama,vybírám si vůni jen a jen pro sebe.Toulat se po Praze v Hermés Rouge v temném zimním dni,nakouknout do kostela,projít se po hřbitově (miluju hřbitovy) v tomto parfému je až dekadentní a mírně horrorové..

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 24.01.08 11:15

Taky ale nemusím za sebou táhnout velký oblak vůně na 5 metrů,stačí,když moji vůni vnímá bezprostředně nejbližší okolí a když se líbí,je to prostě fajn.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 24.01.08 14:39

Pro okolí je jistě příjemné,když někdo hezky voní,já se ale voním hlavně pro svůj pocit.Když mám na sobě vůni,která mi je příjemná,tak mám hned lepší náladu.Občas mi akorát náladu z nějaké mé oblíbené vůně zkazí někdo tím,že mi řekne,že jemu nevoní..pak si ale řeknu,že každému nemůže vonět vše a tomu je tak jedině dobře,nechceme přeci vonět včechny stejně :P

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.01.08 15:16

Já jsem býk. No ale voním se pro sebe a na to navazuje, že se pak cítím příjemně a sexy a na to navazuje, že takto chci působit i na okolí. Prostě je to spojené, ne? I když někdy mám náladu, že i kdybych se parfémem zlila od hlavy až k patě, tak nic nepomůže. :-))

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.01.08 17:25
Ronna píše:
Já jsem býk. No ale voním se pro sebe a na to navazuje, že se pak cítím příjemně a sexy a na to navazuje, že takto chci působit i na okolí. Prostě je to spojené, ne? I když někdy mám náladu, že i kdybych se parfémem zlila od hlavy až k patě, tak nic nepomůže. :-))

Také jsem byk a ještě i tigřice :),

voním vždycky pro sebe, jen vyjímečně když jdu na nějakou důležitou schůzku (obchodní, nebo zkoušky byly), tak před tím přemyšlím, že bych si trochu ubrala té extravagance :), ale jenom trochu :), nebo si vyberu společensky přijátelnou vůni. Ale je to velmi zřídka.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 24.01.08 17:31
Kača píše:
Voním se pro sebe,je to jako aromaterapie,stří­dám nálady i parfémy.
Ale samozřejmě,pokud jsem s někým blízkým,a jemu můj parfém „nesedí“,tak se snažím pro něj používat jiný (mamka-nesnáší Eau Torride,Nil-když jedu k ní,tak ji netrápím a zvolím třeba Byzanci,kterou má ráda),zrovna tak,pokud jedu s manželem na delší cestu,nesestříkám se nějakou chyprovkou,protože vím,že je nesnáší a zvednou mu bezpečně žaludek,ale miluje sladké gurmánské vůně,tak použiju nějakou z nich..
Pokud jdu sama,vybírám si vůni jen a jen pro sebe.Toulat se po Praze v Hermés Rouge v temném zimním dni,nakouknout do kostela,projít se po hřbitově (miluju hřbitovy) v tomto parfému je až dekadentní a mírně horrorové..

Také miluju hřbitovy, ten až neskutečný klid, už jsem myslela , že nejsem normální a vidím, že to není jen moje úchylka :) Do kostelů taky ráda zajdu, sednu si a vstřebávám atmosféru. Nejsi náhodou Rak?

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 24.01.08 19:20

Jdu s vámi na hřbitov i do kostela. Prolézám hřbitovy v každém městě, pokud je čas - třeba na dovolené. Čtu si náhrobky, přemýšlím, kdo je čí maminka a manželka … pak najdu hrob malého dítěte..... a jdu radši pryč. A nejsem Rak.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.01.08 20:20

Přidávám se k vám… Hřbitovy, kostely, kaple, to je moje. A jsem štír.

Voním se hlavně pro sebe, ale s ohledem do okolí. Poslední dobou se mi zalíbily výraznější orienty, ale kdybych šla někam, kde není úniku, budu se krotit a použiju něco mírnějšího.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist