vonné tyčinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.07.07 21:47

Koukám, že na Now Smell This se píše i o vonných tyčinkách, tak mě napadlo, jestli je používáte a zda máte tipy na nějaké kvalitní, které opravdu pěkně voní. Já jsem zatím narazila snad jen na tři, jejichž vůně byla opravdu povedená, takové ty obyčejné za dvacku pytlíček jsou většinou všechny stejné, ať už je na nich napsáno cokoli…
Jedny z těch tří jsou tyhle, voní moc hezky: 

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Silis
Učednice 200 příspěvků 31.07.07 21:47

Nag Champa jsou bezvadné, souhlasím s Adou. Jejich vůni mi připomíná L od Lolity Lempicke…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 13.08.07 15:41

Vonné tyčinky jsou báječné, ale pozor na rádoby originály. Stejně jako v parfémech, i v tomto ohledu je mnoho nekvalitních napodobenin a troufnu si tvrdit, že na našem trhu se originál najde jeden ze sta.

Přiznám se, že si je nechávám posílat z Indie od známých, vždycky celý balík tak na půl roku. Nečoudí, voní, mají mnoho druhů vůní, krásné je Pačuli, Japonský květ, Sakura, Údolí Gangy.

A nezapomeňte, že tyčinky se nesmí sfouknout, byla by to urážka Budhy. :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.10.07 23:44

Já mám dvoje od l'Occitane - vřele doporučuji. Mám zimní les a levanduli. Když je řeč o vonných tyčinkách, nezapomeňte také na františky. Mám opět dvoje od l'Occitane v takové kovové kulaté krabičce. Jedny jsou pomeranč se skořicí a druhé klementinky. Nemusíte ani zapalovat, stači přičichnout - hlavně ty klementinkové. Úplně navozují dobrou náladu. Určitě zkuste!!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 10.01.09 19:15

Práve dnes som si kúpila tyčinky Nag Charma, tak som zvedavá…Zajtra vyskúšam…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.01.09 19:47

obrázek nevidím, ale mám ráda Sai Baba nag champa (v modrém obalu).

Docela jdou i tyhle, zkoušela jsem santal, kadidlo, green champa 

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 10.01.09 19:51
Bernie píše:A nezapomeňte, že tyčinky se nesmí sfouknout, byla by to urážka Budhy. :)

Můžeš vysvětlit?
Díky :)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 10.01.09 20:09
Ronna píše:
Já mám dvoje od l'Occitane - vřele doporučuji. Mám zimní les a levanduli. Když je řeč o vonných tyčinkách, nezapomeňte také na františky. Mám opět dvoje od l'Occitane v takové kovové kulaté krabičce. Jedny jsou pomeranč se skořicí a druhé klementinky. Nemusíte ani zapalovat, stači přičichnout - hlavně ty klementinkové. Úplně navozují dobrou náladu. Určitě zkuste!!

Ronno koukala jsem do e-shopu a ty vonné tyčinky ani františky tam nemohu najít, kde se dají pořídit hlavně ty františky.Dájí se sehnat na netu? :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 10.01.09 22:27

Ja ma doma obycejne asi za 30kč vanilkove a jsou uplne uzasne, posledni tyden zapaluji k odpolednimu uceni kazdy den a tesim se z jejich vune :) Jeste jsem jako darek dostala takovy cinsky talirek s levandulovymi vonnymi tycinkami, taky nejsou spatne, ale vanilka je vanilka :)

Urcite taky uvitam tipy na nejake dobre tycinky :wink: Nejlip i s radou kde je koupit :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 18.06.12 23:10

Já teda tyhle vonné tyčinky mám moc ráda, kupuji také Nag Champa..nebo jak se to píše, přítel kouří doma z okna takže to pak smrdí kouřem, ale tohle opravdu funguje, pak všechno pěkně voní :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist